![пркеп](/sites/default/files/2018-07/35346517_469679530128742_4828751380644626432_n.jpg)
Вчора підчас візиту до Києва, зустрівся з колишнім заступником міністра молоді і спорту України - Сергієм Митрофанським, обговорили мою програму розвитку молоді, внесли корективи і затвердили план дій щодо реалізації не лише на регіональному, але і на всеукраїнському рівнях!
Більш детально про заходи буде інформація згодом, заручився підтримкою колег по громадській діяльності ГО "Батьківщина Молода", зокрема очільників міських та обласних осередків!
![](/sites/default/files/inline-images/35265684_469679673462061_7559829730216640512_n.jpg)
Також, народний депутат України - Іван Крулько, в минулому молодіжний громадський діяч з всеукраїнським досвідом, дав дієві поради, щодо раціонального використання часу та зусиль для реалізації ключових етапів моє програми розвитку молоді!
Вражений підтримкою колег по громадській діяльності, і вношу корективи в прогрмну мету, адже з'явилося багато охочих допомогти в розвитку молоді по всій Україні!
Далі буде... АДЖЕ МОЛОДЬ НЕ ЧЕКАЄ, МОЛОДЬ ОБИРАЄ - КРАЩЕ ЖИТТЯ!!!