![еипаи](/sites/default/files/2018-08/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.png)
Ось уже другий раз компанія Укрбудмаркет (ubm.com.ua) підтримує програму "Безкоштовний Спорт Дітям".
Таким чином, ми стали ще на крок ближче до відкриття спортивного клубу. Компанія закрила питання клубу з сантехнікою: змішувачі для умивальників і душових, унітази, умивальники.
![інфо](/sites/default/files/inline-images/photoeditorsdk-export.png)
Все частіше наш Фонд переконується, що світ не без добрих людей, що багато компаній готові до змін. Які готові брати участь в тих реформах, про які так багато говорять, але мало роблять!
![інфо](/sites/default/files/inline-images/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B1%D1%83%D0%B4%20%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82%202.png)
Ми дякуємо дружньому колективу компанії Укрбудмаркет і їх керівнику Юрію Джусу за їх внесок в розвиток Спорту в Україні, за їх небайдужість та добре серце!
![інфо](/sites/default/files/inline-images/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B1%D1%83%D0%B4%20%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82%203.png)