1

Олійник Олена

Вік
32
Київська
Київ
Біографія

Освіта

1.10.2013 – 01.10.2016 рр. - аспірант Національної академії державного управління при Президентові України (спеціальність: «Механізми державного управління»).

2002 – 2007 рр. - Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, Інститут міжнародних відносин. Присвоєно кваліфікацію магістра за спеціальністю: «Міжнародне право».

2007 – 2010 рр. - Інститут філології. Присвоєно кваліфікацію магістра за спеціальністю: «Українська мова та література з поглибленим вивченням англійської мови».

Досвід роботи

08.01.2017 – 02.10.2017 рр. - помічник-консультант народного депутата України фракції «Народний Фронт», члена Комітету з питань транспорту.

01.05.2014 – 01.10.2014 рр. - помічник-консультант народного депутата України ВО «Батьківщина», члена Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

01.02.2013 – 02.12.2013 рр. - помічник-консультант народного депутата України ВО «Свобода», першого заступника Голови Комітету з питань науки і освіти.

01.10.2011 – 12.12.2012 рр. - помічник-консультант народного депутата України ВО «Батьківщина», члена Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва.  

01.06.2012 – 01.11.2012 рр. - редактор-коректор Центрального виборчого штабу Об'єднаної опозиції "ВО"Батьківщина".

09.12.2009 – 01.07.2011 рр. - провідний спеціаліст управління регулювання нафтогазового комплексу Національної комісії регулювання електроенергетики України. 

07.10.2008 – 27.03.2009 рр. - головний спеціаліст відділу правової та кадрової роботи управління з питань комунальної власності аналітичного департаменту виконавчого апарату Київської обласної ради. 

Громадська діяльність

Із 20.04.2015 – дотепер - голова громадської організації «Всеукраїнський Інтеграційний Рух «ВІР в Україну».

Протягом двох років команда ГО «ВІР в Україну» успішно реалізувала без жодної фінансової підтримки низку соціально важливих проектів.

Посилання на повну версію резюме кандидата. 
 

 

Соціальний захист
Освіта
Ідея змін

Мета соціального проекту "Книги, що говорять" - озвучення двох Хрестоматій української літератури дитячого сучасного читання для 1-2 та 3-4 класів для незрячих дітей та дітей із порушеннями зору.

Відсутність аудіокниг є проблемою не лише спеціалізованих бібліотек, а й спеціалізованих загальноосвітніх закладів. Сотні дітей-інвалідів із вадами зору не можуть повноцінно розвиватися та освоювати елементарну загальноосвітню шкільну програму у зв'язку із відсутністю достатньої кількості озвучених книг, у тому числі із зарубіжної та української літератури. 

Тож Всеукраїнський Інтеграційний Рух «ВІР в Україну», для того, щоб допомогти у вирішенні цієї критичної ситуації, ініціював соціальний проект «Книги, що говорять», закликавши усіх небайдужих, зробити свій внесок у розвиток інтелектуального капіталу нашої Держави - наших дітей, та допомогти озвучити і змонтувати твори зі шкільної програми.

У рамках проекту волонтерами вже озвучено та розміщено у загальному доступі більше 100 аудіотворів української та зарубіжної літератури, що входять до переліку шкільних програм, затверджених МОН. Волонтери проекту озвучують твори на різних студіях (які власники теж надають безкоштовно) та місцях звукозапису як в Україні, так і за її межами. На наш заклик взяти участь в озвучуванні творів для незрячих дітей відгукнулося більше 4000 осіб.

У червні 2016 р. було передано до шести спеціалізованих НЗ диски з аудіотворами (по 50 творів), 15 грудня 2017 – заплановано передачу другої частини аудіотворів (50 шт для кожного НЗ). Усі кошти на закупівлю та оформлення дисків зібрано завдяки пожертвуванням небайдужих людей.

Оскільки шкільну програму Міністерством освіти нещодавно було оновлено, з’явилася велика кількість творів, які необхідно озвучити до 1 вересня 2018 року.

У першу чергу, озвучення потребують дві Хрестоматії української дитячої сучасної літератури для 1-2 та 3-4 класів, які наша команда планує презентувати спеціалізованим інтернатам для сліпих дітей вже на початку навчального року.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

 

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:27

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:51

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:53

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада