![кп](/sites/default/files/2018-08/%D0%93%D1%80%D0%B0%D0%B1%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9.png)
Молодь не хоче йти в політику. За підрахунками центру Нова Європа цим цікавляться лише 10% молодих українців. Це небезпечно – переконаний один з учасників проекту Нові лідери львівський активіст Павло Грабський.
Адже політична еліта має оновлюватися, як кров людини, щоб організм увесь працював якісно. Тому Павло і став учасником проекту, бо знає, як розворушити молодь, і мотивувати юнаків та дівчат йти в політику.
Майбутніми депутатами мають стати саме молоді люди зі свіжими поглядами. Адже вони вже не мають совкового мислення і бачення, яке прищеплювали в часи радянського союзу. Головне – мотивація.
Детальніше - у сюжеті "Факти ICTV":