Гергелюк

Володимир Гергелюк залучає інвестиції, щоб створити клуб водного туризму на Дністрі

9 липня

 В рамках розвитку туристичного потенціалу Дністровського каньйону керівник ГО «НАШ ЗАХІД», учасник програми «Нові лідери» Володимир Гергелюк презентував проект туристичного етно комплексу «Бухта Товмач».

Даний комплекс планується розташувати на р. Товмачик, яка впадає у Дністер, 300 м нижче за течією, та буде виконаний в стилі трипільського поселення. Саме протягом IV – III тисячоліття до н. е. трипільці населяли ці землі. І в селі Нижнів Тлумацького району Івано-Франківської області археологами зафіксовані декілька стоянок цієї культури.

Експертами вже розроблено бізнес-план об’єкту. Гостям пропонуватиметься зручні номери, літні будиночки, конференц-зала, заклад громадського харчування, трейлер-парк та кемпінг.

На території етно комплексу буде функціонувати світлиця здоров’я, де надаватимуться послуги апітерапії, фітотерапії, оздоровчого масажу тощо. Буде діяти майстерня трипільських промислів, де бажаючі можуть відвідати майстер-класи з гончарства, ткацтва, плетіння з лози та ін

Також планується розмістити локацію для проведення розважальних заходів та фестивалів у форматі open air.

Особливою родзинкою етно комплексу «Бухта Товмач» стане клуб водного туризму, який займатиметься організацією екскурсій р. Дністер по визначних природних та історичних пам’ятках Дністровського каньйону на сучасних плавзасобах.

Для активного відпочинку гості зможуть скористатися послугами  альпінпарку, прокату каяків, катамаранів, човнів, прокату велосипедів, вже розроблені пішохідні та велосипедні маршрути. Зокрема:

– маршрут «Кремнієва долина» до давнього місця видобутку трипільцями кремнію;

– маршрут до лікувальних джерел «Монастирок» та «Пасіще», вода яких має цілющі властивості та сприяє оздоровленню зору, дихальних шляхів та кишково-шлункових захворювань;

– маршрут до курган-могили та поселення трипільців «Городище».

Ініціатором проекту є  ГО «НАШ ЗАХІД» та громада села Нижнів.

Проектом вже зацікавилися інвестори та розглядається можливість його реалізації. Експерт з фінансових питань проекту «Бухта Товмач», кандидат економічних наук Сергій Васильченко зауважив: «Ми прогнозуємо, що інвестиції окупляться за шість з половиною років, але кожен представник бізнесу сам хоче детально вивчити всі показники та ризики, щоб прийняти остаточне рішення.

Тож, Володимир Гергелюк звернувся до потенційних інвесторів з пропозицією вкладати кошти в рекреаційні об’єкти та розвивати туристичний потенціал Дністровського каньйону.

Джерело: http://ukrinfo.org.ua

Фото Володимира Гергелюка зі сторінки Facebook.

Інші новини

Громадська наглядова рада