Кісліцина Лілія

Кісліцина Лілія

Вік
48
Донецька
Краматорськ
Біографія

Директорка з маркетингу та розвитку «Українські системи кабельних трас», депутатка Краматорської міської ради  VII скликання, громадська діячка.

Дві повні вищі освіти

  • 1995 рік – Харківський державний університет за спеціальністю «Філолог, викладач української мови та літератури»;

  • 2007 рік – з відзнакою Донецький державний університет управління за спеціальністю «Управління проектами».

    
Трудова діяльність

  • 1987-1994 – працювала вихователькою у дитячому садку;

  • 1994-1998 – працювала в друкованих і телевізійних ЗМІ: кореспонденткою, репортеркою, редакторкою;  

  • 1998-2004 – директорка представництва радіо «Європа Пюс» в Краматорську;

  • 2004-2007 – директорка РА «Радіобюро»;

  • З 2007-го по теперішній час – ТОВ «Українські системи кабельних трас», директор з маркетингу та розвитку.

Громадська робота

  1. Співзасновниця ГО «Жіночий клуб «ПАНІ» у 2002 році;

  2. Членкиня ради «Клуба підприємців Краматорська» з 2011 року по теперішній час;

  3. Членкиня Всеукраїнської жіночої організації «КУЖ «Жінки України» з 2014 року і цьогорічна Голова ради Клубу;

  4. Засновниця ГО «SMARTA»;

  5. Волонтерка армії.

За 15 років громадської діяльності ініціювала і реалізувала низку проектів у сфері освіти і просвітництва, гендерної рівності, охорони здоров’я, екології міста, патріотичного виховання, благодійних та інших. 

Політична діяльність 
З 2015 року по теперішній час депутатка Краматорської міської ради від партії «Солідарність» блока Петра Порошенка.

 

Соціальний захист
Медицина
Ідея змін

Мета

Створення регіонального Перинатального центру. 
             
Мою ціль можна описати просто і зрозуміло для кожного. Я хочу, щоб в Україні народжувалося більше дітей. Щоб вони приходили в світ у комфортних умовах. Щоб у наших жінок була змога народжувати без страху за життя – своє і дитини. А якщо потрібно, найкраща медична допомога була поруч.      

Я хочу того, що сьогодні практично відсутнє в моєму Краматорську. 
Наше місто давно, і особливо гостро зараз, потребує створення Перинатального Центру регіонального значення. 

Стара проблема

Потреба в сучасному центрі материнства і дитинства на території міста виникла не зараз. Єдина в Краматорську профільна медустанова зовні і зсередини у плачевному стані. Але що набагато гірше, тут нема реанімації ані породіль, ані новонароджених.

Відсутня рання діагностика. Через недостатню оснащеність і фінансування міський пологовий будинок не в змозі надавати адекватну медичну допомогу у випадках ускладнених пологів і патологій. Для неблагополучної, з точки зору екології, території такі випадки не рідкість.

Також, через відсутність елементів доступності та спеціалізованого обладнання (наприклад, оглядових крісел) ускладнене надання послуг жінкам з інвалідністю.

Нова ситуація

Раніше при необхідності краматорчанки зверталися за консультаціями, обстеженням і лікуванням до донецьких фахівців, виїжджали на пологи і реабілітацію. Сьогодні така можливість виключена.

Найближчі послуги медицини 3-го рівня за 200 км – в Харкові, а це вже інша область.  

До того ж, військові дії змінили багато чого в нашому місті. І перш за все – чисельність населення за рахунок внутрішніх переселенців. Крім того, в Краматорськ, що виконує функції обласного центру, звертаються іногородні пацієнти з найближчих населених пунктів, із зони АТО і, так званої, «сірої» зони. Навантаження на єдиний міський пологовий будинок зросло в рази.

Таким чином, і потреба в сучасному перинатальному центрі зросла в рази!

Що ми вже зробили

  • Разом з активістками жіночого руху ми і раніше допомагали нашим медичним закладам. Зокрема, ремонтували палати, привертали увагу влади і громадськості до необхідності кардинальних змін;

  • З обрання депутаткою в 2015 році, разом з командою однодумців я просуваю ідею Центра всіма доступними способами. Звертаюся до адміністрацій міста і області, до колег-депутатів в Краматорській і Верховній радах, міжнародних організацій і спонсорів, ЗМІ та активної частини громади. І паралельно сприяю вирішенню окремих завдань;

  • Певні результати є. Пологовий будинок отримав першочергове обладнання на 18 мільйонів гривень, а також нові ліжка і матраци. 

Але потрібно набагато більше

  • Капітальний ремонт будівлі і приміщень;

  • Оснащення, організація цілих нових відділень;

  • Збільшення персоналу і підвищення рівня його кваліфікації.

Міський бюджет не здатен впоратися з таким масштабним завданням.   

Після років дискусії, в січні 2018-го місто погодилося передати заклад в обласне підпорядкування. А область висловила готовність фінансувати Центр, на створення якого потрібні 100 млн. грн.

Це надто велика задача, щоб розраховувати на появу Центра найближчим часом. Проте, й велика надія для нас.  

Що я хочу і маю зробити зараз.
Моя місія в тому, щоби створення перинатального центру залишалося пріоритетним завданням, не сходило з порядку денного регіональної влади та суспільства.  

Я вірю в силу телебачення, оскільки багато років працювала в медіа. Участь в проекті «Нові лідери» – це ще один спосіб голосно заявити про найактуальнішу потребу місцевих жінок. 

І, можливо, зробити для них ще одну конкретну річ – послуги безкоштовної ультразвукової діагностики, адже зараз в місті це велика проблема.     

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:24

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Охріменко Катерина Геннадіївна

вт, 05/15/2018 - 12:40

Життя кожного з нас починається з таїнства народження. І цей процес має відбуватися у максимально комфортних та людських умовах. Наше місто знає багатьох талановитих лікарів, але їхнього ентузіазму та професіоналізму недостатньо, коли стеля падає на голову. Тимчасова втрата Донецька та частини регіону змусила багатьох жінок змінити місце проживання. Саме тому Краматорськ негайно потребує додаткових відділень, ремонту приміщень та пошуку нових кадрів. Чудова ініціатива, яку варто підтримати.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:52

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Сташкевич Ігор Ігорович

ср, 05/30/2018 - 21:39

Підтримую важливу ініціативу для нашого регіону!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада