![ТАПИ](/sites/default/files/2018-08/123455.png)
Сьогодні Харків. Безпрецедентний діалог пацієнтів, лікарів і чиновників. Безліч невирішених питань і проблемних моментів, АЛЕ незламне бажанння ВСІХ сторін вирішувати ці питання конструктивним діалогом і рішучими кроками.
![](/sites/default/files/inline-images/36528000_1779252488859360_1975288951585374208_n.jpg)
Міжнародні закупівлі, національний перелік, забезпечення нозологій, які не фінансуються на рівні МОЗ (акромегалія, хвороба Дюшена), забезпечення пацієнтів 18+, перерозподіл препаратів, створення загальнодержавної мережі допомоги орфанним хворим і багато інших питань, які ми обговорювали.... і все це відбувалося при повному відчутті розуміння з боку адміністрації Обл. і міськздравів, лікарів і пацієнтів. У нас багато роботи.
![](/sites/default/files/inline-images/36542162_1779252468859362_6089766388774207488_n.jpg)