![Анфілов](/sites/default/files/2018-05/%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D1%8D%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202018-05-24%20%D0%B2%2000.18.49.png)
Найкращі матимуть змогу побувати в Любліні, Берліні та Амстердамі.
Популярних блогерів, людей, яких знають та читають в Інтернеті, запрошують взяти участь у проекті Yuccie (Яккі). Сьогодні, 23 травня, проект, який триватиме в усій Україні, презентували у Вінниці. Реалізатори проекту пояснюють, що в сучасному світі на зміну класичним ЗМІ приходять блогери. Люди, які ведуть популярні акаунти у Facebook, Instagram чи Youtube сьогодні стали трендмейкерами, їхній думці довіряють, на них рівняються.
Детальніше тут.
![](/sites/default/files/inline-images/%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D1%8D%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202018-05-24%20%D0%B2%2000.18.25.png)