Лоза

Лоза Віктор

Вік
63
Київська
місто
Біографія

Освіта

  • 1970 -1974 - Токмакський механічний технікум, технік-механік "двигуни внутрішнього згоряння" ;

  • 1975 – 1980 – Київське вище військове інженерне училище зв'язку (КВВІУЗ), радіоінженер;

  • 1986-1989 ад’юнктура кафедри АСУ військами в КВВІУЗ;

  • 1992-Київська школа менеджерів, менеджер малого бізнесу;

  • 2001-2011 - тренінги виробників обладнання: Volvo Пента; SDMO; Spark Energy; General Electric;

  • 2008 - "Бенінг-Україна" навчальний курс «Захисту прав інтелектуальної власності».


Досвід роботи

  • Почав трудову діяльність в 1973 році на дизелебудівному заводі ім. С.М.Кірова в м. Токмак Запорізької області;

  • З 1974 по 1999 рік – служба у Збройних Силах, в тому числі, з 1996 по 1999 р. в науковому центрі Міністерства оборони України на посадах старший науковий співробітник, начальник науково-дослідної лабораторії відділу системних досліджень АСУ Збройних Сил України;

  • Системними дослідженнями різного спрямування займаюся з 1986 року.

Має низку відкритих публікацій. Переліка вказано у повному тексті резюме.
 

Державне управління
Ідея змін

Мета

провести зміни в країні, які спрямовані на:

  • Створення умов, щоб українці, які живуть в Україні та за її межами, стали відчувати себе членами єдиної української родини та відбулася консолідація нації;

  • Надання державі принципово нових властивостей, які гарантують її стійкість, стабільність, створюють умови для реального контролю за всіма гілками влади, за яких державні структури працюють в інтересах суспільства, а не окремих угрупувань, які змагаючись за владу дестабілізують розвиток країни;

  • Забезпечення стабільного розвитку держави, усунувши, перед усім, основні чинники дестабілізації – політичну боротьбу за владу – президентську та законодавчу;

  • Запровадження принципових змін в системі влади, у відповідності до нової конституційної моделі держави;

  • Подолання комплексу вад суспільства, які є наслідками існуючої системи влади – корупція, рейдерство та ін.;

  • Зміну світу, формування громадянського суспільства планети Земля.

Ключову роль має відігравати нова гілка влади – контролююча влада, яка має прийти на заміну неконституційній президентській гілці влади. Вона має втілювати на ділі принцип децентралізації влади – рішення приймають її органи на рівні громад – районів. Органи обласного та республіканського рівня, які формують за асамблейним принципом, забезпечують взаємодію органів влади нижніх рівнів та затверджують їх рішення.

До органів контролюючої влади мають перейти деякі державні установи, які будуть здійснювати контроль, зокрема, прокуратура за дотриманням чинного законодавства, в першу чергу, правоохоронними органами, а також такі інспекції, як держспоживнагляд, енергонагляд та ін., які забезпечують, в першу чергу, отримання споживачами товарів і послуг належної якості, дотримання вимог щодо умов праці, та ін. 

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:40

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Голінко Олександр Андрійович

нд, 05/13/2018 - 20:39

Не шкодую, що затратив час на ознайомлення з проектом. Прийшло розуміння того, що вся владна система держави стоїть догори ногами, а проект вносить ясність і показує яким чином можна все перебудувати, привести в норму. Головне, що це розуміння є у Лідера - людини з військовим досвідом, яку вчили приймати відповідальність на себе, бути самостійним в своїх рішеннях. Я радий, що побачив цей проект і не витратив свій голос на будь-який інший, менш вагомий для України, проект.
Тільки залишилось одне питання - наскільки чисельна команда за Лідером?

Лоза Віктор Михайлович

пн, 05/14/2018 - 03:09

Пане Олександре, дякую на доброму слові. Ваше питання, як то кажуть - в 10-ку. Давайте уточнимо, що ми розуміємо під словом "команда лідера". Як показують реалії політики - команда - це група людей, яка просовує свого лідера, допомагає йому своїми ресурсами (наприклад, забезпечує фінансово, явкою виборців, їх голосами і т.д.) з певною метою - вигідно повернути свої витрати, отримати певні вигоди та привілеї чи то посаду. Це вони роблять в обмін на певні гарантії свого лідера. На моє переконання новий лідер має бути вільним від таких гарантій, бо для їх виконання йому прийдеться шкодити інтересам справи, наприклад, щоб зробити певні кадрові призначення.
Я вільний від таких гарантій. Ті, хто мені допомагає, не ставили жодних умов та побажань. Але я вважаю, що членом моєї команди може стати той, хто сприймає українців як свою велику родину, заради якої він зробить ВСЕ, що в його силах, без будь-яких передумов, як ми робимо це для своїх сімей. Оскільки, велика кількість проектів спрямована на реальне реформування в інтересах великої родини, то автори таких проектів можуть бути членами команди. Сам я прихильник командного стилю роботи, і це можуть підтвердити ті, з ким я працював і працюю.

Грубрин Микола Степанович

пн, 05/14/2018 - 19:13

Цей проект я називаю "Остання надія". Бо як треба дістати українця, щоб він пішов за Лідером, який пропонує почати зміни з себе! Адже ми вважаємо, "що змінювати треба владу, ще щось чи когось, але в мені немає чого змінювати, бо у мене все ідеально". Ну чому ми за кордоном до українців ставимося як до родича, а на Батьківщині - як до вовка? Саме з цього треба змінювати себе - так пропонує Лідер. Те що у нього мало голосів, то значить, що ще не дістало багатьох. А мене дістало, тому і голосую за цей проект. Прошу не розпорошувати свої голоси, якщо ваше терпіння вже на межі, і підтримати цей проект після уважного ознайомлення з ним.
Слава Україні!

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 09:23

Шановний Микола Степановичу!
Дякую Вам на доброму слові та за підтримку. Чесно кажучи, для мене це нова інтерпретація спрямування та призначення проекту. Але Ви праві на 150%, а може й на 200%. Дійсно, можна вибрати сотню різних проектів і почати їх впроваджувати, хоч всі одразу. Але, якщо вони не змінюють не тільки країну, її державну систему, а і нас разом з нею, то це веде до повернення на ті ж позиції, з тим же питанням "Що робити?" Це як в лісі, коли заблукав і опинився на тому ж місці де вже був. Але час вже не повернеш. Хтось скаже, що головне - вийти на дорогу, по якій всі йдуть і йти за ними. А кому відомо куди та дорога заведе? Чи хочеться побачити як хтось перед вами падає у прірву, хапається за вас, щоб врятувати себе? Хіба такого не може бути?
Щоб не блукати, необхідно мати чітку мету, до якої, напевно по новій дорозі, веде не один лідер, який щось може приховувати в своїх планах, а коли план відомий всім і всі вірять в успіх цього плану, контролюють його виконання.
За 8 років досліджень цієї теми, з допомогою ситуаційного моделювання я розглядав різні спрямування реформ задля оновлення України, щоб вона інноваційним шляхом стала лідером не тільки в Європі. Але переконався, що стара централізована система влади, як старий фундамент будинку, не здатна нести такі навантаження. Вона не для цього пристосована. Її головне призначення - тримати владу в одних руках - монарха. Тоді як потрібно розподілити владу на місця, але тримати це під контролем всіх, щоб все працювало на виконання головної ідеї, задачі, а не кожний лише сам на себе. Тобто, треба, щоб була єдина ідеологія, на яку орієнтуються всі - і виконавці і контролери. Правомірність такого рішення підтвердять і ІТ-спеціалісти, які знають, що на заміну старим централізованим мережам ЕОМ, що обслуговували обмежене коло користувачів, прийшли розподілені мережі, які стали основою Інтернету, здатні обслуговувати необмежене коло споживачів, а їх протоколи відповідають певним правилам, що сформовані за єдиною ідеологією. І від цього у виграші ВСІ. Так і у нас зараз в державі - стара система влади здатна обслуговувати лише обмежене коло персон чи коло обмежених персон, яке до неї доривається. Тоді як необхідно, щоб нова система влади була здатна ефективно працювати з необмеженим числом своїх громадян за місцем їх перебування.
Отже, із всіх можливих - це єдине правильне системне рішення для реформування України. Дійсно - "Остання надія".
Слава Україні!
Героям слава!

Гончарова Мілана

вт, 05/15/2018 - 05:51

Шабунін бідний вдень не спить, вночі не їсть тільки й думає, як корупціонерів сильніше вдарити. Створили НАБУ, САП, ще й суд антикорупційний буде. Проти рейдерів теж такого набудують? А проти сутенерів, наркоділерів та інших подібних теж в такий же спосіб будуть боротися? Чи хай поки залишаться, щоб було кому ще війну оголосити і набрати собі політичні бали?
А наслідком цього проекту є те, що для боротьби з ними і їм подібними не треба створювати ніяких додаткових спеціалізованих установ, але кисень їм місцеві органи контролюючої влади так зможуть перекрити, що мало не покажеться. Не віриться? А я вірю, бо там немає нічого складного, якщо подивитися уважно презентації. Все зрозуміло на побутовому рівні. Тому я двома руками і одним голосом за цей проект і за цього лідера.
Якщо цей проект не пройде далі і ми всі його не підтримаємо, про нього не знатиме суспільство, то Україна втратить свою головну перспективу стати єдиною командою, родиною, яка зможе бути не просто взірцем для інших країн.
Слава Україні!

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 08:15

Дякую на доброму слові та за підтримку.
Можливо головна перспектива полягає в тому, щоб ми жили в нормальній країні, в якій чиновники хочуть працювати на суспільство, громади, а не на свій інтерес; держава свій механізм перебудує не на пригнічення своїх громадян, а на турботу про них; щоб ми жили у злагоді, а судді були без роботи?
Хтось скаже, що це утопія. Якщо це так і такі відносини не можливі в принципі, то тоді у нас немає жодної сім'ї, в якій рідні живуть у злагоді? Я в це не вірю. Я вірю, що більшість сімей живе у злагоді. Да, бувають негаразди і у них, але вони не руйнують ці сім'ї. І якщо вони знають, як зберегти свої родини, то, впевнений, у них вистачить мудрості сформувати та зберігати єдність української родини.

Лоза Віктор Михайлович

вт, 05/15/2018 - 07:59

Шановні виборці!
Вже відкрито для вільного перегляду мою доповідь на Міжнародному форумі з обговорення і формування Української національної ідеї, який відбувся 12.10.2017 року в селищі Баришівці Баришівського району Київської області, відеозапис якої розміщено на YouTube - https://www.youtube.com/watch?v=EfSyGEH_Kg4 та https://www.youtube.com/watch?v=rvGOn5-5rQA
То ж у Вас є можливість після її перегляду зробити виважений вибір.

Овчаренко Людмила Іванівна

чт, 05/17/2018 - 04:48

У вишах нас навчали марксизму-ленінізму, твердили, що соціалізм краще ніж капіталізм, планова соціалістична економіка краще ніж капіталістична ринкова і т.д. і т.п.
Шановний Лідер, як ідеї Вашого проекту співвідносяться з ідеями соціалізму та капіталізму? Адже Ви пропонуєте українцям не тільки змінювати себе, але й змінити систему державної влади еволюційним шляхом. Я правильно зрозуміла?

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

чт, 05/17/2018 - 10:53

Шановна Людмила Іванівна, Ви все правильно зрозуміли.
Я теж вивчав марксизм-ленінізм. Але виявляється, що в цьому словосполученні кремлівські ідеологи все перекрутили (як завжди) і поєднали антагоністичні ідеї Маркса та Леніна. Згадайте ключову роботу Леніна «Государство и революция». Сам Ленін пише, що Маркс пропонує передати всю законодавчу і виконавчу владу до комун, а від них обирати представників до Парижу. Тобто, це ідея реальної децентралізації влади, яка не втратила своєї актуальності і сьогодні. Але Ленін засипає цю ідею словесним сміттям, відстоюючи свою ідею на централізацію влади, начебто, під керівництвом робочої партії. Бо централізована система, яка «заточена» під монарха (генсека, президента і т.п.) дозволяє одній особі, наприклад, на чолі партії, керувати країною. Що яскраво продемонстрував Сталін.
Це, так би мовити, на вищому рівні влади. А як це впливає на пересічного громадянина? Історія має багато доказів, які демонструють роль таких громадян під централізованою системою влади, яку будували за ідеями Леніна-Сталіна. Голодомор в Україні, ГУЛАГ – це найбільш показові приклади. Але ми не маємо прикладів децентралізованої системи влади, яку пропонував Маркс. Бо «до Парижу» обирають не представників комун (громад), а партійних функціонерів, що не одне й те саме. Але, на моє переконання, якби була реалізована ідея Маркса щодо децентралізації влади, то ми жили б набагато краще.
Не хотів би, щоб мене вважали марксистом. Я лише констатую різницю ідей та неможливість їх поєднання. Просто в черговий раз в Кремлі здійснили шулерство – прикриваючись назвою комунізму від Маркса ленінці-сталінці наповнили його іншим змістом, який дискредитував саму ідею комунізму. Але в будь-якому разі і марксизму і ленінізму властива одна спільна вада. Вони виходять з того, що в державі є економіка, як базис, і політика та ідеологія, як надбудова. Відповідно до цього вибудовується модель держави, яка, за їх моделлю стоїть на одній базисній точці – економіці. Але, щоб держава була стійкою, стабільною, вона має стояти навіть не на 2 точках, як зараз – економіці та політичній владі, а на 3 точках – економіці, державній владі та державній ідеології. За логікою вказаних класиків, у кенгуру базисом є хвіст, а лапи надбудовою. На щастя для кенгуру, вона про це не знає.
Чому влада державна, а не політична? Тому, що це не нормально, коли держава періодично передає свої владні повноваження представникам політичних партій, які за цю владу змагаються. Бо за таких умов стабільності в державі годі й чекати. Необхідно відмінити дозвіл на захоплення («приходу») влади в державі. Бо на приватній точці опори (політичній владі) держава не може довго втриматися. От і маємо шарахання... Державою мають керувати професіонали, яких підтримують громади, а не партії.
А яке місце має відігравати ідеологія? Перед усім, це не ідеологія якоїсь партії чи релігії. Це має бути державна ідеологія – як конфуціанство в Китаї, яке було офіційною державною ідеологією понад 2000 років, але не «Третий Рим», «Словянофільство», «Русский мир» від Кремля. Ідеологія фамілізм спрямована на консолідацію, гуртування громадян в єдину родину на добровільних засадах. Адже, згуртованих на спільній національній ідеї людей вже неможливо перемогти. Вони здатні гуртом вирішити будь-які задачі. То яких успіхів може досягти Україна, якщо нація, суспільство будуть згуртовані?
Нажаль, формат цієї відповіді не дозволяє поширити її ще й на економічні відносини в різних системах. Бо це буде багатотомна праця. Але для початку Ви й самі можете це продовжити, поставивши питання, наприклад, - чи будуть виробники труїти громадян добавками в продуктах, якщо вони мають ставитися до них так же як і до своїх рідних? А дурити в магазинах, готелях і т.п.? Не говорячи вже про бізнес на наркотиках, проституції, про рейдерство і т.п.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:47

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Заїка Наталія Олександрівна

чт, 05/17/2018 - 21:46

Пане Вікторе! Подобається дуже, і більш-менш зрозуміло, як рухатись. Бажаю Вам успіху!

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

пт, 05/18/2018 - 20:23

Пані Наталю, дякую на доброму слові і за побажання. Зараз важливо ділитися цією інформацією. Ви зробите добру справу, якщо цю інформацію будете поширювати серед своїх друзів і знайомих, бо кажуть "проінформований - значить озброєний". Якщо потрібні якісь уточнення, то можете звертатися через https://www.facebook.com/victor.loza.9674

Шатній Олександр Вікторович

чт, 05/17/2018 - 23:53

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Лоза Віктор Михайлович

нд, 05/20/2018 - 21:36

Шановний Петре Яковичу, що я можу сказати про Вашу пропозицію... Категорично не підтримую її і голосувати за Вас не піду. Бо вся Ваша пропозиція тхне 1917 роком, суцільна демагогія без будь-якого конструктивізму. Відчувається, що Ви письменник, а не читач, і інших пропозицій не читали. А даремно... Бо там більше конструктивізму ніж у Вас. До речі, якщо не читали, то рекомендую почитати М. Костомарова "Битіє українського народу", де він пише, що не люблять в Україні ні царя ні пана... А чим Президент не цар? Такий же глава держави... Хоч в ст.6 Конституції немає ні президентської ні монархічної гілки влади. Відповідно, і Президента бути не може.
Ось так.

Іванов Анатолий Івановіч

пн, 05/21/2018 - 00:25

Виктор Михайлович, Добрый вечер! Как военный человек Вы прекрасно знаете, правильно поставленная задача - 50% успеха ее выполнения. Я не понял главного.... Национальная идея... Прошу Вас разъяснить мне в чем она выражена, а лучше сформулируйте, если это возможно, четко и кратко. За раннее Вам признателен, так , как у нас все говорят о Национальной идеи, но никто еще ее мне не сформулировал. Анатолий Иванов

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

вт, 05/22/2018 - 05:56

Шановний Анатолію Івановичу, дякую за увагу до мого проекту та конкретне запитання.
Щодо національної ідеї та її визначення. Існують різні думки різних авторів. Про неї пише, зокрема, і Левко Лук'яненко, але мені імпонує одна дослідницька робота, на яку я посилаюся в своїх пропозиціях "заглянемо до цікавої роботи Лариси Нагорної «Поняття “національна ідентичність” і “національна ідея” в українському термінологічному просторі.» (“Політичний менеджмент”, №2, 2003, с.21). Серед досліджень різних джерел знаходимо, що … національна ідея – це той ідеал суспільства, який вимальовується в суспільній свідомості нації і відбиває узагальнене уявлення про її місце в навколишньому світі. Політизована свідомість вбачає в національній ідеї насамперед систему символів і вольовий імпульс, що виступає духовною основою національних рухів та національної самоідентифікації, стрижень національної ідеології, політичний проект майбутньої нації."
Важливим в цьому є те, що вона є стрижнем національної ідеології, а, фактично, ця ідеологія має стати державною. На її основі має відбуватися розвиток суспільних відносин.
Методології пошуку національної ідеї поєднує те, що всі намагаються знайти той результат, ту мету, до якої має рухатися нація. Але це все одно, що шукати голку в стозі сіна ... і на прилеглих територіях. Я змінив методологію і, перед усім, визначив вимоги до національної ідеї, яких не знайшов в жодному джерелі. Головним є те, щоб до національної ідеї не попадали:
1. Підстави для протистоянь, що розколюють суспільство:
• за національними, релігійними та іншими ознаками, таких прикладів маємо безліч
• через протиставлення народам інших країн, як це роблять рашисти, щоб нам потім не опинитися в міжнародній ізоляції.
2. Будь-які обмеження дії у часі, просторі, сферах діяльності та ін. Достатньо згадати план побудови комунізму до 1980 року.
3. Спрямування суспільства на ретроперспективу. Напевно, мало знайдемо бажаючих стати мешканцем музею без зрозумілої перспективи.
І при цьому маємо враховувати, що національна ідея має забезпечити:
1. Повномасштабну дію моральності.
2. Закріплення позитивних змін у суспільних відносинах.
3. Виховання патріотів України сьогодні і в майбутньому.
4. Використання досвіду людства, нації, особи, які включають:
• загальнолюдські цінності, перед усім, моральність
• загально національні цінності
• кращі принципи взаємовідносин як між окремими особами, так і в суспільстві, перед усім, на основі доброзичливості
• позитивний досвід кожного у своїх взаємовідносинах з членами своєї родини, з іншими членами суспільства та громадянами інших держав.
5. Формування середовища для природного суспільного виховання існуючого та прийдешніх поколінь.
Аналогічно, я сформулював вимоги до ідеології. Їх перелік суттєво збільшить цей коментар, але наріжним каменем є те, що ідеологія має забезпечувати використання поглядів та ідей, які наповнюють ідеологію, що пройшли перевірку часом, прийнятних абсолютній більшості громадян. Цій вимозі не відповідають всі відомі ідеології, бо період дії в десяток- сотню років - це ще не доказ. Найбільш тривалий період має конфуціанство, але там є основи, які сьогодні вже неприйнятні, зокрема, щодо відносин правитель - підлеглі, чоловік - жінка.
А оскільки ми хочемо змінити суспільні відносини на краще, то маємо використати те, що є найкращим для більшості з нас сьогодні незалежно від релігії, політичних поглядів і т.п. Мова йде про родинні відносини, які мають саму тривалу перевірку часом. Їх принципи та основи - моральність та доброзичливість - треба кожному з нас поширити на все українське суспільство. Ідеал такого суспільства - ми всі відчуваємо себе однією родиною. Тільки така єдність забезпечить нам подальший розвиток. Під "всі" розуміємо і тих, хто при владі. Більше того, хто не визнає себе членом української родини не може бути при владі, бо де ви бачили родину, в якій керують гості, чужі люди? А для цього кожний з нас має зробити перший крок і сказати "Моя родина - вся Україна". Це моральний Рубікон для кожного з нас.
Ви готові його перейти, зробити цей перший крок?
Ось так коротко, хоч здається і не дуже коротко.

Голінко Ольга

чт, 05/24/2018 - 05:33

Вікторе Михайловичу, будь-хто, ознайомившись з Вашим проектом, відповідями в цих коментарях, має відмітити для себе те, що Ви вмієте бачити і показати відомі всім факти в новому світлі, знайти неординарні прагматичні, тобто, в інтересах суспільства, рішення. Це, мабуть, одна з найголовніших характеристик, яка має бути притаманна Лідеру, і чого бракує всім політикам. Можливо, я вийду за рамки проекту, тому Ви маєте право не відповідати на моє питання, що стосується наболілої теми - війна на Донбасі та окупований Крим, яка не висвітлена у Вашій програмі. Але все таки, скажіть, будь ласка, яке Ваше бачення (сподіваюсь, що також неординарне) щодо вирішення цих болючих проблем, враховуючи те, що Волкер сказав, що нам не слід чекати на їх де-окупацію найближчим часом, а Україна має своїми успіхами переконувати тих, хто знаходиться на окупованих територіях?
Сподіваюсь, що відповідь на це питання, якщо вона буде, дозволить Відбірковій комісії визначитися остаточно, хто має бути в топ-лідерах. Якщо ми шукаємо нового лідера країни, а не окремого регіону чи окремої сфери нашої діяльності, то він повинен мати не просто свою відповідь на цю проблему, а бачити шляхи її вирішення.

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

чт, 05/24/2018 - 22:00

Шановна пані Ольга! Дякую Вам на доброму слові. В свою чергу, хотів би визнати Ваше вміння бути переконливою. Тому не надати відповідь на Ваше питання я не маю морального права, тим більше, що тема війни і миру мені болить також.
Чесно кажучи, коли я почув, що пан Волкер розписався в своїй нездатності довести перемовини до необхідного результату, мені хотілося сказати «Ти ще не всі аргументи використав, а вже здався!» Бо на моє переконання існують незаперечні факти, які потребують необхідного доопрацювання, щоб вони стали переконливими аргументами, які змусять Кремль здійснити де-окупацію Криму та Донбасу в мінімальний термін. Їх Україна може використати виключно в форматі Будапештського меморандуму. І тут важливо переконати інших його підписантів і прийняти пропозицію України. Як кажуть, краще пізно ніж ніколи. Мене дивує, чому цього не зробили ще в 2014 році наші дипломати під керівництвом Президента П. Порошенка – людини, яка має вищу освіту в галузі міжнародних відносин. Чи може саме така освіта тримає їх в полоні стереотипів і не дозволяє побачити таке рішення? Мені це невідомо, але те, що Путіна можна поставити перед вибором між поганим і дуже поганим для нього та РФ, то у мене сумніву немає. Де «дуже погане» – це не санкції, не ембарго, і навіть не відключення від SWIFT. Це саме те, що Путін дуже добре розуміє.
Напевно, що Україна має готуватися до де-окупації. Якщо припустити, що цей проект отримає перемогу, підтримку на всіх рівнях, і розпочнуться відповідні реформи, то до початку формування органів контролюючої влади Криму та реформування інших його органів необхідно визначитися із статусом Криму. Відправною точкою мають стати інтереси корінного населення, а не тих хто «понаехали» і які мають своє коріння поза межами України. На планеті Земля Крим – це єдине місце, яке кримські татари називають своєю батьківщиною, там їх коріння. Це їхня споконвічна земля, а не «исконно русская». Враховуючи те, що Крим – це визнана всім світом частина території України, та виходячи з цих двох позицій ми наблизимося до логічного рішення – на території Криму може бути сформовано національне утворення – Кримсько-татарська автономна область. При цьому кримські татари будуть діяти виключно в правовому полі України, як і інші її громадяни. Відповідно, саме кримсько-татарський народ має стати лідером у проведені реформ в Криму, враховуючи і інтереси представників інших національностей, які мають право голосу в Україні.
Щодо людей на окупованих територіях Донбасу та в Криму, то п. Волкер має певну рацію. Це якщо говорити з позицій теперішнього законодавства. Але якщо Україна прийме необхідні зміни до Конституції, в тому числі і щодо права голосу, як прояву довіри суспільства, громади до конкретної особи, то застереження, що амністовані терористи прийдуть до влади, втратить свою актуальність. Незалежно від того скільки раз така особа була амністована, але так і не отримала кредиту довіри від громади і суспільства, і, відповідно, не набуде права вирішального голосу, говорити про прихід її у владу не буде підстав. Цю громадянську довіру ніякий суд не відновить, як і довіру між подружжям, в бізнесі і т.п.
Це якщо говорити коротко, у форматі відповіді на запитання.

Іванов Анатолий Івановіч

нд, 05/27/2018 - 03:24

Виктор Михайлович, Добрый вечер! Попробую прокомментировать Ваш ответ....
Если отвечать в Вашем стиле, то можно написать так, что Национальная идея выстрадана патриотами, писателями, сыновьями и дочерьми многострадального Украинского народа и далее по тексту....он Вам ничего не напоминает?, а мне научный коммунизм....иснует у многих такая теория, что на каждом этапе развития должна быть своя Национальная идея...Но я не хочу заниматься словоблудием, так как считаю,что Национальная идея одна, и если идею презентовать, то на "хлопский розум" она выглядит примерно так, что: не зависимо от того, чей ты кум, сват, брат, родственник, в какой партии состоишь или беспартийный...все равно - главное - учись, знай, дерзай и желай быть лучшим... и Ты обязательно будешь востребованным и станешь богатым, потому, что Мы строим Государство возможностей, где все зависит только от Тебя, а не от клерка или партии.
Вот такая Национальная идея, должна быть Конституционно закреплена, что позволит говорить о духе Конституции, а самое основное, то , что логика системы заставит привести законодательство к идеологии Национальной идеи и нигилизм Законов, будет приводиться к единому знаменателю. Поэтому в моей Программе Национальная идея прописана первым пунктом.
Но нельзя забывать, что для такой Национальной идеи, нужно выстраивать систему совсем другого Государства. А для этого надо понимать всю картину управления.
Ни на одной ни на двух страницах это не помещается, а тысячу страниц никто читать не хочет...
Сократив это до шестидесяти страниц я подал Программу выхода из кризиса и построение социально справедливого Государства, результат которого будет ощутим в течении ста дней, но , даже эксперты проекта, не поняли суть и в аннотации написали каламбурчик... Се ля ви....

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

пн, 05/28/2018 - 07:04

Анатолію Івановичу, стосовно національної ідеї і спроби прокоментувати, то це Ваша особисто точка зору, з якою я маю право не погодитися.
Ви написали "в моей Программе Национальная идея прописана первым пунктом".
Я ознайомився з Вашою програмою і не знайшов навіть словосполучення "національна ідея". Вона не може бути "выглядит примерно так". Таке в Конституцію не пишуть. А Ви пишете "Вот такая Национальная идея, должна быть Конституционно закреплена". Що писати, якщо у Вас її немає?
Якщо прийняти Ваше формулювання "Мы строим Государство возможностей", то тут багато зауважень, які зводять нанівець таку ідею, зокрема:
- "Ми" - це хто і хто входить до цього клубу? Вже було "Ми будемо жити при комунізмі", на що народ казав -"Ви вже живете при комунізмі, а ми коли будемо так жити?"
- національна ідея має бути основою для консолідації нації, суспільства. Як можна консолідувати, якщо "Мы строим", а хтось тільки спостерігає і "Мы" не знають, що завтра скажуть ці спостерігачі?
- Ваша "ідея" не консолідує, а розколює суспільство вже не за партійним принципом або за ідеологією, а індивідуально кожного, бо націлює кожного створити можливості для себе і використати їх самому. В таких умовах про доброзичливість мова не йтиме, бо егоїзм так і пре з Вашої ідеї. І це не може консолідувати навіть членів однієї родини.
"логика системы заставит привести законодательство к идеологии Национальной идеи и нигилизм Законов, будет приводиться к единому знаменателю. " По-перше, що таке ідеологія національної ідеї? Яка ідеологія випливає із "Мы строим Государство возможностей"? Яка ідея у Вашій інтерпретації - така ж і ідеологія.
По-друге, домінування логіки системи - це маємо зараз, бо не маємо державної ідеології. І кожний намагається змінити цю логіку на свою користь. А при наявності державної ідеології, то не тільки закони будуть їй підпорядковані, а і логіка державної системи. Відповідною буде і система оподаткування, тема якої проходить через весь Ваш проект. Але у Вас система оподаткування "заточена" під централізовану владу, тоді як перспектива відкривається при децентралізовані владі.
Щодо "научный коммунизм". Під цим терміном приховується фальсифікація Леніним ідей Маркса. Якщо не знаєте цього, то перейдіть на "Агітація" і там почитаєте про це.

Іванов Анатолий Івановіч

нд, 05/27/2018 - 03:38

Что касается Крыма, то Волкер сто роцентов прав. И история тому свидетель....Помните Мешкова? Но тогда Украина была экономически намного привлекательней России, и народ проголосовал... а чем сегодня не оккупированные территории отличаются от оккупированных ? тем, что другие бандиты грабят? тем, что каждый день кого то убивают.. Что наши родители пенсионеры существуют, а не живут... одним словом геноцид...какая разница где быть рабами? Давайте построим достойное Государство и к нам не только вернуться, но и проситься будут, как наши Граждане просятся в цивилизованные страны...

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

пн, 05/28/2018 - 07:24

Погоджуюсь із закликом "Давайте построим достойное Государство". Кожний з нас відчуває найбільш комфортно в колі родини. Саме тому запропонована мною національна ідея і державна ідеологія спрямовані на те, щоб ми стали відчувати себе часткою великої української родини. Тоді і кримчани, і мешканці Донбасу зможуть відчути себе не чужими.
Додам, що вчорашнє свято ми святкували в колі родини, основа якої - це дружні, доброзичливі 4 сестри із своїми сім'ями. Вони радо приймають родичів і друзів.
Отже, ми вміємо бути доброзичливими до інших. Лишилось небагато - щоб і оточуючі були доброзичливими до нас.

До речі, такі умови створили для себе мешканці остова Анута, які живуть у відповідності до концепту (аналог національної ідеї) аропа. На УТ-1 показали навіть фільм про цей острів.

Штефан Олександр Васильович

чт, 05/31/2018 - 09:15

Національна Ідея - це добре. Але "вбудовування" її в Конституцію - сумнівна справа. Щодо впровадження контрольного органу через конституцію - взагалі неприйнятна річ. У радянських комуністів це породило "руководящую и направляющую силу общества" у вигляді мережі "парткомів" та політбюро ЦК КПРС. Чим відрізняється запис у реєстрі "національної ідеї" від партійного квитка? Позбавляти права голосу це взагали виглядає як геноцид. А що робить порядному дідусю, який любить дітей з онуками, свій огород та риболовлю, але більше нічого йому не треба? Дідусь просто не хоче реєструватись у реєестрі, так що, позбавити його права голосу?

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

сб, 06/02/2018 - 22:30

Дякую за Ваш відгук та небайдужість. Перед усім, щоб знайти спільну точку зору давайте відкинемо певні стереотипи і:
1. Щодо сумнівної справи - навпаки необхідна. А чому сумнівна - так не зрозуміло. Тому що у інших такого немає? Так ми ж не папуги, щоб тільки чуже повторювати і не жити своїм розумом.
2.Щодо контролю. Допоки не буде дієвого контролю то до тих пір буде те, що маємо. Саме безконтрольність породжує вседозволеність і т.д. і т.п.
3. Образ комуністів ... і т.п. - це один із стереотипів. Вони будували централізовану владу, де на вершині був ЦК КПРС. А ми говоримо про децентралізовану владу, яку ви тримаєте під контролем, а не вона вас.
4. Запис в реєстрі - це не квиток, а декларація про те, що я ціную свою країну і її народ . А те, що мене внесли до реєстру, то це підтвердження того, що суспільство довіряє мені, і мені довіряють обіймати будь-яку посаду в цій державі. Але наскільки я дотримуюсь базових основ ідеології - то це під контролем громад, а не парткомісій.
5. Щодо геноциду. Не занадто сильно? А у вашому домі гості і чужі люди мають право вирішального голосу? Вони за вас вирішують куди ваші гроші витрачати, як ваших дітей одягати і т.п.? А чому ви вважаєте, що такі ж чужі по відношенню до країни люди повинні мати право вирішального голосу, керувати країною? Це точно що залізобетонний стереотип. І не треба прикриватися тут дідусями. Відповідальність має бути дзеркальною, бо це ненормально, коли одна особа відповідає за свої протиправні дії своєю кар'єрою, а інша особа, яка хоче такого притягнення до відповідальності, сама не буде нести будь-якої відповідальності. І все тому, що більшість вважає, що змінювати треба все і всіх, а мене не чіпайте. Тоді як зміни треба розпочинати з себе. І якщо сусід не цікавиться життям громади, де живе, йому все байдуже, то нащо йому те право голосу? Не хочеш, то й не декларуй свою приналежність до цієї країни, навпаки, можеш гордо показувати, що ти зневажаєш всіх довкола, але не забувай, що і оточуючі мають і на тебе не звертати уваги.

Трохименко Людмила Володимирівна

нд, 06/03/2018 - 09:32

Виктор Михайлович, полностью поддерживаю Вашу программу .Это последняя надежда сохранить Украину,как государство и обеспечить нормальную жизнь ее гражданам. Зная Вас много лет,как человека умного,ответственного и конкретного,который ставя перед собой задачи, всегда доводят дело до конца. Когда за дело берутся специалисты с большим опытом, есть надежда на положительный результат.Успехов Вам. Всегда готова оказать помощ в пределах своей компетенции.

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

нд, 06/03/2018 - 09:49

Людмило Володимирівна, мені дуже важливо і приємно відчути Вашу підтримку. Я знаю, що на Вас завжди можна розраховувати в самі важливі моменти. Впевнений, що підтримка таких людей як Ви, здатна змінити Україну.
Тепер все залежить від Відбіркового комітету.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада