Освіта вища. Програміст та маркетолог. Зараз здобуваю ступінь Executive MBA (Бізнес-школа МіМ, м. Київ).
- Спеціаліст-аналітик інформаційних систем (2002-2008 НМАУ, м. Дніпро).
- pre-MBA Маркетинг – Програма розвитку функціональних компетенцій управлінців. Акредитований сертифікат міжнародної асоціації CEEMAN (2010 – 2011 Бізнес-школа МіМ, м. Київ).
- Учасник чисельних національних та регіональних тренінгів і семінарів з питань охорони здоров’я, IT, організаційного розвитку, впровадження соціальних проектів, розвитку PR стратегій.
Досвід роботи
З 2019 по теперішній час: виконавчий директор bzv.org.ua.
З 2015 по теперішній час: консалтингові послуги в сфері ІТ та маркетингу.
2013-2015: керівник проекту euromd.com.ua.
2012-2013: керівник проекту likar.info.
2010-2012: директор з розвитку 3a.com.ua.
2009-2010: керівник проекту dnepr.info.
2007-2009: керівник IT-департаменту altus.ua.
2000-2009: менеджмент та ІТ-адміністрування в низці компаній та підприємств.
Громадська діяльність
Займаюся громадською діяльністю в сфері охорони здоров’я понад чотири роки.
У 2015 році став членом міжнародної благодійної організації Ротарі Інтернешнл, де ініціював і брав участь в реалізації низки благодійних та суспільних проектів за напрямком охорони здоров’я.
Зокрема, разом з БФ «Відкриті серця України» збирав кошти для придбання обладнання для дитячого Кардіоцентру в м.Києві. З липня 2017 по липень 2018 рр. був президентом Ротарі клубу «Київ-Сіті».
У 2016 році заснував ГО "Батьки за вакцинацію" (до 2018 року очолював Правління), а в 2018 році - ГО "Платформа здоров’я" (від початку створення є Головою правління).
Був обраний заступником Голови Громадської Ради при МОЗ та Головою Комітету з питань громадського здоров`я та аналітики.
Член Координаційної ради Міністерства охорони здоров’я України з питань впровадження електронної охорони здоров’я.
Член робочої групи з питання діяльності системи "Електронне здоров'я" Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.
Експерт групи «Реформа системи охорони здоров'я» в Реанімаційний Пакет Реформ – РПР.
Соціальний захист
Ідея змін
Тема: Розвиток громадського здоров’я та підвищення якості медичного обслуговування.
Рішення та цілі:
Пропонується створити соціальне підприємство у напрямку електронної системи охорони здоров'я (e-Health), сфокусоване на стратегічних питаннях галузі.
В Україні є потреба соціального підприємництва, що спрямоване на максимальний суспільний ефект і стабільний заробіток для системного розвитку охорони здоров’я та вирішення стратегічних питань на довгострокову перспективу, а не лише на допомогу в окремих питаннях тут і зараз.
Прибуток підприємства буде спрямований на фінансування вітчизняних виробників та розробників сучасного медичного обладнання та технологій (в т.ч. медичні стартапи), а саме: протезування, медичні пристрої та прилади, медичне устаткування, IT-сервіси, тощо. З подальшим фінансуванням благодійних проектів Української Біржи Благодійності (УББ), спрямованих на придбання, обслуговування та ремонт медичного обладнання.
Підтримка вітчизняних проектів з розробки та впровадження сучасних медичних приладів та технологій – це внесок у стратегію досягнення високих показників здоров'я населення України в довгостроковій перспективі.
Це не лише сприятиме доступності сучасних медичних технологій та приладів для широкого загалу завдяки вітчизняним розробникам, але й буде підтримувати українську економіку. Окрім того, це також суттєво підвищить прибутковість соціального підприємства, що дозволить здійснювати значно більший вплив на вирішення нагальних матеріальних проблем у вітчизняній сфері охорони здоров’я.
Наш продукт – комплексне IT-рішення у вигляді медичного боту на базі штучного інтелекту (Machine learning), що побудований на засадах європейських інструментів, рекомендованих МОЗ України та ВООЗ (EUROPEP та European Health Indicator), який буде корисним як пацієнтам, так і замовникам (КНП, приватні клініки, ФОП, страхові компанії), в перспективі й на міжнародному ринку.
Цей продукт має велике суспільне значення, оскільки орієнтований на підвищення якості обслуговування в медичних закладах та розвиток громадського здоров’я у відповідності до європейських норм, що в свою чергу сприяє покращенню економічних показників країни в цілому.
Запровадження функціоналу медбота дозволить:
Медичним закладам:
Знизити навантаження і оптимізувати роботу лікарів / медреєстраторів;
Скоротити кількість необґрунтованих викликів лікаря додому;
Оцінити ефективність проведених заходів щодо підвищення сервісу обслуговування населення.
Громадянам (пацієнтам):
Суттєво підвищити свій рівень обізнаності з медико-санітарної грамотності;
Отримати персональні поради щодо питань своєчасної діагностики та профілактики захворювань, вакцинації та здорового способу життя;
Отримати всебічне інформування щодо прав пацієнтів та способів їх захисту.
Крім того, медбот сприятиме підвищенню прозорості, підзвітності, сприйнятливості системи охорони здоров’я в умовах її реформи та трансформації.
Цим проектом ми також прагнемо зробити свій внесок у підтримку курсу держави на діджіталізацію комунікацій з громадянами.
Що зроблено:
Менше ніж за рік зроблено та протестовано бета-версію (3000 користувачів з 27 міст України) після народження ідеї на початку 2018 року;
Проведене опитування з медико-санітарної грамотності (понад 2000 осіб, 900 залежностей для аналізу);
Ведеться популяризація сервісу на місцевому та державному рівні (медбот увійшов у ТОП-100 кращих соціальних проектів 2018 року за версією SPA, прес-релізи МОЗ України, Радіо Свобода, тощо).