Лашко

Лашко Євгенія

Вік
27
Черкаська
м. Черкаси
Біографія

Освіта

2007 - 2011 рр. - Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, напрям підготовки: психолог (бакалавр); 

2014 - 2015 рр. - Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, спеціальність: психолог (спеціаліст);

2015 - 2017 рр. - Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, спеціальність: психологія (магістр);  

Із 2017 року по теперішній час - Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького ННІ економіки та права, спеціальність «Приватне право та інтелектуальна власність» (1 курс, магістратура).

Досвід роботи 

Грудень 2015 - 2016 рр. - заступник з агітації; 

2016 - 2017 рр. - старший лаборант кафедри психології у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького;

Із 2017 р. по теперішній час - спеціаліст із агітаційних питань.

Додаткова освіта

- учасниця науково-практичних конференцій, тренінгів та круглих столів із психології лідерства, психології інформаційного впливу, психології кризових станів, а також питань академічної доброчесності та захисту прав інтелектуальної власності; автор наукових тез із психології та інтелектуальної власності; 
- лютий 2016 р. - пройшла курс лекцій із політичного менеджменту та маркетингу, політичних технологій, проведення виборчих кампаній, соціології та соціальної психології за освітньою програмою Master of Political Management School; успішно захистила дипломний проект: розробка концепції, стратегії та тактики виборчої кампанії;
- 2017 р. - тренінг для тренерів із виборчих питань за навчальною програмою НДІ Міжнародних Відносин (США).

Громадська діяльність

Із 2016 р. - помічник-консультант депутата Черкаської обласної ради.

Активно беру участь у волонтерських заходах.

Державне управління
Ідея змін

«Розвинемо націю» (Developing the nation)

Мета: розвиток морально-етичної культури соціально вразливих верств населення шляхом регулярної зайнятості на соціальних підприємствах.

Задачі:

1. Урегулювання на законодавчому рівні поняття «соціальне підприємництво», а також похідні від нього поняття «соціальний підприємець», «соціальне підприємство», на основі законопроектів передових країн розробити власний проект закону про соціальне підприємництво.

2. Просвітницька діяльність, спрямована на інформування населення щодо шляхів та етапів створення соціального підприємства, форматом та особливостями співробітництва і співфінансування з іншими організаціями.

3. Забезпечення роботою та психологічна допомога соціально вразливим групам населення.

4. Розвиток морально-етичної культури соціально вразливих верств населення шляхом психологічного впливу та регулярною зайнятістю.

5. Збільшення кількості робочих місць. 

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 18:41

Новый орган создать ? И как он будет называться ? Уж не Кабмина ли ?

Рудаков Василь Петрович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 17:10

Неправильний підхід. Треба чим далі від тих, хто глобалізує Україну. Глобалізація - це пряме через ВТО рабство, електронне рабство.І повне зубожіння і знищення корінного населення.Саме цікаво, що більш менш нормальні програми, мають найнижчий рейтинг. І зовсім немає програм, про втілення нових винаходів і технологій, які мають найбільшу цінність і приносять максимальний доход. Як що сільське господарство приносить 10-25% доходу, то винаходи(чим займається Америка та Японія 100=200 до тисячі процентів. Тому без розстрілу чиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систему радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Олійник Оксана Петрівна

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 16:22

нове міністерство , новий "соціальноподібний орган" ---- це нові чиновнички-паразити-дармоїди а бідні люди платять податки і це все утримують .

Иваненко Иван Михайлович

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 23:45

Не нужно никаких Министерств, несколько поправок в законодательство и больше ничего не нужно !!!

Славський Олександр Володимирович

У відповідь до від

чт, 05/24/2018 - 13:09

Я вот думаю, что даже правок специальных не нужно.

Нужно:
- дать гарантии всем предпринимателям,
- наладить отношения с государством так, что бы оно не мешало,
- дать возможность без налогов ивестировать всю прибыль в социальные проекты, развитие.

И этого будет достаточно!

Ярослав

У відповідь до від

вт, 06/05/2018 - 09:49

а можно скромный вопрос. вы когда на работу не ходите вас уволняют ? а почему депутатов в зале нету )))) очем можно с ними говорить люди одумайтесь. мы рабы и наша работа пахать молча на их интересы, не нравиться за городом на кладбище. и ети все программы до одного места. хотите жить счасливо хватит воровать. сможете ?) а все что они наворовали забрать без разберательств. не в тюрму а на социальное пидрыемство ))) пусть они и их дети отработают все ято на воровали без разговоров в один день всех. на работу. думаете смогут отни отказаться от своего рая ради нас ?))) ето ж создал тоже какойто депутат бо бедненькие не могу придумать ничего нового. только безсмертный может ето все изменить. ибо кто пройдет против системы ето терорист сеператист. обидно удачи нам и терпения держитесь

Білко Олександр Іванович

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 22:31

Дивлячись на спільні та конкретні дії профспілок у навідь розвинених державах Європи слід вже зрозуміти - за гідний рівень життя треба боротися дійсно об'єднавшись - у мене й є саме така ідея https://novilidery.com/lider/bilko-oleksandr.

Любарський Сергій Станіславович

У відповідь до від

пт, 05/18/2018 - 01:17

Жесть!Даю відповідь а за одно і ідею для того щоб збільшити кількість робочих місць і забеспечити людей постійною працею держава має володіти всіма галузями підприемства а саме велике і середне. А людям повністю відати нішу малого бізнесу. Шановні учасники я ще не прочитав всіх анкет почав з найбільш популярних і можу вам сказати що ви дійсно ще діти. Для того щоб змінити життя потрібно змінити владу повністю без права обіймати державні посади . А те що новий канал запустив таку голосну назву проекту і немаючи майбутьоного для лідера то це тільки замилювання очей людям на реальність. На поивеликий жаль з всіх ідей що є вибируть одиниці і то самі незначні і безобідні а саме ті які не вплинуть на владу і роздують піар по всій украіні що в них вийшло...

Иваненко Иван Михайлович

У відповідь до від

нд, 05/20/2018 - 13:38

Вы Сергей на счёт «детей» не горячитесь! У « них» это у кого по вашему?

Головко Євген Олександрович

У відповідь до від

ср, 05/30/2018 - 19:24

Чому потрібно передати великий та середній бізнес державі?

Лоза Віктор Михайлович

чт, 05/10/2018 - 22:06

"Розвиток морально-етичної культури соціально вразливих верств населення". А хіба морально-етична культура інших верств населення вже досягла розвитку? Скажімо, культуру депутатів можна взяти за взірець? Морально-етичну культуру необхідно розвивати для всіх верств населення виходячи з національної ідеї. У Вас вона визначена?

Лашко Євгенія Сергіївна

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 01:02

Дякую за запитання.
Безумовно, розвиток морально-етичної культури населення – це проблема більш глобального характеру. Кожна людина має власні життєві цінності та орієнтири. Вона виховує в собі ті якості, які дозволяють їй ефективно реалізовувати власний потенціал, але часто забуває про те, що живе не одна, а в суспільстві.
Що заважає нам викинути обгортку від цукерки або недопалок у смітник? Або прибрати після себе у лісі? Або вибачитися перед людиною, яку ненавмисне штовхнув? Тільки власні лінощі і відсутність поваги до себе та інших.
Суспільство розвивається серед думок про те, що їм всі завжди чимось зобов’язані. Зобов’язані за нами прибрати, зобов’язані правильно виховати наших дітей і т.п… А чому ми не можемо просто не смітити? Або щоб належним вихованням дітей займалися не тільки вихователі й вчителі, а й вдома батьки? Чому ми не можемо просто поважати один одного?
Коли люди усвідомлять власну значущість і значущість для держави, зрозуміють, що Україна починається з кожного, тоді позитивні зміни неодмінно відбуватимуться у багатьох напрямах, не лише в культурі.

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 22:19

Дякую за відповідь.
Отже, на всі свої питання маю відповідь НІ.
На питання "Чому ми не можемо просто поважати один одного?" можу сказати, що до поваги ще треба пройти певний шлях, який починається з моральності та вмінню бути доброзичливим. Коли ти їх не дотримуєшся і всім байдуже це, то про повагу один до одного можна лише писати. Але якщо кожний особисто прийняв на себе зобов'язання дотримуватися основ консолідації української нації, в тому числі і доброзичливості, то це вже зовсім інше оточуюче середовище, яке не допускає байдужості вказаних проявів.
Це лише один із тезисів щодо формування середовища, в якому в якому формується культура відносин між всіма верствами населення, а не окремими не захищеними. Мабуть над ними експериментувати легше?

Гнатюк Наталія Володимирівна

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 09:40

Доброго дня шановний пане Вікторе. Ви піднімаєте надзвичайно важливу дискусію. Чи є у вас практичні пропозиції щодо впровадження? Дякую.

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 16:43

Шановна пані Наталія, Ви можливо голосували за перший сподобавшийся проект, бо напевно не знайомі з моїм проектом - https://novilidery.com/lider/loza-viktor . Там багато пропозицій, які дозволяють, перед усім змінити систему влади, наш український менталітет - виховати в людях доброзичливість, забезпечити реальний контроль за дотриманням моральності, внести відповідні зміни до Конституції України і т.д. І все це ґрунтується на національній ідеї "Моя родина - вся Україна". Там є посилання як на опис проекту так і на презентації основних положень. Ви знайдете там багато нового, якщо знайдете для цього час.

Иваненко Иван Михайлович

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 00:02

Ваш проект хороший, но не реальный в условиях современности. Украина на сегодняшний день находится под внешним управлением, к большому моему сожалению. Поэтому « хозяевам денег» такой проект не подойдёт.

Иваненко Иван Михайлович

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 13:30

А почему бы Вам ,с таким багажом знаний , не присоединиться к Евгении ? И помочь реализовать данный проект с правильными на Ваш взгляд изменениями. Или Вы только критиковать можете ?

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 16:49

Шановний пане Іване, якщо Ви познайомитеся з моїм проектом https://novilidery.com/lider/loza-viktor , то зрозумієте, що 98% заявлених проектів можуть бути реалізовані в складі такого більш системного проекту. Ви ж не будете заперечувати, що 100-квартирний будинок неможливо вмістити в одну з його квартир або кімнат. Так і мій проект не можливо втиснути в рамки проекту пані Євгенії.
То хто кому має допомагати?
А щодо критики, то я завжди дотримуюсь конструктивної критики, бо все решта з розряду критиканства. То ж робіть правильні висновки.

Иваненко Иван Михайлович

У відповідь до від

нд, 05/20/2018 - 23:51

Ваш проект хороший, но не реальный в условиях современности. Украина на сегодняшний день находится под внешним управлением, к большому моему сожалению. Поэтому « хозяевам денег» такой проект не подойдёт.

Заїка Наталія Олександрівна

У відповідь до від

чт, 05/17/2018 - 20:37

Абсолютно згодна з Вами. Думаю, що таке споживацьке ставлення до життя було виплекано "совком" свідомо - адже несамостійними людьми, які не мають власної думки та сподіваються на когось, легше керувати. Згодна, що цю ситуацію необхідно змінювати - вихованням, зміною психології та розвитком усвідомлення своїх прав, свобод та міри й рамок відповідальності - тоді папірець та недопалок потраплять в зону відповідальності кожного. Турбує мене тільки, що мова у Вашому проекті йде тільки про соціально уразливі верстви населення. Це хто? Люди, що мають залежність від хімічних речовин? Чи той, хто просто не розуміє, як жити? Концентрація на соціально уразливих верствах населення звужує перспективу, на мою думку. Розвиток соціального підприємництва - супер! Але, можливо, необхідно створити умови для розвитку малого бізнесу в принципі? Хоча якщо необхідно з чогось почати - хай буде соціальне підприємництво. Все ж прошу Вас уточнити, хто такі "соціально уразливі групи населення"?

Лашко Євгенія Сергіївна

У відповідь до від

пн, 05/21/2018 - 16:07

Соціально-вразливими верствами населення є: безробітні, пенсіонери, випускники дитячих будинків, особи з інвалідністю, багатодітні сім’ї, одинокі матері, одинокі громадяни, переселенці. Також я включаю до списку осіб, які недавно або щойно вийшли із закладів позбавлення волі і не можуть знайти своє місце в соціумі, тому виникають складнощі із влаштуванням на роботу.. Перелік можна розширяти ...
Всі ми розуміємо, що охопити велику кількість категорій одразу непросто, тому, для початку реалізації проекту я вважаю за необхідність сконцентруватися на трьох-чотирьох категоріях. Це - пенсіонери, особи з інвалідністю, одинокі мами та особи, які нещодавно вийшли з місць позбавлення волі та мають проблеми з працевлаштуванням.

Мороз Олександр Тарасович

пт, 05/11/2018 - 14:16

Соціалізм закінчується тоді, коли у соціалістів закінчуються чужі гроші.
Маргарет Тетчер
Скажіть, за чій рахунок це все буде відбуватися?

Лашко Євгенія Сергіївна

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 20:54

Доброго вечора! Соціальне підприємництво - це вид діяльності, яка поєднує благодійність з бізнесом. Тому, іх створення залишається за підприємцями, які усвідомлюють рівень відповідальності та ризиків з якими можуть зіштовхнутися. В свою чергу, вони матимуть право на державну підтримку у вигляді пільг з оподаткування, підтримку у провадженні інвестиційної діяльності, позик, у працевлаштуванні вразливих категорій населення, можливо, приорітетність у виконанні державних цільових програм.

Мороз Олександр Тарасович

У відповідь до від

ср, 05/16/2018 - 15:21

Ви знаєте що ви таким чином надаєте перевагу певним верствам населення, а інших ставите на нижчий рівень. Для того щоб підприємство працювало має бути створині умови для цього. Подивіться хто займається бізнесом і благодійністю в США. Тільки підприємства які мають зверх прибутки, коли їм легше віддати гроші на благодійність ніж заплатити податки. Може ви і гарний психолог але в екрномійі нічого не розумієте. Для того щоб забезпечити зайнятість для всього населення потрібно щоб гроші масово хлинули на територію України.

Иваненко Иван Михайлович

У відповідь до від

нд, 05/20/2018 - 23:58

Вы великий экономист? Или Вы в экономике понимаете ? По Вашему деньги с неба должны свалиться на Украину??? Займитесь чём-нибудь полезным, например оставьте свой контакт для дальнейшей помощи в реализации данного проекта с учётом Вашего видения!!!

Головко Євген Олександрович

У відповідь до від

ср, 05/30/2018 - 19:14

Пані Євгенія, податкова пільга пов'язана зі зменшенням надходжень у бюджет при тих самих видатках. Скажіть, будь ласка, як Ви плануєте фінансувати цю різницю. Що мається на увазі під пільговим наданням позик? Мова йде лише про державні позики чи і про позики, що надаються приватними фінансовими установами? Окрім того, чи не призведе надання пріорітетності у виконанні державних цільових програм таким підприємствам до того, що такі цільові програми будуть виконуватись не найбільш ефектимним підприємством, а тим, що працевлаштувало більше представників соціально уразливого населення? Чи не призведе це до неефективного використання бюджетних коштів. Чи могли б Ви конктретизувати, що саме Ви розумієте під підтримкою у провадженні інвестиційної діяльності? Дякую.

Ганна Чухай

пт, 05/11/2018 - 14:46

А якого результату ви бажаєте досягти?

Гуцу Володимир Миколайович

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 11:21

Мое мнение, что результатом должна быть повышена культурность каждого отдельного человека. Но этим надо заниматься с детьми дома, детсадах и школах, кому то еще в ВУЗах.

Лашко Євгенія Сергіївна

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 19:34

Доброго дня! Моєю метою є підвищення рівня зайнятості населення, надання можливостей реалізовувати власний потенціал тих людей, які особливо потребують допомоги. Водночас, важливим аспектом соціального підприємства буде кваліфікована психологічна допомога працівників. Кожна категорія людей, чи то люди з інвалідністю, чи ВІЛ - інфіковані чи безхатченки заслуговують на шанс себе реалізувати. Деякі з них втратили надію на зміни життєвих умов. Проект націлений на те, щоб ці аспекти поступово змінювати.

Олександр Сергійович Сєвріков

пт, 05/11/2018 - 22:54

Доброго дня шанована ЛАШКО ЄВГЕНІЯ, чи зможете взяти участь у дебатах по вашій програмі, презентувати її людям у онлайн трансляції через Hungaut (стандартну програму від google+)?
Пропоную розповсюдження ваших ідей у рамках агітації через сучасні можливості соцмереж та ip телефонії. Пропоную допомогу у тому у чому я розбираюся, адже ви не шкодуєте свого часу заради нас всіх.

Шевчук Володимир Миколайович

сб, 05/12/2018 - 00:54

А як ви думаєте, Женя, кому це може бути корисно в нашій країні? Що ваша діяльність змінить завтра, і що через 5 років? :) дякую

Лашко Євгенія Сергіївна

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 12:06

Доброго дня! Користь від проекту зазначено у самій меті - розвиток морально-етичної культури, психологічний супровід соціально вразливих категорій населення, підвищення рівня зайнятості населення. Також, завдяки соціальному підприємництву сприяти економічному та інноваційному розвитку держави.

Кулина Руслан Олександрович

сб, 05/12/2018 - 01:08

Необхідні питання для України, але чомусь в звуженому напрямку.

Гнатюк Наталія Володимирівна

сб, 05/12/2018 - 09:44

Соціальне підприємництво має лягти в основу формування спроможних громад. Особливо сільських. Надзвичайно важлива тема. Я би проронувала сконцентруватися на сільських закладах профтехосвіти і сільських ОТГ.

Олійник Оксана Петрівна

сб, 05/12/2018 - 16:23

Доброго дня . В країні достатньо ресурсів для реформи освіти ..... бла-бла-бла . А де ж ці ресурси ? Хто має до них доступ ? Ми це чуємо від кожного кандидата десятки років . Ви ні слова не сказали конкретно звідки буде фінансування НАДХОДИТИ --- далі позичати в МВФ ????? і як українці мають заробити кошти на освіту . Без грошей нічого не РЕАЛІЗУЄТЬСЯ , буде багато БЛА-БЛА-БЛА і ніякої користі для України , тільки роки йдуть а ми втрачаємо час та з кожним днем біднішаємо . Спочатку треба зменшити податковий та бюрократично -паразитичний тиск щоб українці могли нормально заробляти і багатіти а не "ганяти дешеві понти" в порваних черевиках .

Гуцу Володимир Миколайович

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 11:27

Согласен с Вами, но Ваши замечания больше подходят для экономического раздела, а это раздел Развитие страны. это своего рода развитие и повторюсь, я за экономические, налоговые упрощения что бы груз государственных займов у МВФ не привел нас к жизни в Черном море.

Білко Олександр Іванович

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 22:46

Треба об'єднуватися у спроможні дієві профспілкові організації - погляньте на їх дії навіть у розвинених країнах. Я пропоную сконцентруватися саме на цьому - https://novilidery.com/lider/bilko-oleksandr.

Коваленко Тетяна Іванівна

сб, 05/12/2018 - 22:49

Приємно бачити в проекті небайдужих молодих людей. Сподіваюсь, Наталя, Ви дасте Ваше визначення термінам "соціальне підприємництво", "вразливі верстви населення" і "морально-етична культура". Це важливо, бо за загальними визначеннями до вразливих верств відносяться як наркозалежні так і подружні пари з кофліктом, і біженці. На перший погляд не зрозуміло чому у всіх з них, по-Вашому, не розвинена "морально-етична культура". І чому їм потрібно допомогти займатись саме "соціальним підприємництвом", а не будь-яким іншим видом діяльності?

Коваленко Тетяна Іванівна

сб, 05/12/2018 - 22:49

Приємно бачити в проекті небайдужих молодих людей. Сподіваюсь, Наталя, Ви дасте Ваше визначення термінам "соціальне підприємництво", "вразливі верстви населення" і "морально-етична культура". Це важливо, бо за загальними визначеннями до вразливих верств відносяться як наркозалежні так і подружні пари з кофліктом, і біженці. На перший погляд не зрозуміло чому у всіх з них, по-Вашому, не розвинена "морально-етична культура". І чому їм потрібно допомогти займатись саме "соціальним підприємництвом", а не будь-яким іншим видом діяльності?

Лашко Євгенія Сергіївна

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 19:05

Дякую за запитання. Я вважаю що соціальне підприємництво стимулюватиме людей, які тим чи іншим чином перебувають у складній життєвій ситуації до активізації своєї діяльності та віри у власні сили. Треба їх лише до цього підвести. Мій проект допомагатиме людям отримати роботу , а також кваліфіковану психологічну підтримку.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада