Назаров Михайло

Назаров Михайло

Вік
56
Одеська
Одеса
Біографія

Освіта:

Закінчив у 1986 році Ярославський медичний інститут (Росія).

Робота: 

З 1989 року - практикую в м. Одеса.

У 1990-1991 рр. - завідувач діагностичним відділенням 10 ГКБ м. Одеса.

З 1992 по 1995 рік - засновник і директор ТОВ «КомлексМедСервіс».

З 1995 року - автор і виконавчий директор ВАТ «Архімед» (прообраз фінансової структури для реформування системи охорони здоров'я).

З 1996 року - 2005 рік - створення технології та принципів роботи ЗМЗ ТО в м Одеса (ТОВ «Архімед-Асистанс»).

З 2006 року - ТОВ «Архімед-Асистанс» стає основним ЗМЗ ТО в м. Одеса. Надання медичних послуг на засадах співоплати і єдиного бального тарифікатора працівникам ВАТ «ЛУКОЙЛ - ОНПЗ». Надання платних медичних послуг Одеситам на основі платності і регульованості.

З 2011 року - спроби провести експеримент повномасштабного використання SOS-системи в Одеській і Чернівецькій областях (в тому числі, створення МК ТО). На жаль, у 2012 році було прийнято рішення про проведення експерименту реформи системи охорони здоров'я за системою доктора Лехан.

З 2016 року - спроби донести принципи Програми до теперішнього керівництва МОЗ України - не увінчалися успіхом. «Реформа» йде по шляху використання бюджетних коштів, а не створення умов для появи грошових коштів в територіальних громадах для співоплати медичних послуг дітям і пенсіонерам.

Коли мене запитав у 2012 році один з великих чиновників МОЗ України - «Михайло Євгенович, а де ж в SOS-системі можна вкрасти». Моя відповідь: «Ніде», його глибоко шокувала. 

SOS-система - це Проект, який повністю виключить корупцію з системи охорони здоров'я. І ініціаторами цього Проекту є самі медики.

Медицина
Регіональні програми
Соціальний захист
Ідея змін

SOS-СИСТЕМА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Мета: 

Створити принципово нову, бюджетно утворюючу систему охорони здоров'я України, яка буде одночасно функціонувати з нині існуючою бюджето споживчою системою Семашко, не скасовуючи її, а доповнюючи і змінюючи.

SOS-система охорони здоров'я України:

 • не має подібних світових аналогів;
 • цілодобово зможе задовольняти всі потреби пацієнтів в необхідній і достатній медичній допомозі, не звертаючи увагу на матеріальне становище пацієнта, використовуючи систему постоплачуваних регульованих медпослуг і систему співоплати отриманих медпослуг;
 • добровільна система участі пацієнтів і медичних працівників;
 • використовує всі наявні медичні ресурси територіальних громад (єдиного медичного простору) на принципах платності медичних послуг, єдиного бального тарифікатора, співоплати отриманих медичних послуг, свободи вибору «сімейного»/лікуючого лікаря. Створення єдиного медичного простору України;
 • це повністю поза бюджетна система;
 • буде наповнювати бюджет, а не споживати кошти бюджету;
 • для її створення не потрібні бюджетні кошти.

Необхідна й обов'язкова умова: Паралельне функціонування двох систем охорони здоров'я - не зраджувати/зберегти нинішню систему охорони здоров'я в існуючому вигляді. Пацієнти повинні мати можливість вибрати, в якій системі їм отримувати медичну допомогу - в існуючій/бюджетну систему охорони здоров'я або в створюваній SOS-системі.

План дій:
Можливий експеримент на 1 рік в двох областях (Одеса, Чернівці). Економічно розвинений район/сільськогосподарський район.
Необхідна умова — рішення КМ України про проведення експерименту в Одеській і Чернівецькій областях по створенню SOS-системи.
Як альтернатива — створення SOS-системи по всій території України під егідою Мінрегіонрозвитку.

Законодавчі дії:
Створення Законодавчих основ елементів SOS-системи: МК, ЗМЗ ТО, бальний тарифікатор, прийняття системи співоплати, віднесення на валові витрати роботодавця виплат на співоплати медичної допомоги працівникові, тільки прибутковий податок на гонорари, які отримують медичні працівники в SOS-системі охорони здоров'я, автономізація лікувальних установ, вибір «лікуючого лікаря» і т.д.

Поетапний план дій:
Після прийняття рішення про проведення експерименту/повномасштабного створення SOS-системи, активізується ПАТ «Архімед», акціонером якого я є.
В м. Одеса створений ЗМЗ ТО (ТОВ «Архімед-Асистанс»), який займеться:

 • створенням подібних ЗМЗ ТО в інших територіальних громадах України (56 територіальних громад);
 • в м. Одеса буде створений перший Медичний Комітет (МК) територіальної громади, який проведе апробацію покладених на нього обов'язків і повноважень;
 • по можливості, буде доопрацьовано бальний тарифікатор медичних послуг з урахуванням впровадження нових медичних технологій і можливості їх співоплати;
 • ЗМЗ ТО Одеси почне роботу в експериментальному режимі відразу ж після рішення КМУ України про експериментальний податковий режим;


Всі ці дії будуть профінансовані або за рахунок акціонерного капіталу ПАТ «Архімед», або за рахунок залучення пов'язаних засобів (конвертовані облігації), або за рахунок спонсорських коштів або коштів міжнародних організацій.

Одночасно буде створений ЗМЗ ТО Чернівців (часовий лаг 2 місяці) з подальшим створенням МК.

Реалізація.
Необхідно прийняти рішення (на якому завгодно керуючому рівні) про створення, експеримент та запуск SOS-системи охорони здоров'я як прибуткового проекту, який буде бюджето утворюючим, а не бюджето споживчим.

Загальний бюджет впровадження SOS-системи охорони здоров'я по всій території України може скласти 150-200 млн. доларів США.


Посилання на повну програмну мету кандидата.

Нова структура, за своїми повноваженнями представляє — об'єднання міського відділу охорони здоров'я і територіальної лікарської медичної асоціації c основними функціями МОЗ України. Більше про це тут.

Верхолаз Юрий Адольфович

сб, 05/12/2018 - 15:05

Удачи Вам! Доктор

Олег Деревянко

сб, 05/12/2018 - 15:11

Удачи и успехов в Вашем нелёгком труде !

Деревянко Лилия Леонидовна

сб, 05/12/2018 - 15:22

счетчик не считает до голосования и после одинаковое количество голосов 59

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:15

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Бендяк Ольга

нд, 05/13/2018 - 19:49

Мы с Вами, Миша!!!

Дмитрова Ірина Борисівна

пн, 05/14/2018 - 10:48

Удачи Вам, Доктор Миша! Оставайтесь с нами! И мы будем Вас поддерживать в нашем общем деле - здоровье детей и нации.

Ранга Світлана Іванівна

пн, 05/14/2018 - 17:58

Знакома с доктором Назаровым более 20 лет. Реально помогает людям 24 часа в сутки. Проект вынашивает как дитя тоже более 20 лет. Потрясающее желание помогать людям. Человек высочайших моральных качеств, огромного медицинского опыта и высокой квалификации. Реализация данного проекта спасет многие жизни и поможет оздоровить наш народ. Сил, мужества и терпения, Вам, доктор Назаров, на Вашем светлом пути. Мы ценим Ваш труд.

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:53

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Байденко Алла Леонідівна

вт, 05/15/2018 - 13:18

Удачи Вам,Михаил Евгеньевич!

Маковецький Ігор Анатолійович

вт, 05/15/2018 - 19:26

Нехай Вам пощастить Михайло Евгенович.

Бачуріна Ольга В‘ячеславівна

вт, 05/15/2018 - 22:46

Мы с Вами! верим в успех!

Михайленко Александр Валерьевич

ср, 05/16/2018 - 12:32

Удачи Михаил, мы знаем как Вы горите своей идеей! Спасибо за то, что Вы есть у этого государства и у нас!!!

Авеличева Ганна

ср, 05/16/2018 - 20:40

Прекрасный доктор , и порядочный человек ... Удачи Вам

Молодан Юлія Вікторівна

ср, 05/16/2018 - 22:28

Надеемся на Вашу победу, доктор!!!!

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:53

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Науменко Андрей

нд, 05/20/2018 - 21:07

Миша удачи! Такие Доктора нам нужны. Спасибо Вам!

Дойнеко Марина Леонидовна

нд, 05/27/2018 - 23:40

Желаю Вам удачи ! С Уважением ,Марина Дойнеко!

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада