Вожжов Сергій

Вожжов Сергій

Вік
45
Закарпатська
Мукачево
Біографія

Освіта

  • 1987-1991 рр. - отримав середню спеціальну освіту на факультеті мікроелектроніки Харківського радіотехнічного технікуму;

  • 1993-1994 рр. – проходив навчання в Харківському державному технічному університеті ХАДІ, заочний факультет;

  • 2001-2004рр. – отримав вищу освіту по індивідуальному плану на денній формі навчання у Харківському інституті управління, економіст-маркетолог.

Досвід роботи

Маю більше 30 років трудового стажу

  • Починав трудову діяльність у 1987 р, як учень авто-електрика. Працював товарознавцем, інженером по безпеці руху та техніці безпеки, помічником командиру оперативно-рятувальної служби, менеджером по збуту, заступником директора, директором по маркетингу на різних підприємствах;

  • З 2003 року – фізична особа-підприємець в напрямку консультаційних послуг з питань керування та маркетингу. Автор декількох книг та бізнес-тренер – проводив семінари та тренінги в більш ніж 100 містах 10 країн світу;

  • У 2014-2015 рр. - проходив службу по мобілізації в лавах Збройних Сил України. Після демобілізації активно зайнявся громадською та волонтерською діяльністю – координував роботу волонтерської групи, був кандидатом в депутати міської ради, долучився до розбудови національної скаутської організації ПЛАСТ, помічник-консультант народного депутата України;

  • З 2015 року повернувся до діяльності в сфері маркетингу, консультування та бізнес-тренерства. Співзасновник ГО «Діловий клуб «Партнер» та співавтор соціально-економічного симулятора із управління ресурсами «Життєвий капітал».

Розгорнути
Соціальний захист
Ідея змін

Мета програми

Формування в суспільстві стійкого розуміння цінності створення особистого та сімейного капіталу, як фундаменту свободи людини.
Донести до мільйонів українців важливість створення власного та сімейного капіталу шляхом розвитку навичок використання можливостей, які нас оточують.

Це планується реалізувати шляхом відкриття у містах та районних центрах по всій Україні більше 150 клубів фінансової грамотності з використанням соціально-економічного симулятору із управління ресурсами «Життєвий капітал».
Корекція стереотипів мислення дозволить українцям жити та працювати в Україні, заробляючи досить грошей для гідного життя в рідній країні.

Наявні проблеми

-    тотальна необізнаність у сфері роботи із грошима;
-    виїзд активної та праце спроможної молоді за кордон в пошуках кращої долі, розірвання сімейних зв’язків та традицій;
-    відсутність бачення перспектив розвитку в своїй країні;
-    побоювання відповідальності та прийняття рішень.

Шляхи вирішення

-    проведення тренінгів із управління ресурсами за базі соціально-економічного стимулятора із управління ресурсами «Життєвий капітал»;
-    проведення круглих столів з представниками громади, освіти, бізнесу та влади;
-    об’єднання активної молоді для вирішення актуальних питань громад та України в цілому.

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Iванюшина Олена

пт, 05/11/2018 - 16:52

На самом деле, это потрясающая идея. Нашему поколению дали образование. Мы одна из самых образованных наций. Но к сожалению, прикладывать свои знания и умения не научили. Не научили определять свои сильные стороны и пользоваться ими для хорошего заработка. Мы живём в психологии бедности, навязанной нам стереотипным мышлением. Для нас миллионеры - это какие то люди с невероятной удачей. А те, кто имеют средней заработок, наша норма, к которой надо стремиться через непосильный труд.

Вожжов Сергій Анатолійович

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 15:39

Щиро дякую за підтримку!
Насправді, якщо порахувати гроші, які громадяни та громадянки України заробляють за життя - це будуть шалені суми. Але, ми дійсно не навчені користуватись цими ресурсами так, щоб забезпечити своє життя. Стандартний шлях нашої людини - починаємо з фінансової залежності (бо діти) ті закінчуємо фінансової залежністю (бо пенсіонери). І це дійсно жахливо.
А вихід дуже простий - суцільна суспільна фінансова грамотність. Саме для цього ми розробили нашу гру-тренінг та втілюємо її по всій Україні.

Рудаков Василь Петрович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 16:43

Неправильний підхід. Треба чим далі від тих, хто глобалізує Україну. Глобалізація - це пряме через ВТО рабство, електронне рабство.І повне зубожіння і знищення корінного населення.Саме цікаво, що більш менш нормальні програми, мають найнижчий рейтинг. І зовсім немає програм, про втілення нових винаходів і технологій, які мають найбільшу цінність і приносять максимальний доход. Як що сільське господарство приносить 10-25% доходу, то винаходи(чим займається Америка та Японія 100=200 до тисячі процентів. Тому без розстрілу чиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систему радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Вожжов Сергій Анатолійович

У відповідь до від

ср, 05/23/2018 - 16:14

В радянському союзі я жив - мені там дуже не сподобалось. Тому дурниць мені розповідати не треба.

Фещенко Тетяна Іванівна

пт, 05/11/2018 - 22:34

Дуже хороша ідея! Бажаю, аби все у вас вийшло!

Вожжов Сергій Анатолійович

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 15:40

Щиро дякую! Ми докладаємо всі зусилля, щоб дійсно вийшло:) Будемо дуже вдячні за рекомендації друзям та знайомим підтримати нас голосуванням.

Ивагло Сергей Владимирович

сб, 05/12/2018 - 11:19

Это тренинг который не оставляет шансам собственным иллюзиям. Иллюзиям про то что времени много и я успею, иллюзиям про то любую ошибку можно исправить, иллюзиям про то не знания тобой законов денег, освобождает тебя от ответственности.

После первой своей игры у меня было три бессонные ночи подряд. Я четко осознал, что в свои 40 лет я "в крысиных бегах". И моя беготня сьедает все мои жизненные ресурсы, а в замен я получаю "условно необходимые блага" . Я четко осознал, что НЕ СВОБОДЕН!!! И это осознание меня сильно впечатлило.

А потом было много решений которые меняют мою жизнь! Я на пути к своей ФИНАНСОВОЙ СВОБОДЕ ! Это путь который мотивирует, вдохновляет!

А всё началось 7—8 лет назад, со "случайного" попадания на этот тренинг.

Рекомендую ли я его?
Скажу больше это то что поможет каждому !!

150 клубов финансовой грамотности по Украине, пусть будут первым шагом в этом проекте!

Вожжов Сергій Анатолійович

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 15:47

Навіть не можеш собі уявити, який я радий, що ти потрапив на ту гру:)) І не можу собі уявити що б було, якби ти на ту гру не потрапив:))
І те, що ми тепер разом робимо, дуже мотивує та захоплює. Як це важливо - розуміти, що ти робиш дійсно свою справу, що ця справа дає користь іншим людям, що твоя праця покращує життя в твоїй країні...
Я щасливий, що маю таких партнерів. Щасливий, що кожен наш день - це наступний крок до спільної мети. Щасливий, що #Ми_змінюємо_країну!

Вензель Олександр Семенович

сб, 05/12/2018 - 12:23

Тема, безусловно архиактуальна. Я даже немного не пойму - почему ЭТО в разделе "СОЦИАЛЬНЫЕ", а не "СТРАТЕГИЧЕСКИЕ" или "РАЗВИТИЕ ГОСУДАРСТВА" ?

Вожжов Сергій Анатолійович

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 15:50

Дякую за підтримку!
Думаю, наш проект міг бути одночасно в декількох розділах - і як соціальний, і стратегічний, і розвиток держави, і економіка, і освіта...
Тому що все це дійсно є в нашій грі-тренінгу "Життєвий Капітал".

Логінова Тетяна Вікторівна

сб, 05/12/2018 - 15:45

Когда, в январе этого года, я оказалась за игровым столом, то смогла оценить значение тренинга «Життєвий Капітал» с грамотной подачей его тренерами и ведущими, с вводной частью и после игровым анализом. Назвать это игрой уже просто невозможно! Я переоценила целый ряд моментов, в которых допустила ошибки за столом и которые помешали мне в жизни быть более эффективной. Я иду дальше, но корректировка тренингом должна стать теперь периодичной и постоянной. И огромное спасибо деловому клубу Партнер, который готов мне это обеспечить! Это действительно важная и ценная услуга!!! Успехов всем участникам тренинга и веры в себя!

Вожжов Сергій Анатолійович

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 15:56

Щиро дякую за підтримку!
Це дійсно - дуже важливо, коли учасники наших тренінгів отримують результат. І результат не лише в грі, а переносять свій ігровий досвід в життя. І отримують позитивні фінансові результати в житті, а не лише в грі. Бо гра - це безпечне середовище, де можна навчатись без втрат. Бо будь-які фінансові експерименти в житті - це складно та боляче. А в грі - цікаво та корисно. Але принципи однакові - в цьому унікальність нашої гри. В грі, як в житті. В житті, як в грі.

Романчик Тетяна Володимирівна

сб, 05/12/2018 - 19:06

Адаптація суспільства до умов ринкового середовища - завдання надскладне. Життя змінюється, а стереотипи його сприйняття залишаються старими. Чи можливо змінити життєву позицію людини? Можливо. Але тільки якщо вона сама цього захоче, а ще якщо повірить у власні сили і побачить шляхи вирішення проблем. Погодьтеся, завдання це досить складне. Рішення цієї складної задачі за ігровим столом під час тренінгу «Життєвий капітал» приходить як осяяння, без болісної ламки власного «Я». Просто людина починає бачити свої можливості, оцінювати власні ресурси, пробує приймати незвичні для себе рішення і спостерігає їх результат. Така методика навчання відкриває точки росту людини, вчить її правильно розставляти пріоритети, навчає приймати виважені рішення, формує фінансову грамотність людини, а значить його соціально-економічну захищеність. Це те, що нам сьогодні так потрібно, те, що може змінити країну
Успіху Вам у цієї складної, але необхідній справі!

Вожжов Сергій Анатолійович

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 21:17

Дякую гарно за слова підтримки!
Дійсно, я сам, коли мені було 22 роки, потрапив в шалені борги. Бо спробував почати бізнес без розуміння, без досвіду, без підтримки, без капіталу, без нічого. Просто спробував. І дуже складно віддавав ці борги. Тому що в радянській школі, де я вчився, не навчали бізнесу.
Пройшло 25 років. Ціле покоління. Моя дочка зараз в такому віці, як я був тоді. Але і в в українській школі не навчають бізнесу. Хоча б початковому. Тобто, не готують до успішного життя. А до якого готують, в такому разі?..
І саме цю проблему ми намагаємось вирішити за допомогою нашої гри-тренінгу "Життєвий Капітал". Як з дітьми, так і з дорослими. Бо наші дорослі також не навчені використовувати можливості та ресурси.

Байбак Юлия Васильевна

сб, 05/12/2018 - 23:25

Сложно переоценить пользу, которую даёт этот проект. Уже после первой игры, я в корне изменила свое отношение к деньгам. Всего за один день тренинга я поняла больше, чем , не побоюсь этого слова, за всю свою жизнь. Самое главное осознание, что "бедность" - она только в нашей голове и что это не приговор на всю жизнь. Это результат воспитания советской школы, результат сложной истории нашей страны и самое главное - нас никто этому не учил!! Так вот "Жизненный Капитал" - это наука о деньгах, а разработанная методика очень доступно и эффективно впитывается и нашим постсоветским сознанием, и молодым поколением. Считаю, что крайне необходимо в срочном порядке внедрять данную методику в школы и институты, чтобы у наших детей появилось правильное отношение к деньгам, чтобы они продолжали менять нашу страну вместе с нами! Украина - европейская страна, а "Жизненный Капитал" - европейская ценность управления финансами. Для меня вы - победители!! И как всегда, и в очередной раз говорю - спасибо!

Братищенко Анна Вікторівна

нд, 05/13/2018 - 00:15

Я живу та працюю вчителем математики в місті Херсон. Одного весняного дня я приймала участь у черговій учительській конференції, на якій я мала можливість з 12 спікерів обрати лише двох. Кожен з них мав змогу презентувати свою програму за одну хвилину. Так от, я й досі пам'ятаю тільки одну хвилину, яка в подальшому перевернула моє світобачення і якій я безмежно вдячна. Так почалось моє знайомство з проектом "Життєвий Капітал". В подальшому я отримала можливість уже самостійно із своїми учнями провести дану групу. І що я маю вам сказати? На уроках математики я навчаюсь дітей рахувати числа, а протягом гри я їх навчала рахувати власні кошти, кошти їхніх батьків. Гра принесла як позитивні, так і не дуже емоції, так як під час гри приходить розуміння того, що як розумно поводитися з власними грошима, на жаль, ми знаємо дуже мало... І це я говорю не тільки про своїх учнів, але й про себе, про дорослих людей самих різних професій. Тому я з 100% впевненістю і вірою в необхідності даного проекту для кожного підтримую Сергія Вожжова. І пропоную виборцям гарно подумати і підтримати його проект, бо для України він необхідний! Ми маємо прекрасні ресурси і час навчитися використовувати їх з розумом!

Бубир Ольга Євгенівна

нд, 05/13/2018 - 10:00

На самом деле, игра "Життєвий капітал" - это не игра, это Жизнь. После прохождения этого игрового тренинга люди встают из-за стола другими: с новыми мыслями, с новыми идеями, с новым взглядом на жизнь, с новым взглядом на ситуации, с новым отношением к себе, к близким, к окружающим. Потому что за несколько часов жизни в этой игре, ты полностью погружаешься в реалии и понимаешь куда ведут твои не запланированные действия, не продуманные поступки. "Эффект бабочки" в данной игре очевиден: ты осознаешь через несколько часов игры к чему привело твое действие/бездействие в начале игры. Эта игра расширяет не только финансовое мышление, она расширяет границы Твоей Личности. Поэтому, я голосую за Сергея Вожжова и "Життєвий капітал" и именно так #Ми_змінюємо_країну !

Aleksandr Aleksandr

нд, 05/13/2018 - 12:40

Все привет!
Проект отличный, заставляет работать серое вещество и действительно помогает переключить мышление из категории причин в категорию возможностей. После чего каждый сможет открыть в себе резервы о которых не догадывался.....

Шабло Максим Сергiйович

нд, 05/13/2018 - 22:57

Каждому нужно разное количество игр #ЖиттєвийКапітал, чтобы прийти к осознанию ценности личного капитала, как основы свободы. Мне понадобилось около 40 игр и 7 лет жизни. Это долгий путь, но есть и короткая тропинка, которая приводит к тому же результату - финансовый консультант. Это человек который, как и тренер в спортзале, будет заставлять вас в мягкой или жесткой форме, смотря как договоритесь, правильно обращаться с финансами, покажет основы. Очень скоро и в вашем городе будет такой человек.

Вовк Татьяна Анатольевна

пн, 05/14/2018 - 16:46

Поддерживаю идею! Это очень важно для каждого человека и страны! Желаю успехов, терпения, сил! Я верю , что у Вас все получится!!!

Ткаченко Анастасія Валеріївна

пн, 05/14/2018 - 18:28

На мій погляд проект #життєвийкапітал є дуже важливим саме в сучасних умовах! Насправді нас майже ніде не вчать керувати своїми фінансами, з розумом використовувати кошти, інвестувати! Я вже кілька місяців проводжу фінансову гру "Життєвий капітал" в місті Миколаєві і кожен раз це величезна кількість емоцій, та зворотній зв'язок гравців у вигляді висловів "я точно так само поводжусь із грошима в житті", "ви змусили мене замислитися", "а що далі, як втілити цей досвід в реальність"," якби в мене було більше часу", "лише в другій половині зрозумів, що робити! Хочу пограти ще" ...! Від суспільства існує запит на таку освітню інформацію, адже це дійсно освітній вектор! Ми кожен день маємо справу з грошима, кожен день тримаємо їх в руках, але мало хто вміє розпоряджатися своїм фінансовим ресурсом грамотно!!!Цей проект - місія! Я вірю, що ми будемо жити в країні щасливих, розумних фінансово грамотных людей! Давайте змінювати світ навколо себе на краще!!!!!

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 22:48

Шановні лідери!
Для підкріплення лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів http://guild.org.ua/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. https://www.facebook.com/guild.org/

Маркович Андрій Тарасович

вт, 05/15/2018 - 15:05

Всем привет, из города корабелов, из Николаева! Я занимаюсь продвижением услуг в сфере инвестиций, создания инвестиционных портфелей, обучаю людей зарабатывать на валютном рынке. Пройдя несколько тренингов-игр, я понял насколько эта игра прокачивает, мои навыки обращения с финансами, вырабатывает навык правильно формулировать свои предложения, тренирует быстро и правильно принимать решения, я впервые по хорошему оценил как важно брать консультации именно у специалистов, тренируясь таким образом, я стал применять это в моей работе, стал более уверенным, и продавать свои услуги стало намного легче. Я принял для себя решение стать участником этого процесса, и сейчас прохожу стажировку, чтобы стать ведущим тренером в игре-симуляторе "Життевий Капітал", что бы помочь еще многим в освоении финансовой грамотности, считаю это дело очень важным и ответственным, да поможет нам всем в этом Бог.

Остапчук Володимир Валерійович

вт, 05/15/2018 - 15:22

Життєвий капітал це бездоганний інструмент для навчання фінансової грамотності людей. Кожен хто прочитає словосполучення "фінансова грамотність" подумаю це не про мене, я ж все знаю... Але насправді тут навчаються як приймати рішення, планувати, партнеритись та насправді ще стільки всього що бракує слів.. Після тренінгу я побачив я був шокований тим, наскільки люди не вміють елементарно приймати рішення, планувати, об'єднуватись навіть задля досягнення власних цілей, елементарно домовлятися між собою, змінюватись в залежності від ситуації... Дуже важко описати всю користь від цей методології. Не вірите ? Перевірте себе, запишіть ся на гру і ви мене зрозумієте... А за хештегом #Життєвий_капітал ви знайдете тисячі людей які підтвердять мої слова..
P.S. Ми всеодно це зробимо, але з вашою допомогою набагато швидше. І Україна стане відчутно кращою, якщо кожен українець стане не хитрішим а багатшим.

Мовчан Юлія Олександрівна

вт, 05/15/2018 - 18:26

Украина станет лучше благодаря этому проэкту! Ведь финансово грамотный гражданин страны богат, а если богаты и благополучны граждане, то и страна будет процветающей.
Никто ведь не учит наших детей решать задачки, что задает им жизнь, а родительский опыт постсоветский, настроенный на нищенские мысли и действия не приносит им пользы.
Проэкт, ломающий стереотипы мышления, заставляющий думать, наталкивающий на новые идеи и действия.
Знакомьтесь с проэктом, присоединяйтесь.
Голосуйте и изменяйте Украину!

Кравченко Зінаіда Іванівна

вт, 05/15/2018 - 19:20

есть события, которые меняют нас легко и жизнь после них становится качественно другой. К категории таких относится игра-симулятор "Жизненный капитал". Увидеть маркеры, задуматься на процессами, определить ресурсы и действовать разумно на любом жизненном этапе- задачи, которые помогает решать такая игра. Проект потрясает своей востребованностью и социальной значимостью. Спасибо авторам за разработку!

Латиш Роман Анатолійович

вт, 05/15/2018 - 20:44

Эффект от запуска проекта "Життєвий капітал" я могу сравнить разве что с изобретением пенициллина. Это и есть первый шаг в формировании финансовой культуры каждого жителя Украины, так как именно в наших реалиях и создавался этот проект. Хватит оставаться на задворках цивилизованного мира, у нас огромный потенциал, или у кого-то есть сомнения на этот счет?

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:46

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Апраксіна Марія Юріївна

чт, 05/17/2018 - 13:16

Підтримую Ваш проек Життєвий капітал ))) Дуже правильно з дитячих років прививати дітям фінансову грамотність -це майбутнє )))

Зорін Юрій Анатолійович

чт, 05/17/2018 - 23:31

Створення «власного» та «сімейного» капіталу нагадує тост: «За щастя в особистому та сімейному житті»! Ви пропонуєте створити клуби, як правильно використовувати «заначку» на сім’ю? Чи як складати оборотно-сальдові відомості чи фінансову звітність при сплаті за комуналку? Чи чоловіку буде цікаво, яку суму податку в чеку заплатила його дружина при покупці товару і чи має він право на податковий кредит? Щоб погратися в «Монополію» в сімейному крузі після того, як сплатив 30% за «комуналку», а іншими коштами погасив борги і частково залишив на продукти, мільйон не потрібний.

Вожжов Сергій Анатолійович

У відповідь до від

ср, 05/23/2018 - 16:27

Облік фінансів в родині - лише перший крок, причому самий не цікавий. Але важливий. Бо сума загальних витрат - це базова сума для розрахунків родинної програми створення фінансової подушки безпеки та родинних ризикових активів.
А стосовно мільйону - це найбільш поширена помилка. Тому що фінансова свобода для пересічного українця починається з капіталу у $50 000, якщо він з розумом розташований в активах по системі диверсифікації. Це результати розрахунків, які ми постійно проводимо публічно на початку гри. І це перше відкриття для абсолютної більшості українців - що насправді фінансова свобода дуже поруч, якщо дійсно фінансового грамотно сформувати свою життєву стратегію та тактику.
Так що наша гра про це, а не про комуналку.

Карпенко Едуард Семенович

сб, 05/19/2018 - 12:07

Я, Карпенко Едуард, вимушений переселенець з Луганської області (м. Алчевськ) дуже радий, що доля звела мене з грою "Життєвий капітал". Ця гра надала мені друге дихання саме в той момент, коли роботи по переїзді зі Сходу не знайшов, а раніше накопичені кошти закінчилися. Розвиток цього проекту нагадує рокерів 70-их 80-их років в СРСР. Спочатку грали такі собі "квартирники" (вдома або в невеличких офісах). І спочатку система взагалі не розіміла навіщо це і для кого. Але поступово проект вийшов на більш открите поле, доказавши на практиці дієвість гри на свідомість та життя українців. Нехай щастить!

Колодніцька Алла Іларіонівна

сб, 05/19/2018 - 20:56

Я, Колодніцька Алла, приватний підприємець , в минулому вчитель. Зіграли з чоловіком в гру Життєвий Карітал всього один раз! Це було більше місяця тому, а от подумки досить часто повертаюсь до гри ...і якби у мене було більше часу.... Я обов яззково б популяризувала гру. Вона просто вкрай необхідна всій нашій країні! Успіхів!

Куций Олександр Анатолійович

вт, 05/22/2018 - 08:31

Я викладач психології з орієнтацією (в якості хоббі) на організаційну та економічну психологію. Маю бажання ознайомитися з технологією вказаного тренінгу, оскільки існує можливість виявлення психологічних механізмів, що створюють достатній ефект дії. Але в інтернеті описання знайти не вдалося. Чи буде найближчим часом тренінг у Львові і чи існує у комплекті гри, що продається за 999 грн. описання кейсів, вправ? Дякую.

Вожжов Сергій Анатолійович

У відповідь до від

ср, 05/23/2018 - 16:21

У Львові нещодавно мій колега з Ужгорода проводив "Життєвий Капітал". У графіку на травень Львову немає. А у червні може бути.
Стосовно вивчення ефектів зверніться до Харківського інституту Університету банківської справи - вони співавтори методики і точно зможуть скласти вам компанію в дослідженнях. А нам потрібно справами займатись - поки в Україні не буде фінансово грамотне населення, життя в нашій країні само по собі не покращиться.

Вожжов Сергій Анатолійович

У відповідь до від

ср, 05/23/2018 - 16:29

А де, де гроші віддають?.. А я, як дурний, за себе проголосував безкоштовно... А міг же ж заробити:))

Хоружа Євгенія Володимирівна

ср, 05/23/2018 - 22:12

успіху Вам! сподіваюсь колись потрапити на гру - дуже цікавить ця тема. Чи можливо Вас запросити в нашу громаду чи в рамках Вашого проекту? чи в рамках проекту освітницького характеру, що ми розробимо самі, щоб познайомитися з грою?))

Олейник Д.В.

пт, 05/25/2018 - 09:51

Очень правильный проект,когда наше общество будет финансово грамотным.Изменится наша УКРАИНА в лучшую сторону.Лучше этот проект также включить в образовательнный процесс в учебнных заведениях на государственном уровне.Давайте будем становится финансово грамотными людьми в стремительнном 21 веке.

Степура Наталія Олегівна

пн, 05/28/2018 - 00:55

Пане Сергію, ви робите дуже важливу та суспільно значущу справу, адже необізнаними та неосвіченими людьми легше маніпулювати. Фінансова грамотність повинна викладатися вже у школі. Я покі що не приймала участі в цій грі, але. наскільки я зрозуміла, це українська адаптація гри Роберта Кіосакі "Грошовий потік".

Петр Иванович Алексеев

пн, 05/28/2018 - 23:35

Вопросы как к бизнес-тренеру:
- какие успешные действующие бизнесы Вами были созданы?
- сколько участников игры привлекли реальные инвестиции под разработанные бизнес-планы и запущенные бизнесы продолжают работать после старта, тем самым принося доход своему владельцу?

Соколовська Алла Іванівна

вт, 05/29/2018 - 14:55

Сергію, просто знай, я вірю в тебе і у все, що ти робиш, бо знаю, чим сповений твій розум та серце. Дякую, що не покинув Україну, продовжуєш розвивати себе в ній, і її в собі. Підтримую тебе, в якому куточку світу ти б не був. Ти знаєш. Успіхів. Це - лише проект, сходинка до чогось нового. Вірю в твої сили і вболіватиму

Ольга Родина

чт, 05/31/2018 - 00:26

Цікавий проект, важливий.Я-за. Успіхів! Чекаю на тренінг у Харкові.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада