Мета
Громадяни України, які їх поділяють, можуть долучитися до спільної праці та політичної боротьби за проголошені Конституцією України права та свободи людини, заможну Українську державу.
Упродовж багатьох століть найкращі уми людства намагалися знайти найоптимальнішу модель побудови суспільства. Світовий досвід засвідчив, що лише там, де втілювалася в життя ідея народовладдя, а не авторитаризму, досягалося зростання добробуту людей в умовах реальної свободи. Відхід від цієї ідеї неодмінно призводив до надмірної концентрації влади у руках окремих осіб, до диктатур і тоталітаризму, від чого в кінцевому наслідку найбільше потерпали народи.
Яскравим прикладом успішної реалізації ідей народовладдя є практика європейських країн, що зазнали поразки у II світовій війні, але за короткий час стали на шлях демократії, відновили економічну могутність, і відтак забезпечили гідний рівень життя своїх громадян.
Черговим доказом живучості ідеї народовладдя, стало добровільне демократичне об’єднання європейських народів у Європейському Союзі, де на сьогодні досягнуто найвищого у світі рівня забезпечення та гарантій прав, свобод і добробуту кожної окремої людини. Справжня турбота про забезпечення прав і свобод громадян неодмінно пробудить інтерес, зацікавленість та здатність кожної людини творити власний добробут і прогрес Української держави.
Мої цілі
Виходячи з ідеї народовладдя, враховуючи уроки минулого і сучасного України, спираючись на світовий досвід та об’єктивні тенденції прогресу, треба ставить перед собою такі основні цілі:
1. Забезпечити кожній людині свободу в рамках права та сприяти її волі до праці, утвердження особистості у самовизначеному житті.
2. Побудувати в Україні демократичну державу європейського типу;
3. Побудувати в Україні екосоціальну, конкурентноспроможну ринкову економіку, яка забезпечила б високі стандарти життя людей на рівні розвинутих країн світу;
4. Зміцнювати українську політичну націю, сприяти національно-духовному відродженню;
5. Домогтися оптимального для нашого народу входження України до Європейського Союзу, Організації Північноатлантичного Договору та світового співтовариства розвинутих країн.
Посилання на повну програмну мету кандидата.