![Гергелюк](/sites/default/files/2018-09/%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D1%8E%D0%BA.png)
Депутати Тлумацької ОТГ підтримали ініціативу Володимира Гергелюка щодо створення кластеру з вирощування лохини
Сьогодні на сесії ради Тлумацької ОТГ Володимир Гергелюк, очільник ГО «НАШ ЗАХІД», звернувся до депутатів підтримати проект створення кластеру з вирощування лохини. «Ми продовжуємо реалізацію створення кластеру з вирощування лохини в Тлумацькій ОТГ.
Тлумаччина традиційно є сільськогосподарським регіоном та має великий потенціал для розвитку перспективних с/г культур. Івано-Франківська обласна рада оголосила конкурс для місцевих громад, пріоритетним напрямком якого є саме розвиток сільського господарства. Є розуміння та підтримка з боку керівництва та депутатів місцевої громади щодо цього проекту.
![інфо](/sites/default/files/inline-images/IMG_1189_0.jpg)
Я пропоную залучити декілька малих господарств, бажано по одному з кожного села ОТГ, щоб вони навчилися вирощувати ягоду та стали прикладом для своїх односельців. Створення біля обласних центрів кластерів з екологічно чистою с/г продукцією значно скоротить відтік людей закордон, дасть можливість їм заробляти вдома та наповнить місцеві бюджети. А мешканці краю матимуть до столу екологічно чисті продукти», - зазначив Гергелюк.