Анфілов Р.

Анфілов Руслан

Вік
44
Вінницька
Вінниця
Біографія
 1. Голова Фундації креативного бізнесу, експерт з креативних індустрій та підприємництва;

 2. «Мисливець» за головами та інноваційними ідеями. Використовуючи підтримку Міжнародних фондів, з командою запускаємо проекти України інноваційної;

 3. Співавтор «Startup club» та «Crisis Management Group». Ми знаходимо по всій Україні унікальних молодих фахівців і неймовірні ідеї, формуємо найкращі команди і будуємо успішні прибуткові системи;

 4. Pr-директор декількох проектів, розробляю кампанії розвитку міських ресурсів, об'єктів інфраструктури, туризму;

 5. Створюю бренди, просуваю проекти і людей в соцмережах та комунікаціях. Консультант з питань місцевого самоврядування та виборів. Координую проекти співпраці з органами державної влади, економічних реформ та децентралізації;

 6. Нагороджений медаллю “За працю та звитягу”, почесними грамотами.

Освіта

 • Навчався в Вінницькому державному технічному університеті на факультеті обчислювальної техніки;

 • У 1996 році отримав диплом з відзнакою магістра електронних апаратів;

 • З 1996 по 1999 навчався в аспірантурі Вінницького державного технічного університету;

 • У червні 2006 року отримав другу вищу освіту - диплом Інституту післядипломної освіти Вінницького державного аграрного університету за спеціальністю менеджер-економіст з правовим забезпеченням. 

Досвід роботи

 • По завершенню навчання в університеті працював викладачем Вінницького політехнічного технікуму і викладачем Центру підвищення кваліфікації державних службовців, керівників державних підприємств;

 • Започаткував та розвинув приватне підприємство “Люкс-Авеню” в галузі поліграфії, маркетингових та рекламних послуг;

 • З 2001 року призначений начальником відділу у справах сім'ї та молоді Вінницької міської ради;

 • З 2007 по 2014 рік час очолював відділ у справах сім'ї, молоді та туризму Вінницької міської ради;

 • З 2014 по 2016 рік начальник управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;

 • З 2016 по 2017 рік експерт Інституту податкових реформ З 2017 по теперішній час Голова Фундації креативного бізнесу, підприємець.

 

Соціальний захист
Ідея змін

Мета

 • Зібрати команду українських Yuccies ( ред. акронім для "молодий, міський, творчий" (англ. "Young urban creatives"), відноситься до впевнених в собі молодих людей, які цінують не тільки свою творчу незалежність, а й престиж і матеріальний успіх);

 • Створювати креативні міста і жити в кайф!

 Нам до душі такі кар'єристи, які прагнуть заробити для себе та своєї родини. Вони роблять багатшими місто та країну. Міленіали, народжені в комфорті, які вірять у надзвичайну силу освіти, використовують надсучасні технології, захоплені переконанням, що потрібно не тільки прямувати за мрією, але і отримувати з неї вигоду.

Ці люди фактично формують найближче майбутнє. Реальні тренсдсетери. Скептики скажуть: для цього немає коштів і це розтягнеться на десятиліття, і блаблабла… Відповідь оптимістів: кошти знайдуться, події можна прискорити. Для цього існують: інновації, startup, криптовалюта, соцмережі, креатив та найкращі команди однодумців.

Тож діємо!

П’ять програмних кроків на 2018-й.

 1. Провести опитування і визначити трендсетерів та лідерів думок у кожному обласному центрі України. Залучити до команди тих, хто підтримує наші ідеї;
 2. Поширити ідеологію креативних міст за допомогою трендсетерів, запросити до команди найкращих креативних людей (Yuccie) зі всіх регіонів країни;

 3. Організувати форум. Учасники на ньому презентують свої ідеї проектів, отримають інформацію про відповідні світові технології, обміняються досвідом;

 4. Забезпечити навчання учасників: тімбілдінгу, фандрейзингу, таймінгу для реалізації креативних проектів;

 5. Запланувати реалізацію креативних проектів учасників у містах України спільно з громадами в 2019-му. Далі діємо по програмі на наступні періоди, і створюємо креативні міста аби жити в кайф!

 

Ленчевская Екатерина Александровна

сб, 05/12/2018 - 23:31

Хорошая идея собрать и объединить светлые головы страны! Пора не выезжать за "хорошей жизнью" заграницу, а создавать эту жизнь в родной Украине!

Анфілов Руслан Анатолійович

У відповідь до від

ср, 05/16/2018 - 22:22

Дякую за комент. І вітаємо у команді, Катя!
Команда Українських Yuccie делегувала мене представляти нашу програму у національном телепроекті НОВІ ЛІДЕРИ. Ми обов'язково реалізуємо свою програму. Вона в нас уже реалізується. Ми обов'язково поїдемо в Європу на економічний форум у Люблін, за стартапами до Берліну і за креативними технологіями до Амстердаму. Ми щойно повернулись з Польщі і підписали угоду про спільне проведення форуму Україна-Європа! У нас накраща команда! Перемога буде за нами.
А голоси ми накручувати не будемо. Кожен наш голос - це представник нашої дієвої креативної Yuccie-CREW!

Анфілов Руслан Анатолійович

У відповідь до від

ср, 05/16/2018 - 22:30

Вже 17 травня об 11:00 в інформцентрі "Українські новини" ми презентуємо Національний Yuccie-рейтинг лідерів думки, блогерів, трендмейкерів. Тож діємо за програмою!

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:06

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Мазур Наталя Олександрівна

нд, 05/13/2018 - 16:49

Вважаю цей проект одним із найперспективніших на сьогодні, адже молодь - наше майбутнє і саме їй потрібно допомагати та підтримувати її . А співпраця з молодими і креативними - ще те задоволення . Знаю, тому що сама працюю з молоддю і захоплююсь ідейними людьми!!

Сидоренко богдан леонидович

нд, 05/13/2018 - 18:10

Замечательный проект для развития молодёжи в Украине. Наконец-то, у нас появился аналог Силиконовой долины, развитие перспективных направлений молодёжью, может дать существенный приток инвестиций в Украину.

Анфілов Руслан Анатолійович

У відповідь до від

ср, 05/16/2018 - 22:27

Спасибо, Богдан! Добро пожаловать в лучшую команду Yuccie-Crew. Презентация Национального Yuccie-рейтинга лидеров мнения и трендмейкеров уже 17 мая 11:00 в прес-центре "Українські новини".

М. Т. К.

нд, 05/13/2018 - 18:43

Зараз є багато можливостей для розвитку креативності. молоде покоління має великий потенціал для того, аби сколихнути в оваціях світ від створених в Україні технологій. Щиро вірю, що зібравши таку спільноту, можна досягнути висот!

Шендерук Наталія Володимирівна

нд, 05/13/2018 - 21:23

Чудовий проект! В Україні дійсно досить багато перспективної молоді яка дійсно вірить у розвиток нашої Батьківщини! Молодь за якою майбутнє! Бажаю Вам успіхів!

Левчук Ярослав Олегович

нд, 05/13/2018 - 21:24

Дуже чудовий,прогресивний та актуальний проект для молодого і креативного суспільства. На мою думку він може поєднати прогресивну молодь у векторі направленому на розвиток не тільки особистості а і суспільства вцілому. Щиро вірю у успіх проекту та подальшу його вдалу співпрацю у різних галузях.

Станіславський Андрій Сергійович

пн, 05/14/2018 - 00:11

Хочу жити в сучасних креативних містах. Хочу, аби, нарешті, Європа завітала і до нас, а не лише ми до неї. Підтримую!

Анфілов Руслан Анатолійович

У відповідь до від

ср, 05/16/2018 - 22:32

І це круто. Будувати креативні міста в Україні!

Горбатюк Діана Валентинівна

пн, 05/14/2018 - 03:25

Чудовий задум та прекрасна стратегія, що в майбутньому ефективно посприяє формуванню нового креативного молодого класу в Україні, що буде втілювати зміни на державному рівні! А починати треба із малих ініціатив, проектів, підкріплюючи це досвідом і знаннями експертів. На мою думку, саме з можливістю реалізуватись на Батьківщині, молодь перестане масово емігрувати до Польщі на роботу або ж до інших країн світу, на жаль, без повернення. Саме від нас залежить майбутнє нашої країни. Ваш проект - це також потужна платформа для корисних знайомств, обміну думками та комунікації людей, які спрямовані на вдосконалення себе та громади. Надзвичайно важливо мати однодумців біля себе. Надзвичайно важливо мати віру, довіру та підтримку до сучасної молоді. Бо, якщо не ми, то хто ?

Шмиголь Ольга Володимирівна

пн, 05/14/2018 - 07:19

Майбутнє за молодими та креативними! Можливо, саме такі проекти зможуть зупинити масовий відтік перспективної української молоді за кордон. Бажаю успішної реалізації проекту!)

Курінська Ольга Степанівна

пн, 05/14/2018 - 14:34

Насправді Україна дуже багата молодими, творчими, амбіційними людьми. А ось спрямувати у вірному напрямку , допомогти в старті та розвитку, далеко не кожному під силу. Руслане Анатолійовичу, успіху в проекті! Перемога за Вами!

Малевич Денис Анатолійович

пн, 05/14/2018 - 23:19

Я лікар ! Мені пропонували гарні робочі місця за кордоном , але я вірю в Українську медицину ! Я вірю в проект Нові Лідери ! Руслан Анфілов давно вже зарекомендував себе як креативна та цілеспрямована людина .Вірю в перемогу !

Анфілов Руслан Анатолійович

У відповідь до від

ср, 05/16/2018 - 22:35

Денис - добрий приклад, як людина отримала освіту, практикувалась і створила власний бренд! Респект

Ліщинський Антон Сергійович

пн, 05/14/2018 - 23:25

Рад, что появляются новые возможности для молодежи развиваться и делать что-то хорошее для нашей страны. Нужно на своих примерах показывать, что не стоит никуда уезжать, а, наоборот, потихоньку развивать Украину и делать ее лучше и комфортнее. Потому, с большим удовольствием готов поддерживать такого рода инициативы)

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:28

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Омельчук Вікторія Анатоліївна

ср, 05/16/2018 - 19:24

Я вірю в даний проект, тому що знаю наскільки багато в нас амбіційних і талановитих молодих людей. Тих, яким не байдуже майбутнє нашої країни і є бажання розвивати власну справу «вдома». Я також серед них. Я дизайнер і засновник магазину дитячого одягу Kids House і можу впевнено сказати що маленькими кроками одягаю майбутнє. Я впевнена, що даний проект стане натхненням для багатьох тих, хто хоче робити кроки до світлого майбутнього, але не знає з чого почати і де знайти підтримку. Успіхів!

Олишевська Валентина Юриевна

ср, 05/16/2018 - 22:43

Как замечательно ,что в нашей стране поддерживают и развивают молодых ,инициативных людей !Я как основатель и руководитель Талант центра «Sharm-S” развиваю молодые таланты ,и с уверненностью могу сказать ,что в нашей стране молодежь способная,талантливая ,трудолюбивая и готова покорять вершины.Просто им нужно помогать и направлять на правильный путь. Безусловно даный проект очень нужен и важен в нашей время !!!

Анфілов Руслан Анатолійович

У відповідь до від

ср, 05/16/2018 - 23:52

Спасибо за коммент. Вашу работу знают по всей Украине и в Европе!!! Студия победителей! Так держать. Рады видеть в команде!

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:27

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Анфілов Руслан Анатолійович

сб, 05/26/2018 - 20:36

Друзі, колеги! Дякую всім за підтримку. Відповідаю всім, хто запитував. Ми діємо по програмі. На разі, формуємо оргкомітети в обласних центрах. Оргкомітети самостійно без нашої участі обирають голів оргкомітетів. Ця діяльність на громадських засадах, ми не фінансуємо штатних одиниць. Запрошуємо приєднуватись і надалі всіх небайдужих. Через тиждень продовжимо візити в регіони. До зустрічі!

Шмиголь Богдан

нд, 05/27/2018 - 18:51

Желаю успешной реализации проекта!!!

Анфілов Руслан Анатолійович

чт, 05/31/2018 - 00:19

Друзі, колеги, френди! Дякую всім, хто підтримував у написанні ідеї, кто був зі мною у прес-турах. Всім креативним і амбітним Yuccie! Особлива дяка, команді з різних міст, які підтримали 1016 голосів, і дозволили потрапити на 45 місце з п'ятидесяти! Далі буде...

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада