![Shmatko](/sites/default/files/2019-07/%D0%A8%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%8C%D0%BA%D0%BE%201.jpg)
Переможцем Нових лідерів став Володимир Шматько, який прийшов на проект з ідеєю економічного розвитку громад завдяки реформі децентралізації в Україні.
Він планує побудувати індустріальний парк, який стане найбільшим інкубатором ідей та виробництва на заході України.
Ось, як прокоментував свою перемогу лідер:
— Дякую Богу, що у свої 33 я можу стояти тут, на національному телепроекті, а по той бік екрану дивиться моя кохана вагітна дружина, моя донечка, батьки, і вони вірять, що ми разом робимо правильні речі для нашої країни. Ми не їдемо за кордон, ми не тікаємо, ми боремось! Дякую кожному, хто жертвує інколи своїм часом і здоров'ям заради когось. Давайте тримати лінію оборони, виграємо війну, пітримаємо кожного солдата і ніколи не віддамо нашу країну нікому.
У фіналі також були Євген Осипчук та Оксана Жолнович.
Євген Осипчук прийшов з ідеєю створення Національно реєстру дітей з інтернату, а Оксана Жолнович пропонувала створити Новий трудовий кодекс.
![разом](/sites/default/files/inline-images/Screenshot_49.jpg)
Команада Нових лідерів щиро вітає Володимира Шматька з перемогою та бажає успіху усім учасникам у реалізації їхніх ідей.
Ми зробимо Україну кращою разом!