![нрнр](/sites/default/files/2018-07/%D0%93%D1%80%D0%B0%D0%B1%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9.png)
Зустрівся з головами районів ГО "Батьківщина Молода" Львівщини, щодо реалізації моєї програми - проведення першої Школи політичного успіху у Львові та заходів до дня конституції України, також плануємо з активістами розгорнути найбільший прапор України у Львові!
![](/sites/default/files/inline-images/35924532_1701025229933162_9163312133310513152_n.jpg)
Приємною несподіванкою зустріли мене сьогодні в Львівському обласному козацькому товаристві "Прикарпатська Січ" Українського Козацтва - нагородили новим званням "Капітан", та універсалом за заслугами щодо розвитку молоді! Адже ми почали формувати "дитячо-юнацьке спортивне товариство імені Пилипа Орлика" - задля відновлення духу козацтва в молоді!
![](/sites/default/files/inline-images/36256573_480045479092147_32640093592223744_n.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/35973065_1701024839933201_4279840790550675456_n.jpg)