![123](/sites/default/files/2018-10/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8-1.png)
Реальні проблеми звичайних людей – десятка учасників показали у справі, на що вони спроможні. З комфортної студії їх на тиждень відправили рятувати селище Іванківці на Житомирщині. Звідти тікає молодь, роботи немає, а школи закриваються.
Учасників телепроекту розділили на дві команди і дали бюджет 20 тисяч гривень. Чи вдалося за короткий термін їм змінити життя громади, і які виходи знайшли лідери з цих ситуацій напередодні аналізувало жюрі у прямому ефірі на ICTV.
Читайте: В Україні будують унікальний центр для онкохворих дітей "Дача"
Учасники взялися за системні проблеми людей. Влаштували медогляд селянам. А також спробували зупинити закриття місцевої школи. Вчили, як започаткувати бізнес. Змусили громаду самотужки відремонтувати спортивний майданчик.
У селі з’явилися громадські організації, а деякі селяни навіть започаткували свою справу. Скористалися люди і порадами про субсидії. Школу обласні урядники пообіцяли не закривати, а в кінці місяця навіть на її ремонт Житомирщина виділить додаткові кошти.
Нагадаємо, як пройшов другий випуск проекту "Нові лідери".
Детальніше у сюжеті Фактів ICTV: