Жумаділов Арсен

Жумаділов Арсен

Вік
32
АР Крим
Сімферополь
Біографія

Голова Правління ГО «Кримський інститут стратегічних досліджень».
Старший викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» (за сумісництвом).

Мотивація
- звільнення Криму;
- ствердження кримськотатарського народу як складової української політичної нації;
- побудова цілісного, відкритого, справедливого суспільства рівних можливостей та поваги до людської гідності.

Результати
До 2014 року не був у державному управлінні. Мав успішний досвід управління компаніями в Україні і закордоном. Після окупації Криму, долучився до кримськотатарського національного руху.

Під час проведення управлінського експерименту в Одеській області очолив Біляївську райдержадміністрацію. За час головування Біляївський район піднявся з 10-го місця на 1-е місце в області за показниками соціально-економічного розвитку, а сприйняття рівня корупції знизилось удвічі. Були залучені зовнішні грантові кошти в медичну і соціальну інфраструктуру району. Ініційовано і реалізовано низку місцевих програм підтримки малого бізнесу, учасників АТО, громадських організацій і формувань. 

Сьогодні надаю експертну підтримку процесу законодавчого врегулювання статусу кримськотатарського народу та ділюсь набутим досвідом і знаннями зі студентами.

Досвід роботи

04.2017 р. – нині — Голова правління, ГО «Кримський інститут стратегічних досліджень».    

08.2015 – 03.2017 рр. — Голова, Біляївська районна державна адміністрація Одеської області.

12.2014 – 08.2015 рр. — Завідувач, Відділ забезпечення діяльності уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу.

09.2012 – 02.2014 рр. — Засновник і директор, ТОВ «Кримський Стиль», Сімферополь.               

03.2010 – 12.2012 рр. — Генеральний директор, ТОО «КАЗНЕТВОРКС», Алмати, Казахстан.            

11.2007– 09.2008 рр. — Менеджер відділу корпоративних закупівель, ТОВ «Астеліт», Київ.                    

Освіта

04.2018 р. – нині — Українська школа політичних студій.

09.2016 р. — Міжнародна програма лідерів, Лондон.

10.2008 – 10.2009 рр. — Лондонська школа економіки, Лондон (стипендія Chevening). Магістр Державного Менеджменту і Управління (диплом із відзнакою).

09.2007 – 06. 2008 рр. — Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Магістр Політології (диплом із відзнакою).

09.2002 – 06.2007 рр. — Національний університет «Києво-Могилянська академія».Бакалавр Політології (диплом із відзнакою).

2002 р.— Республіканська школа-інтернат для обдарованих дітей, с. Буюк-Сюрень, Крим. Атестат про загальну середню освіту (золота медаль).     

 

Державне управління
Регіональні програми
Правоохоронна система
Соціальний захист
Ідея змін

СПРИЯННЯ ПОВЕРНЕННЮ КРИМУ І СТВЕРДЖЕННЮ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ ЯК СКЛАДОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЛІТИЧНОЇ НАЦІЇ

Кримські татари - це Крим. Крим - це Україна. Метою є ствердження ролі кримськотатарського народу, як невіддільної складової України, в її націотворенні і державному будівництві. Українці і кримські татари разом перемагали в минулому, переможемо і зараз.

Місія:

  • Докласти всіх зусиль задля де-окупації і припинення незаконної анексії Криму. 
  • Віднайти роль кримськотатарського народу в українському націотворенні і державному будівництві, що було спотворено російською і радянською історіографією.

Бачення:
Ретроспективно в історії і перспективно в майбутньому український і кримськотатарський народи поєднані спільним простором, на якому панувало і пануватиме взаєморозуміння, прийняття і підтримка. 

Цілі:

  • Закласти правові підвалини для збереження і гармонійного розвитку кримськотатарського народу як складової української політичної нації;
  • Унеможливити повторення сценаріїв, коли кримські татари розглядаються Українською державою як фактор небезпеки;
  • Сприяти розумінню і прийняттю України і українського народу кримськими татарами, які мешкають в окупованому Криму, і які переселились на материкову частину України;
  • Сприяти розумінню Криму і кримськотатарського народу українцями, прийняттю кримських татар як невіддільної складової українського націотворення і державного будівництва.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Виноградова Олена Юріївна

ср, 05/09/2018 - 13:30

Наскільки я знаю, то в іноземних внз на МАГІСТРАТУРІ не дають дипломів "cum laude" або з якоюсь іншою відзнакою. Всі дипломи магістрів однакові, зазначається тільки середній бал (GPA), а у вас вказано в CV наступне: 10.2008 – 10.2009 — Лондонська школа економіки, Лондон (стипендія Chevening) Магістр Державного Менеджменту і Управління (диплом з відзнакою). Можете показати цей диплом і де там написано, що він "з відзнакою"? 

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:11

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Кифоренко Євгеній

пн, 05/14/2018 - 15:50

Зустрів в житті Арсена випадково, і це відбулось в Біляївці де він був головою РДА.
Патріотичний, порядний та відвертий, ось мої враження від нашого знайомства! Ще можна добавити єдине і найголовне: Він один з тих людей який хоче повернути КРИМ в кордони УКРАЇНИ!

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 18:51

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:03

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Сеїтосманов Айдер

нд, 05/20/2018 - 12:44

Исторя вчить, що самим головними якостями лідерів, які змінювали світ, були не тільки їх персональні лідерські якості (стратегічне бачення, вміння аналізувати ситуацію і знаходити оптимальні рішення, ефективна комунікація, ораторські навички і т.д.). Найголовнішим якістю кращих лідерів було їх мужність у тому, щоб брати відповідальність за найскладніші завдання з безліччю невизначеністю і ризиками для іміджу будь-якого лідера.

Тема Криму і кримських татар безумовно відноситися до таких завдань. Колосальна кількість внутрішніх і зовнішніх обставин навколо теми Криму переплетені складну проблему сучасного світу. Що таке "займатися темою Криму"? Це глибоке професійне розуміння ситуації навколо Криму, її тенденцій, необхідність постійного комплексного аналізу, креативного прогнозування та стратегічне планування. Далеко не кожен лідер візьметься за таке складне напрям.

У цьому сенсі, Арсен Жумаділов не тільки професійний аналітик, стратег, оратор. Він як раз той самий лідер, які має унікальне громадянську мужність щоб найсерйознішим чином системно займатися темою Криму. І це заслуговує на найвищу оцінку українського суспільства.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада