Старовойтова Марина

Старовойтова Марина

Вік
32
Харківська
Харків
Біографія

Практикуючий адвокат, адвокат-тренер системи безоплатної правової допомоги, сертифікований експерт Національної асоціації адвокатів України, аспірант кафедри конституційного права та правосуддя Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Заступник голови правління ГО "Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу", керівник Харківського відокремленого підрозділу "Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу", член ради Харківського відділення ГО "Асоціації правників України".

Начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, випускниця першої всеукраїнської програми підвищення кваліфікації для адвокатів «Адвокат майбутнього», група G2.

Правоохоронна система
Ідея змін

Мета: упровадження єдиних етичних стандартів для правників

Місія: єдині етичні стандарти для правників задля забезпечення якісного та ефективного захисту прав людини та відновлення, а в подальшому посилення авторитету системи правосуддя в нашій країні.

Бачення

Довіра суспільства до правників дуже висока, українські правники дотримуються у своїй професійній діяльності єдиних етичних стандартів.  Правничі етичні стандарти діють разом із присягою, доповнюючи та конкретизуючи морально-етичний зміст її положень.

Вони містять норми загальноприйнятих правил поведінки працівників під час служби, провадження незалежної  професійної діяльності та у буденному житті, їх ставленні до виконання свого професійного обов’язку, а також до громадян і колег. Фактично - це кодекс морально-ціннісних настанов для правників.

В усіх вищих правничих навчальних закладах запроваджена обов’язкова навчальна дисципліна, метою якої є професійна інкультурація студентів-правників. Навчальна дисципліна вивчається протягом всього навчання, а викладають її знані та поважні правники (ментори).

Цінності

  • Правильне формування свідомості та поглядів правників, орієнтація їх на неухильне дотримання моральних норм, єдність, забезпечення справжньої справедливості, захисту прав, свобод, честі й гідності людей, охорону власної честі й репутації.
  • Довіра та партнерство.
  • Цінуємо довіру однодумців та партнерів.  Відкриті до співпраці з усіма зацікавленими сторонами.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:55

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 16:58

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:01

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада