Чмиль

Чміль Леся

Вік
46
Київська
Київ
Освіта
Національний університет «Києво-Могилянська академія»
МБА, Києво-Могилянська Бізнес Школа (KMBS)
Executive MBA Program

Київський Національний університет ім. Т. Шевченка, психологія
Кандидат психологічних наук (PhD in Psychology)
Досвід роботи
Після завершення навчання на факультеті психології університету ім. Т. Шевченка у 1996 році розбудовувала кар’єру в компініях Leo Bernet, Stimorol, H.J.HEINZ.

Отримавши досвід у відомих міжнародних компаніях очолила найбільшу анімаційну студію в Європі, де управляла персоналом у більше ніж 600 співробітників в Україні та дочірніми підприємствами у Східній Європі та країнах Балтії.

Після Революції гідності році зайнялася волонтерською діяльністю у Реанімаційному пакеті Реформ (РПР) та у 2015 приєдналася до команди реформ Міністерства економічного розвиту та торгівлі (МЕРТ), де очолила Департамент Інформаційно-комунікаційних технологій, документообігу та електронних серівсів. До 2016 року разом з волонтерами запустила Единий державний портал електронних сервісів www.poslugy.gov.ua.

Також працювала експертом з електронного урядування у Агентстві США з міжнародного розвитку.

Наразі Леся працює заступником керівника проекту технічної допомоги «Прозорість та підзвітність державного управління та послуг», що складається з трьох компонентів: 1) розширення використання електронних закупівель в Україні 2) прозорість та ефективність державних послуг у формі електронних послуг 3) відкриті дані.
Державне управління
Ідея змін

Тема:

Людина стикається з необхідністю отримання послуг від держави протягом усього життя: реєстрація народження дитини, отримання допомоги по народженню, отримання паспорту, реєстрація земельної ділянки, відкриття бізнесу, реєстрація авто, отримання водійських прав, початок будівництва будинку, реєстрація шлюбу, тощо.

Наразі в Україні державні послуги, які надаються громадянам та підприємцям органами державної влади та органами місцевого самоврядування, у переважній більшості складні, затратні по часу та створюють передумови для «кишенькової корупції».

Всього держава надає близько 1300 адміністративних державних послуг, з яких за останні два роки переведено в електронну форму більше 100. 
 
Навіть ті електронні послуги, які вже запущені, не набули розповсюдження, оскільки люди недостатньо поінформовані про їх існування і ставляться до них з певною недовірою. 
 
Наша країна значно відстає від своїх сусідів і тому мій проект спрямований на:
  • Промоція вже існуючих електронних державних сервісів
  • Через популяризацію послуг підвищення довіри до держави

Реалізація проекту:

  • Створення коаліцій місцевих активістів, недержавних організацій та державних органівнадавачів послуг задля спільної роботи по популяризації електронних державних послуг
  • Відбір 5+ найбільш затребуваних державних послуг громадянами/бізнесом
  • Розробка промо кампанії по популяризації цих послуг та загалом отримання державних послуг онлайн
  • Створення коротких простих і зрозумілою мовою анімаційних/графічних роликів (10’’, 30’’, 60’’) для подальшого розміщення на ТБ/інтернеті (під грифом «Соціальна реклама»)
  • Демонстрація на конкретних прикладах та кейсах зручності та корисності електронних сервісів. Промоція успішних прикладів із залученням громадян та бізнесу
  • Через популяризацію послуг підвищення інформованості/усвідомлення громадян про необхідність побудови держави-сервісу

Посилання на повну Ідею кандидата.

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:46

ЛЕСЯ,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Головань Максим Петрович

вт, 06/25/2019 - 15:42

Добрий день Лесяа!
Мене звати Максим, я керівник Студію бізнес анімації "70/30".
Ми займаємося створенням анімаційних відео.
Можемо допомогти Вам в реалізації Вашого проекту.
Більш детально за номером - +380954647030

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада