і

ПроЮкрейн: запуск інвестиційної платформи у Одесі

1 серпня

У липні цього року в Одеськіму регіональному інституті управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшла зустріч-презентація курсантів платформи ProUkraine (ПроЮкрайн) з студентами та активною молоддю.

Директор компанії Blitz Invest Group розповідає про нагальну потребу створення повної та структурованої системи інформації про перспективні для інвестування об'єкти в Україні. Одним з авторів створення такого майданчика є Роман Григоришин, він озвучив послідовний план впровадження в життя і перспективи ПроЮКРЕЙН.

На зустрічі було оголошено, що 17 серпня відбудеться презентація продукту.

Роман Григоришин: навіщо Україні іноземні інвестиції?

Іноземні інвестиції в Україну. Роман Григоришин: ПроЮкрейн - інвестиційна платформа в Одесі

Ніхто не заперечує важливість прямих зарубіжних інвестицій для економіки України, адже вони сприяють:

 • розширенню виробництва;
 • розвитку та впровадженню нових технологій;
 • створенню нових робочих місць;
 • поліпшенню інфраструктури на місцях;
 • підвищенню престижа країни.

Голова інвестиційно-консалтингової компанії Investment group BLITZ, спираючись на дворічний досвід роботи, визначив наступні проблеми на сьогоднішньому інвестиційному ринку України:

 • відсутність структурованної статистики українского інвестування;
 • неможливість отримання повної та актуальної інформації про потенційні об'єкти для фінансування в Україні.

Автор проекту Роман Григоришин про особливості та перспективи ПроЮкрейн 

При створенні платформи ПроЮкрейн автори вирішили використати практику таких країн, як Еквадор та Уругвай, які зуміли за невеликий термін вийти в лідери у Південній Америці за темпами росту залучених іноземних інвестицій. Ці держави структурували всі дані про свою інвестиційну ситуацію та запустили майданчик, що забезпечує прямий доступ до інформації для міжнародних інвесторів.

Для реалізації проекту планується проходження декількох етапів:

 • детальний збір повної та точної інформації про українські об'єкти для інвестування;
 • створення двох інтерактивних карт англійською та українською мовами. Одна карта пропозицій буде включати дані по всіх об'єктах для інвестування. Друга буде відображати динаміку інвестиційного ринку України;
 • результатом стане повна робоча база фактичних цікавих пропозицій та можливості прямого контакту для іноземних інвесторів.

Технічний супровід буде забезпечувати IT claster Одесса.

Роман Григоришин також оголосив про початок набору у команду проекту молодих амбіційних українців, які прагнуть досягти успіху в економічній та інвестиційній сферах. Планується створення ініціативних груп у кожній області України.

Також було заявлено, що при підтримці Національної ради інвестицій при Президентові України платформа повинна перетворитися на національний проект.

Для її просування планується використовувати наступні канали, що дозволить напряму вийти на потенційних інвесторів:

 • Посольства.
 • Торгово-промислові палати.
 • Діаспори.

Запуск ПроЮкрейн стане стартовою точкою в новій інвестиційній історії України. Він буде сприяти розвитку міжнародного співробітництва в економічній сфері, що істотно полегшить процедуру залучення іноземних інвестицій в нашу країну.

Джерело: https://vesti-ukr.com/odessa/296518-projukrejn-zapusk-investitsionnoj-platformy-v-odesse

Інші новини

Громадська наглядова рада