1

Дем'яненко Володимир

Вік
32
Київська
Київ
Біографія

Керуючий партнер, CEO української IT-компанії D2.

Закінчив Сєвєродонецький університет, за освітою - інженер. Більше 15 років у IT-бізнесі.

Автор ряду стартапів і бізнес-проектів, серед яких: сервіс доставки натуральних продуктів IzSela.ua, сервіс предметної фотозйомки MakeMe.photos, міжнародний туристичний сервіс Quest.bike, виробництво екологічно безпечних фільтрів для води та побутової хімії СВОД.

Успішне застосування IT-розробок у своїх проектах підштовхнуло на ідею створення окремої девелоперської компанії, яка б займалася не тільки IT-розробкою, але і впроваджувала б готові програмні рішення для українських компаній.

За моєї ініціативи компанія запустила великий соціальний проект підтримки діджиталізації українських державних підприємств, яким самотужки складно впоратись із цифровізацією бізнес-процесів.

Так, в рамках соціальної ініціативи запущені проекти партнерства з діджиталізації таких підприємств, як "Укрпошта" та ВДНГ.

Я прагну розвивати економіку країну і бачу велику прогалину у своєчасних та правильних кроках із цифрової трансформації державних підприємств.

Їх в Україні понад 3 000, що є ледь не рекордом для Європи, але лише чотири із них приносять прибуток. Це є вкрай важкою ношею для економіки держави.

Тому я вирішив взяти участь в проекті “Нові лідери”, аби, заручившись підтримкою громадськості та профільних структур, запустити процес цифрової трансформації великих державних підприємств, аби ті почали приносити прибуток і позитивно впливати на економіку країни.

Державне управління
ІТ
Ідея змін

СТВОРЕННЯ УЧАСНИКАМИ УКРАЇНСЬКОГО IT-РИНКУ ТА ПРЕДСТАВНИКАМИ ПРОФІЛЬНИХ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБ ПРОГРАМИ ДІДЖИТАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ.

Якщо залишити державні установи наодинці з самостійною цифровізацією, на це піде з десяток років і взяті за основу технології вже застаріють до цього часу.

Безумовно, кожна установа має власні цифрові потреби, але є базові діджитал-активності, котрі є актуальними для більшості підприємств, аби ті були конкурентоздатними:

1. Підтримка Інтернет-присутності.

2. Продажі онлайн та зберігання інформації про споживачів.

3. Використання сервісів з онлайн-зберігання (cloud).

4. Оцифровка функцій бек-офісу, наприклад, нарахувань заробітних плат.

5. Використання програмного забезпечення для планування ресурсів підприємства.

Аби виявити увесь базовий та повний функціонал для оцифровки та кваліфіковано впровадити його, необхідно розробити методологію - Програму діджиталізації державних підприємств, яку можна буде використовувати як алгоритм дій із цифровізації цих установ. 

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 00:00

Очень своевременно. Переложить это можно на спецслужбу.

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:39

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:01

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада