![Марія Богуслав](/sites/default/files/2018-07/577503_578023365579901_424989165_n.jpg)
Соціальний ліфт: Якою має бути європейська Україна сьогодні? Розмова про «Академію навичок»
18 липня
Під час участі в телевізійній програмі "Актуально" Марія Богуслав надала коментарі щодо онлайн навчання та кар’єрного росту молоді, інноваційності проекту "Академія навичок", побудови в Україні соціального ліфту, висловила свої думки щодо вирішення проблеми відтоку «мізків» з України і збільшення охочих емігрувати закордон. Марія висловила свою позицію щодо того, якою має бути європейська Україна сьогодні.