з 2015 року засновник та голова ГО "Небайдужі Люди". Пожиттєво маю активну громадянську позицію та не хочу стояти осторонь від процесів, що відбуваються в Україні.
Відчув відповідальність за суспільство в 2013 році, в 2014-2016 активно здійснював допомогу постраждалим в зоні АТО (ООС).
На сьогодні усвідомив, наскільки в Україні є велика проблема із батьківством. Працюю над собою, своєю родиною, і хочу надихати і допомогати іншим!
Соціальний захист
Ідея змін
ПОЛІТИКА:
Соціальна політика, молодіжна сімейна державна політика, політика відповідального батьківства.
ПРОБЛЕМА:
Демографічна ситуація та поняття «відповідального батьківства» в Україні знаходиться у край тяжкому стані.
ЦІЛІ:
- Підвищення якості життя української родини.
- Популяризація здорових сімейних відносин, народження та виховання дітей.
- Руйнація стереотипу, що «дитина» = обуза, побудова нової позиції: «дитина» = скарб.
- Вирішення питання сирітства та утримання дітей в інтернатах.
- Розробка та втілення ефективного навчання та підготовки молодих людей до подружнього життя (можливо починаючи із шкільного віку).
- Розробка та втілення ефективного навчання як бути татом та мамою.
- Попередження розлучень, зміцнення шлюбу.
ЗАХОДИ ТА РЕСУРСИ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ:
Створення якісного, доступного та сучасного медіа продукту (ролики, відео та ін.), який би надихав, мотивував та підтримував українців у побудові міцних шлюбів, виховання дітей, усиновлення тощо.
Запровадження у навчальних закладах дисципліни на кшталт «Здорова родина», «Основи сім‘ї», підготовка висококваліфікованих та мотивованих викладачів із цих питань.
Проведення в національних масштабах мотивуючих/навчаючих тренінгів, семінарів для тих, хто хоче створити родити, народити дитину, перебуває у якихось тяжких обставинах, хоче всиновити дитину та багато іншого. Підготовка тренерів із цих питань. Залучення успішних батьків до передачі досвіду.
Створення структури центрів сім’ї, які надаватимуть дошлюбне, шлюбне та кризисне сімейне консультування на базі ВРАГС і закладів вищої освіти
Розробляти та пропонувати творчі культурні заходи, спрямовані на усвідомлення і сприйняття молоддю національних сімейних цінностей
Створення соціальних роликів та їх розміщення у громадських місцях, соціальних мережах тощо;
«Вірусна» реклама, флеш-моби, акції від сімейних пар (фото з подружжями у соціальних мережах і т.п.);
Створення «банку цікавих історій», цікавих героїв, реальних прикладів життя людей, їх перемог над кризами і гарних результатів.
Розробка навчально-методичних матеріалів із програм підготовки до подружнього життя та виховання відповідального батьківства, попередження розлучень шляхом вирішення сімейних конфліктів у подружжі, запобігання негативному впливу порнографічних матеріалів в інформаційному просторі на дітей і підлітків, забезпечити соціологічні, статистичні та інші дослідження, наукові розробки у сфері сімейних відносин;
Спеціальне навчання та підтримка багатодітних сімей, батьків і родин, які усиновили, або хочуть усиновити дитину.
ПРОГНОЗ ВПЛИВУ РЕАЛІЗЦІЇ ПОЛІТИКИ:
Значне підвищення якості сімейного життя, відчуття щастя та реалізації у родині, шлюбі, вихованні дітей.
Зменшення кількості розлучень (кількість створених шлюбів повинна бути більша за кількість розлучень)
Зменшення кількості дітей, що перебувають у інтернатах (від загальної кількості дітей від 1,5-2 % на сьогодні до 0.01 % в 2025 році)
Формування потужної національної команди із фахівців, педагогів, тренерів, спікерів, батьків, науковців, які задіяні в розбудові та розвитку інституту сімї та шлюбу в Україні (залучити 100000 активних людей)
Створювати шлюб, брати на себе ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за родину, народжувати та виховувати дітей в Україні стане модно! )
Більше дітей будуть поважати та в подальшому піклуватись про своїх батьків.
Відсоток дітей, що знаходяться під впливом відповідальних батьків має бути не менший 90%
Кількість маленьких українців буде невпинно зростати, середня тривалість життя підвищиться, відносна смертність буде менша, нація буде молодшати, додатній природний приріст населення.