Друзенко

Друзенко Геннадій

Вік
46
Київська
Київ
Біографія

Освіта

2008 - Університет Абердіну (University of Aberdeen, Scotland, UK), магістр європейського права (LL.M. in European Law) – стипендіат Британського Уряду (Chevening scholar),  диплом з похвалою (degree with commendation).

2000 - Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, магістр права, диплом з відзнакою.

1999 - Міжнародний науково-технічний університет, бакалавр права, диплом з відзнакою.

Досвід роботи

Серпень 2015 – до цього часу - Президент Першого добровольчого мобільного шпиталю (ПДМШ) ім. Миколи Пирогова.
вересень 2014 – серпень 2015  - Голова Наглядової Ради Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова.
червень 2014 – липень 2015 - Урядовий уповноважений з питань етнонаціональної політики.
листопад 2013 - червень 2014 - Партнер, очільник практики в сфері права ЄС юридичної фірми «Constructive Lawyers».
червень 2011 - грудень 2012 - Координатор Програм з регіонального розвитку проекту USAID «ЛІНК».
жовтень 2010 – лютий 2011 - Завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.
травень 2010 – серпень 2010 - Запрошений дослідник Інституту порівняльного публічного права та міжнародного права ім. Макса Планка, Німеччина.
серпень 2009 лютий 2010 - Фулбрайтівський науковець Інституту Кенана, Міжнародний Центр Вудро Вільсона (Вашингтон, США).
жовтень 2004 – липень 2007 та вересень 2008 –липень 2009 - Віце-президент Інституту європейської інтеграції (Жешув, Польща).
червень 2001 – вересень 2004 - Заступник директора Центру порівняльного права (від травня 2003 – Центру європейського та порівняльного права) Міністерства юстиції України.
вересень 2000 –  червень 2001 - Старший викладач Міжнародного науково-технічного університету.
1993 – 1995 - Секретар-референт Патріарха Київського і всієї Руси-України Володимира (Романюка).

Стажування, навчальні поїздки, літні школи etc

2014 - Школа публічної політики Центральноєвропейського університету – семінар «Зміцнення певності у собі та розвиток політики» для лідерів громадянського суспільства та полісімейкерів з Чорноморського регіону (Будапешт).
2011 - Академія Європейського права – Європейський Університетський Інститут (Флоренція, Італія).
2008 - Літня школа «Вироблення та прийняття рішень у Європейському Союзі» – Інститут Європейських студій (Брюссель) та Дипломатична академія (Відень).
2006 - Українська школа політичних студій та Літній Університет демократії (Страсбург).
2004 - Навчальна поїздка до Брюсселю та Страсбургу для ознайомлення з роботою інституцій Європейського Союзу (European Union Visitors Program).
2002  - Навчальна поїздка до Польщі «Вивчення польського досвіду прийняття acquis communautaire».
2000  - Літня школа з європейського права «Європейські студії – 2000».

Посилання на повну версію резюме кандидата. 
 

Соціальний захист
Медицина
Ідея змін

Моя програмна мета: проект Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова «МОБІЛЬНА КЛІНІКА ДЛЯ "СІРОЇ ЗОНИ"».

Так звана "гібридна війна" Росії проти України, що розпочалася у 2014 р., завдала серйозної шкоди системі охорони здоров'я Донецької та Луганської областей.

ПДМШ застосує підхід "мобільна клініка" до надання безкоштовно базових медичних послуг (профілактичне обстеження) людям на контрольованих урядом сільських територіях поруч з лінією фронту (у межах прибл. 5 км).

Кожна "Мобільна клініка" (їх буде дві) включає два транспортних засоби ПДМШ – швидка і мінібус – з бригадою медиків, які їздять по селах Луганської області уздовж лінії фронту: спочатку у Попаснянському районі, потім Станично-Луганському і потім Новоайдарському. Луганську область вибрано тому, що ПДМШ у тих районах досить давно відомий і може розраховувати на максимальну співпрацю з боку місцевої влади. Крім того, медики ПДМШ вже працюють у центральних районних лікарнях (ЦРЛ) цих районів і за потреби завжди можуть надати допомогу.

Після пілотування в Луганській області та роботи над помилками проект "Мобільна клініка" може бути поширений на аналогічні території Донецької області.

Яким чином працюватиме проект "Мобільна клініка"?

  • базується в ЦРЛ району, який у цей час обслуговує;
  • щоранку сім днів на тиждень "Мобільна клініка" їде до одного з сіл району (мешканців села про це заздалегідь повідомляють);
  • бригада встановлює обладнання у сільському ФАПі або сільраді та веде прийом місцевих пацієнтів протягом семи годин – огляди та консультації;
  • після семи годин роботи "Мобільна клініка" повертається на базу в ЦРЛ.

Бригада "Мобільної клініки" працюватиме на основі місячної ротації. До неї входять терапевт (сімейний лікар), кардіолог, гінеколог, лікар УЗД, дві медсестри і два водія. Вони надають такі послуги: загальний медогляд і консультація терапевта, вимірювання кров'яного тиску та рівню цукру, ЕКГ, УЗД і гінекологічне обстеження. З Києва роботу "Мобільної клініки" підтримує керівник проекту і бухгалтер, а в полі – адміністратор проекту (один на обидві бригади).

У залежності від результатів огляду та тестів, пацієнт або отримує лікарський рецепт і припис, або – у більш серйозних випадках – госпіталізацію в найближчій ЦРЛ, куди його доставить швидка ПДМШ. У найбільш серйозних випадках пацієнта буде направлено до одного з медзакладів обласного рівню чи Києва.

Обладнання "Мобільної клініки" є портативним і включає ЕКГ, УЗД, тонометр і глюкометр, а також комплект необхідних медичних матеріалів, витратних матеріалів і канцтоварів на кожну бригаду. Враховуючи можливі перебої з електропостачанням на прифронтових територіях, кожна бригада "Мобільної клініки" також повинна мати дизель-генератор.

Враховуючи, що ПДМШ використовуватиме власні швидкі та мінібуси та одне з двох гінекологічних крісел, орієнтовна загальна вартість проекту складе приблизно 8,4 млн грн (€253 тис.) на один рік роботи. (Див. постатейні витрати у Додатку.) Очікується, що кожна "Мобільна клініка" обслуговуватиме в середньому близько 30 пацієнтів на день. Таким чином, вартість проекту на одного пацієнта – орієнтовно €10.

Терміни реалізації: за оцінкою, ПДМШ зможе запустити проект "Мобільна клініка" за півтора місяці після забезпечення фінансування (також, де доречно – у формі надання обладнання та матеріалів).

Геннадій Мінаєв

чт, 05/10/2018 - 22:30

Геннадий Друзенко. Вот за него я бы проголосовал как за Президента Украины!!!

Мой тезка мой «вылитый Вацлав Гавел», не на фейс, понятное дело. Более того, украинская strong-версия оного даже!

Посему френды, прошу поддержать голосованием!

С ув., Мин.

P.S. Есть заморочка с регистрацией [ одна sms-ка на вход ] и с голосованием [ вторая sms-ка ], но разве это барьер для настоящих друзей?

Кацай Ігор Іванович

пт, 05/11/2018 - 04:10

Віддавши свій голос за Геннадія я підтримую будь-який проект під його керівництвом. Про президента також непогано було написано))

Тузов Дмитро Олегович

пт, 05/11/2018 - 10:18

Геннадій Друзенко має бути серед "Нових лідерів". Я був разом з ним на сході України, в Луганській області. Зокрема, й у віддалених від райцентрів селах, у яких добровольці ПДМШ імені Пирогова вже запустили новий тип медичного обслуговування місцевих мешканців. Вони "зшивають" тіло України, наближають нашу перемогу. Й започатковують реальну медичну реформу, в тому числі, у віддалених від центральних міст районах України. Це - реальні, а не декларативні справи, які потрібні нашій країні й нашим людям.

Ткаченко Олександр Іванович

сб, 05/12/2018 - 15:44

Бажаю успiхiв Геннадію серед «Нових лідерів»!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:43

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Ткачик Олена Володимирівна

сб, 05/12/2018 - 21:54

Освічений, порядний та цілеспрямований - саме таким повинен бути Президент України! Мій голос за Геннадія Друзенка, який би проект він не очолював, бо цій Людині можна довіряти!

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:01

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:58

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада