Чуріков

Чуріков Сергій

Вік
38
Волинська
Луцьк
Біографія

Розпочав навчання у Люблинецькій ЗОШ (Ковельський р-н.) у 1986 році. Закінчив ЗО Школу № 3 міста Ковель у 1996 році із золотою медаллю.

У 1996 році вступив до Волинського державного університету ім. Л. Українки (зараз Східноєвропейський Національний Університет) та закінчив його з відзнакою у 2001 році за спеціальністю "всесвітня історія".

Із 1999 року паралельно навчався у Львівському Національному університеті ім. І. Франка (заочна форма) за спеціальністю "правознавство", де закінчив навчання у 2004 році.

2002 - 2003 рр. - проходив строкову службу у Харківському навчальному центрі МНС України (м. Мерефа-3) - сержант запасу.

У 2016 році пройшов курс навчання "Політичні шляхи до вільних ринків та промоція підприємництва" у міжнародній академії лідерства. (International Academy for Leadership, Gummersbach, Germany).

2003 - 2005 рр. - працював юрисконсультом у СТзОВ "Україна".

2004 - 2005 рр. - працював юрисконсультом ВАТ "Ковельське ШБУ № 63".

2005 - 2007 рр. - приватний підприємець: юридичні послуги, кадрове агентство.

2007 р. по теперішній час - генеральний директор ПП МКА "Європейський Стандарт".

2009 р. по теперішній час - голова правління EuroStandard Sp. z o.o. (Gdynia, Poland).

Громадська робота 

Був активним учасником Революції Гідності.

Є членом ГО ОГП "Самооборона Волині", заступник керівника (матеріальне забезпечення діяльності організації та волонтерської допомоги).  

У 2014 році брав участь у 2-х автопробігах Європою "Допоможи Україні – врятуй Європу" спрямованих на допомогу Українській армії та на підтримку України.

Голова Волинської обласної організації політичної партії "Громадянська Позиція" із червня 2015 року.

Член координаційної Ради із грудня 2017 року.

Вільно володію державною мовою, російською, польською, англійська мова – розмовний рівень.

 

Стратегічні
Ідея змін

Створити умови для легального ввезення вживаних авто з ЄС.

Для цього - скасувати обмеження на ввезення та продаж усіх авто з пробігом. Установити розумні податки, які становитимуть близько 25% вартості авто (не більше 5% мита та 20% - "формула 5/20").

Очікуваний ефект:

•    Прямі надходження до державного бюджету на рівні 20 млрд. грн./рік.
•    Поштовх до розвитку малого та середнього бізнесу (сфера автосервісу, підприємці, що займаються імпортом та продажем вживаних авто, утилізація автомобілів).
•    Збільшення податкових надходжень через збільшення споживання палива (акциз, ПДВ).
•    Покращення мобільності трудових ресурсів (не секрет, що робочі місця концентруються у великих містах і сільське населення у багатьох випадках не може отримати роботу через відсутність доїзду до роботи).
•    Легалізація автівок на іноземних номерах.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:38

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Байчук Костянтин Євгенович

пн, 05/14/2018 - 06:34

Успіху! Та не забувай ветеранів АТО у своїх програмах! Без них сьогодні за вживані авто гроші взагалі могли йти в бюджет сусідньої "дружньої" держави...

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:46

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:52

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Anonymous Annonym Anonovych

пт, 05/25/2018 - 22:23

Про які обіцянки може йти мова, коли скрізь корупція і кожен думає лише про себе. Впевнений що це не вийняток. І доречі гарна тема програмної мети для "хайпу". Просто подивіться правді в обличчя, кому вигідно робити дешеве розмитнення "євроблях"? Щоб щось в цій країні робилось на користь звинайних громадян??! НІ!

Гаврилюк Василь васильович

чт, 05/31/2018 - 09:52

Доброго дня Сергію, прочитавши вашу програму хочу підтримати вашу ініціативу. Успіху вам.

Швець Оксана Павлівна

чт, 05/31/2018 - 12:18

Бажаю успіхів!

Стольний Владислав

чт, 06/14/2018 - 22:48

Я немогу проголосовать(

МІЩЕНКО АЛІНА ЄВГЕНІЇВНА

чт, 06/14/2018 - 22:53

Доброго вечора! Дуже вболіваю за Вас і Вашу программу,дивилася новини СТБ, так і дізналася, Ви дуже вірно сказали про те що в нашій країні авто це розкіш!!!! Тому надію я що Вас підтримають і Ваша ідея реалізується!!!

литвинчук вікторія едуардівна

чт, 06/14/2018 - 23:27

Чого неможна проголосувати?

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада