![РНР](/sites/default/files/2018-07/received_10214984667923454.jpeg)
Що буває краще на день Конституції України, ніж перевіряти знання Конституції у громадян України?!
![](/sites/default/files/inline-images/received_615609225487880_0.jpeg)
Напевно, дарувати ще за знання призи! Отож, активісти ГО "Батьківщина Молода" перевіряли знання Конституції у Львів'ян і гостей міста! Кожен хто відповідав правильно на 5 питань отримував посібник з Конституції України, та солодощі!
![](/sites/default/files/inline-images/received_1295965877205081.jpeg)
Я сам далеко не експерт в цій сфері, але був приємно вражений знаннями нашої молоді! Дехто давав відповіді завчасно не дослухавши варіанти відповіді до кінця!
![](/sites/default/files/inline-images/IMG_20180628_144623.jpg)
Учасниками стали понад 300 Львів'ян, приємно що іноземці старалися знайти правильні відповіді!
Вітаємо усіх з святом!)