Ковбасюк

Ковбасюк Дмитро

Вік
29
Одеська
смт. Фонтанка
Біографія

15 вересня 1989 року народився у Одесі, де навчався та працюю нині. Одеса - місто, історія якого тісно пов’язана з меценатами, які вкладали та вкладають кошти і сили у розвиток нашого міста.

Середню освіту здобув у загально-освітній школі № 130 та у одеському юридичному ліцеї. За час навчання брав участь у турнірах, олімпіадах, іграх «Брейн-Ринг» всіх рівнів, на яких здобував призові місця. 

Навчання у школі тісно перепліталось із захопленням футболом: я тренувався та грав у дитячий команді під керівництвом відомого одеського тренера Олександра Миколайовича Голоколосова.

2006 – 2011 роки – навчався на економіко-правовому факультеті Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова. 

Навчання у ВНЗ поєднував з громадською та організаційною діяльністю. Був організатором постійного чемпіонату з футболу, вів колонку в університетській газеті, був членом органу студентського самоврядування. 

Також у цей час захопився науковою діяльністю, маю понад 15 публікацій у збірниках наукових статей студентів, брав участь у багатьох наукових конференціях у різних містах України. 

Був неодноразовим переможцем олімпіад та різних турнірів із права. 

У 2011 році у якості капітана збірної команди ОНУ ім. Мечникова і переміг у чемпіонаті України з «Брейн-Рингу». Отримав диплом з відзнакою та був визнаний найкращим студентом факультету.

Із 2009 року по теперішній час працюю у групі компаній «Рів’єра девелопмент», де на сьогоднішній день займаю посаду заступника директора з економіко-правових питань та зовнішньоекономічних зв’язків. 

Із самого початку поєдную роботу із активною громадською діяльністю. 

У 2012 році познайомився з тренером місцевої футбольної команди із села Фонтанка, яка не мала можливостей для повноцінної гри. Проте ми змогли знайти меценатів та спонсорів, що взяли на себе фінансове забезпечення команди. 

Сьогодні ця команда є трикратним чемпіоном Лиманського району, бронзовим призером чемпіонату Одеської області, володарем кубку Одеської області 2017/2018 року. 

У 2015 році із залученням меценатів ми створили футбольну школу, у якій на сьогодні займається безкоштовно приблизно 80 дітей, що вже мають свої перемоги на районному рівні.

У 2015 році, спираючись на підтримку молоді та команди молодих і амбітних людей, моїх колег, друзів з програмою, що була орієнтована, в першу чергу, на молодь, розвиток спорту, освіти та дозвілля, я переміг на місцевих виборах з величезним відривом від тих, хто збирав голоси «за гречку» і став депутатом Лиманської районної ради. 

Після перемоги на виборах наша команда продовжила працювати за підтримки молоді Лиманського району та для неї. 

У 2016 році ми познайомилися з розробниками проекту підготовки до ЗНО-онлайн, нам вдалося запровадити програму підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання онлайн у 3 школах Лиманського району, за якою учні 11 класів безкоштовно змогли готуватись до ЗНО з кращими викладачами Одеської області. Цей експеримент виявився дуже вдалим та отримав високі оцінки від викладачів шкіл, а тому у 2017 році цей проект з нашої ініціативи було впроваджено на рівні району за бюджетні кошти. 

На початку 2018 року проект онлайн-підготовки до ЗНО, взявши приклад з Одеської області, почали розвивати на території всієї України. Ми не зупинились на досягнутому та розробили і впровадили іншу освітню програму для учнів шкіл Лиманського району #UFuture, на якій зупинюся більш детально в розділі «Мета проекту».

Окрім футболу захоплююся грою в «Що? Де? Коли?» та є капітаном однієї з команд. 

Також із 2017 року залучаю до гри дітей Лиманського району, яких ми тренуємо, і на сьогодні вони є постійними призерами турнірів різного рівня з  ігор «Що? Де? Коли?» та «Брейн-Рингу».


 

Освіта
Ідея змін

Мета: проект "UFuture".

В Україні є безліч молодих і талановитих людей, проте більшість з них через відсутність можливостей не можуть отримати освіту, і навіть отримавши її — мають труднощі з працевлаштуванням.

Люди вимушені шукати іншої долі далеко від місця свого народження.

Наше завдання: змінити ситуацію, добирати та підтримувати талановитих дітей ще зі шкільної парти та формувати нову еліту України.

Я пропоную програму стимулювання молоді, яка має на меті мінімізацію відтоку кваліфікованих кадрів з України.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 
 

Загребельный Руслан Александрович

чт, 05/10/2018 - 19:30

Пробачте ....... но..... за Вас проголосовало на данном этапе 210 человек. И не один не оставил комментарий...... Вам не кажется что это накрутка......

Ковбасюк Дмитро Ігорович

У відповідь до від

чт, 05/10/2018 - 23:03

Якщо не вірите в голосування, зайдіть на мою сторінку в Facebook і побачите велику кількість коментарів з підтримкою! Я приймаю участь чесно!

Пяткова Анастасия Сергеевна

У відповідь до від

чт, 05/17/2018 - 20:38

Дмитрий, вы самый лучший Лидер! В нашем селе, вы много чего для нас зделали! И делаете , почему большенство людей которому помогли просто так не за Дмитрия голосуют а за других?!? Которые вам ни чего не зделали !

Серебрій Андрій Юрійович

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 08:55

А если бы было много комментариев, у Вас наверняка возникла бы мысль, что это все купленные комментарии?

Посмотрите на анкеты других лидеров, далеко не у всех есть более одного комментария, а они на данном этапе выше по рейтингу.

Лихачёв Денис

пт, 05/11/2018 - 00:16

Вы думаете что каждый должен писать комментарий, когда голосует ?

Ковбасюк Дмитро Ігорович

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 13:15

Я вообще только поста человека выше, узнал, что тут ещё и комментировать оказывается можно!;)

Серебрій Андрій Юрійович

пт, 05/11/2018 - 09:03

Оставлю комментарий! Так сказать от злых языков, сглаза и прочего. :)

Лично знаю Дмитрия Игоревича, был свидетелем внедрения программы UFuture в школах Лиманского района.
Могу сказать наверняка, эта программа не просто старт-ап или плод чьей-то фантазии, это полностью проработанный, запущенный проект, который работает в реальном времени! Здесь и сейчас! Дети получают стипендии, занимаются с репетиторами, выбирают самые престижные ВУЗы, о которых даже не мечтали еще в 10 классе! На отдельных тренингах учеников учат Мыслить, учат жизненным ситуациям!

Лично я воодушевлен проектом UFuture, увидев это в живую, понимаю, что такие проекты могут изменить Страну, как бы пафосно это не звучало!
Поддерживаю лидера Дмитрия Игоревича!

Солдатова ольга викторовна

пт, 05/11/2018 - 10:01

Я тоже считаю, что комментировать не обязательно, чтобы проголосовать. А Дмитрий и его программа действительно заслуживает того, чтобы выйти в лидеры, чтобы получить дальнейшее развитие. Таких людей нужно поддерживать!

Мовчаренко Наталья Валерьевна

пт, 05/11/2018 - 10:11

Поразило то, что проект уже запущен в отличии от основной массы проектов на данном ресурсе! Голосую ЗА! Такие программы стоит вводить по всей стране!

Саравело Светлана Алексеевна

пт, 05/11/2018 - 10:13

Классный проект)
Радует, что такие проекты рождаются в Одессе! Одесса вперед!

Забокова Юлия Николаевна

пт, 05/11/2018 - 10:19

Хорошо что есть такой проект....Одесса ты лучше и ты победишь!!!!!!!!!!!!!!

Красильникова Оксана Юрьевна

пт, 05/11/2018 - 10:23

Мой ребенок этом году идет в первый класс! Надеюсь в 11 классе его ждет участие в данной программе)))

Иван Мартылога

пт, 05/11/2018 - 10:31

Изучил все проекты от Одесской области. И мог сиуверенностью сказать, что данный проект стоит внимание общественности! Понятен, прост и ориентирован на результат! И это дети, кто знает, возможно когда они вырастут, это будущая элита! И самое главное, насколько я понял, проект уже работает в пилотном режиме!

Соседенко Ирина Валерьевна

пт, 05/11/2018 - 10:37

Прекрасно! Другого слова просто нет! Моему старшему правда уже 28 лет, в программе он уже участвовать не сможет! А вот внуки другое дело совсем)

Соседенко Александр Сергеевич

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 10:44

А вот и старший)) Позвонила мама, рассказала про проект) Это интересно! Голосую!

Чернявский Андрей Николаевич

пт, 05/11/2018 - 11:01

Лучший проект от Одесской области!

Гричанюк Анатолий Анатоливич

пт, 05/11/2018 - 11:07

Достойно! Дмитрий, как выйти с Вами на связь в Одессе?

Загребельный Руслан Александрович

пт, 05/11/2018 - 13:54

Вот это другое дело. Видно что человек переживает )))). Языки не злые. Если не было коментов, то их не было. Мне кажеться что и по ним будет какой то рейтинг. Это борьба ---- хотя плохое слово тут. Но надо коменты. И хотелось бы видеть действительно тех людей , что поднимут страну. А не свой кошель.

Аркушенко Олена Валеріївна

пт, 05/11/2018 - 19:22

Дмитрий! Отличная программа и очень хочется чтобы именно Вы победили в этой борьбе! Вижу Вашу работу на округе и очень сожалею, что не живу в Фонтанке, а лишь приезжаю в гости. Мне нравится, что любое свое дело Вы доводите до конца. Вы действительно лидер в своей среде и я с удовольствием отдаю свой голос за Вас! Верю в победу! И пусть Бог Вам помогает в хорошем деле!

Чаус Наталья Сергеевна

пт, 05/11/2018 - 19:36

Здравствуйте!
Планируется ли Расширение программы на другие районы Одесской области?

Ходаковська Олена Юріївна

сб, 05/12/2018 - 02:20

Долго собирала информацию о проекте, хотелось понимать его цель и результат, который новый лидер сможет достичь, благодаря собранным голосам. Пришлось перечитать правила, а также анкеты многих участников, после чего я поняла, что предложить программу, которая укладывается в формат и правила проекта, а не пустые обещания, которые порой даже невозможно реализовать в заявленной форме - это уже серьёзная заявка на лидерство и понимания своего места в обществе!:)) Ваша программа не только соответствует тому, что здесь происходит по форме и содержанию (при чем как бонус касается воспитания целого поколения лидеров), но и выражается в конкретных действиях. Помимо этого проекта, также известна Ваша общественная активность в других сферах, подкреплённая реальными действиями и результатами, что заслуживает уважения и голоса в этом проекте:) удачи Вам!

Олійник Оксана Петрівна

сб, 05/12/2018 - 16:30

Доброго дня . В країні достатньо ресурсів для реформи освіти ..... бла-бла-бла . А де ж ці ресурси ? Хто має до них доступ ? Ми це чуємо від кожного кандидата десятки років . Ви ні слова не сказали конкретно звідки буде фінансування НАДХОДИТИ --- далі позичати в МВФ ????? і як українці мають заробити кошти на освіту . Без грошей нічого не РЕАЛІЗУЄТЬСЯ , буде багато БЛА-БЛА-БЛА і ніякої користі для України , тільки роки йдуть а ми втрачаємо час та з кожним днем біднішаємо . Спочатку треба зменшити податковий та бюрократично -паразитичний тиск щоб українці могли нормально заробляти і багатіти а не "ганяти дешеві понти" в порваних черевиках .

Ковбасюк Дмитро Ігорович

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 00:05

Цей проект вже реалізовано в деяких школах Лиманського району Одеської області! Як це працює у нас зараз: великі компанії ще зі школи підтримують найкращих учнів, а ті в свою чергу після отримання освіти починають працювати на цих підприємствах! При чому представників компаній завжди контролюють процес навчання та пояснюють на що саме робити акценти! В результаті всі сторони впевнені в своєму майбутньому!

Трегубенко Олександр Вікторович

сб, 05/12/2018 - 16:34

Пане Дмитре!!Успіхів!!!!

Самойленко Вікторія Василівна

сб, 05/12/2018 - 22:52

Почитала багато проектів. Усі цікаві, та й взагалі ідея хророша! Давно уже пора радитися з народом, що робити далі! Але, я б пропонувала усім лідерам і їхнім виборцям найперше проголосувати за проект КУРУСА ІГОРЯ, який пропонує варіант відбору кваліфікованого, мотивованого і відповідального перед виборцями посадовця. Бо якщо не буде таких виконавців, то усі ваші проекти "коту під хвіст". Нинішні можновладці усе перепортять! Навіть найкращу ідею!!!

Н

пн, 05/14/2018 - 13:07

Прочитала багато проектів різних людей .Нікого з цих людей - особисто не знаю.Задумка дуже гарна ,проекти цікаві.Але цей проект - один з найкращих. Після того,як я добре ознайомилась з проектом Дмитра ,я свій голос отдала за нього ,мене,як молодого громадянина України це зацікавило.

Подвойский Дмитрий Сергеевич

пн, 05/14/2018 - 22:39

Удивился, что такой проект уже запустили в школах Лиманского района! Дмитрий ознакомился с Вашей деятельностью на Фейсбуке! Сил Вам и стремления! Возможно Новые Лидеры дадут Вам возможность поднять свою идея на уровень страны! Удачи!

Серебрий Алла Юрьевна

пн, 05/14/2018 - 22:42

Знаю Диму лично! Однозначно голосую за проект! Я видела, как проект запускали! Да в трех школах области, но это маленькие шаги в начале большого дела! Верю, с этого может что-то получиться!

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 22:45

Шановні лідери!
Для підкріплення лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів http://guild.org.ua/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. https://www.facebook.com/guild.org/

Пєронкова Любов Олексндрівна

вт, 05/15/2018 - 10:17

Отличный проект, который уже дает результаты !
Надеюсь на Вашу победу.

Мальчик Павела

вт, 05/15/2018 - 13:08

Отличный проект
Желаю удачи вам

Заїка Наталія Олександрівна

чт, 05/17/2018 - 22:03

Дивний проект. Тобто єдина причина відтоку молоді - відсутність їх підтримки? Вони ж їдуть у чужу країну, і багато хто досягає там успіху БЕЗ ПІДТРИМКИ!!! Проблема в тому, що там, в чужій країні, є можливості, створені прозорі правила бізнесу. Чи зупинить Ваш проект відтік молоді? Створить реальні можливості для розвитку суспільства? Типове олігархічне мислення - поділюсь коштами, вони перестануть голосувати ногами на вихід чи палити шини. Проблеми не вирішить точно. Можливо, поки будете реалізовувати проект і будуть кошти - буде результат. одразу по закінченню реалізації - повний провал.

Ковбасюк Дмитро Ігорович

У відповідь до від

пт, 05/18/2018 - 18:53

Це одна з причин! І нашою метою є допомогти талановитій дитині ще зі шкільної партиотримати впевненість в майбутньому! Стабільності дуже не вистачає нашим громадянам!

Зорін Юрій Анатолійович

пт, 05/18/2018 - 00:18

Дмитро, Ви що, з Анастасією Попсуй один у одного списували цей дискримінаційний проект та використовуєте одну і ту ж схему смс-голосування? Щодо створення «еліти». Ваш проект дуже схожий на фільм «Голодні ігри», де були створені «інкубатори» та проводився селекційний відбір де виживає сильніший.
А чому Ви думаєте, що Ваші «генії» не збіжуть з України? Да вони в першу чергу це зроблять, тому що буде величезний дисбаланс між ними та «не елітними», дітьми, які «вчяться» (не навчаються) по, «Оболонській системі» (не плутати з Болонською). Чи багато дітей-мажорів повертається з Гарварду, Кембриджу, Оксфорду? А якщо і повертаються, то з якою ціллю? А ні, є виключення – деякі випускники Стенфордського університету.
Можу навіть припустити, як буде називатись Ваша школа «еліти»: «Українська школа політичних студій – Бейбі». І на розвиток такої школи дійсно можна витратити мільйон. І гроші далеко ганяти не треба.

Ковбасюк Дмитро Ігорович

У відповідь до від

пт, 05/18/2018 - 18:55

Ми не знайомі з пані Попсуй, тому точно не списували, а те що за наші проекти проголосувала велика кількість людей свідчить, що саме таких проектів не вистачає нашій державі! Люди розуміють, що розпочинати завжди потрібно з освіти адже це основа!

Зорін Юрій Анатолійович

У відповідь до від

пн, 05/21/2018 - 14:47

Так, освіта – це основа. І підтримувати треба не лише «елітних» дітей, а думати про всіх дітей України. І якщо ця школа «еліти» - експеримент нової навчальної програмної системи, яку можна буде застосувати во всіх школах України, то це одне, а якщо це локальний «гурток для блатних дітей-мажорів», то це інша справа.

Сытникова Галина Семеновна

сб, 05/19/2018 - 15:10

Спасибо за Ваш проект! Фонтанка за Вас!!!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада