111

Оніпко Наталія

Вік
41
Київська
Київ
Біографія

Народилася 8 серпня 1976 року в невеликому районному центрі Львівської області місті Сокаль, у родині журналістів.

Одружена. Виховую двох дітей.

Життєве кредо: «Якщо ти хочеш змін в майбутньому – стань цією зміною у сьогоденні».

Уже в шкільні роки була активною у суспільному житті школи та у дворі свого будинку. Школяркою я та друзі організували дворовий театр – давали спектаклі пенсіонерам та меншим сусідським дітям. Не забували і про персональні привітання ветеранам, а їх у дворі було чимало, адже жили тут прикордонники знаменитої застави Лопатіна.

Закінчивши школу, у 1993 році вступила на філологічний факультет Національного лінгвістичного університету. Як одна з найкращих студентів факультету, неодноразово проходила мовну практику в Італії.

Три роки поспіль супроводжувала групи дітей, які постраждали від Чорнобильської аварії, на оздоровлення до Італії. 

Ще у студентські роки почала працювати, спочатку перекладачем, згодом вчителем курсів іноземних мов.

Після закінчення університету спробувала себе у комерції і швидко досягла успіхів. За два роки стала директором малого підприємства, і керувала невеликим колективом.

Після народження доньки та декретної відпустки, бажання повертатися у комерцію не було.

У 2004 році у теперішній Національний інститут раку, а в минулому Інститут онкології, приїхали молоді ініціативні люди з Італії - засновники благодійної організації Soleterre. На зустріч з керівником відділення дитячої онкології запросили мене як перекладача.

На той момент, я навіть не знала, що є такий Інститут, що діти хворіють раком, адже про це ніхто не говорив і не писав. А згодом виявилося, що про це не знаю не тільки я, але й друзі, сусіди, знайомі.

Я вирішила не ховатися, не відвертатися від цих дітей, бо розуміла, що на їх місці може опинитися кожен.

Почала працювати разом з італійськими волонтерами, які тепер є партнерами «Запоруки», і завдяки яким був заснований фонд. Починали з бюджету 50 євро на місяць, але з чітким розумінням, що благодійність – це не протягнута рука, а системна робота.

Три роки я і команда вчилися європейським стандартам роботи з планування, звітності, моніторингу і оцінки ефективності.

А далі була пропозиція заснувати український фонд. Перший рік інвестиції партнера Фундації Soleterre становили 100%, сьогодні це лише 35% від річного бюджету Запоруки. У 2017 році він становив 15 млн гривень. 

 Вже через два роки з дати заснування, «Запорука» стала переможцем IV Національного конкурсу «Благодійник року-2010» у номінації «Благодійна організація».

У 2014 році проект «Центр для онкохворих дітей «Дача» було визнано найкращим у рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна», а фонд став лідер Національного рейтингу Благодійників у номінації «Витрати у сфері охорони здоров'я».

Сьогодні головний офіс фонду знаходиться у Києві, а у Львові відкрите представництво. 

«Запорука» працює у двох напрямках: охорона здоров’я та захист прав мігрантів. Фонд реалізовує 17 проектів, серед яких Центр «Дача», - єдиний будинок в Україні, в якому проживають онкохворі діти з родинами.

Соціальний захист
Медицина
Ідея змін

Моя програмна мета: створити Центр на 15 родин, де онкохворі діти живуть разом зі своїми сім’ями безкоштовно.

Поки що "Дача" - єдиний такий центр. За час свого існування «Дача» прийняла понад 1000 дітей. Сьогодні Дача приймає 6 родин щоденно.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

1

 

2

 

3
Оболенцева Наталія Васлилівна

ср, 05/09/2018 - 12:32

Вклоняюся до землі цій людині, руками якої Господь творить добро, допомагає хворим діточкам та всім родинам, що потребують допомоги!!!

Пугач Тетяга Миколаївна

ср, 05/09/2018 - 15:33

Наталья тот человек, который сможет воплотить свою мечту в жизнь. У нее получится, потому что она на пути к мечте и этот путь состоит уже из результатов, из тех проектов, которые создает и реализует ее команда.
Верю ей и в нее! Верю ее команде и голосую за ее мечту!

Третьяченко Яна Антонівна

ср, 05/09/2018 - 21:10

Дякую Вам,Наталю!ВІРЮ В УСПІХ!

Жаврида Тетяна Анатоліївна

ср, 05/09/2018 - 21:32

Неймовірно світла та щира, добра та милосердна, та, завдяки кому багато чого робиться для онкохворих дітей та їх родин! Я бажаю успіху Наталі та її команді! Вірю в майбутнє саме з такими лідерами!

Христова Евгения Андреевна

ср, 05/09/2018 - 22:06

Дорогая,Наталья Алексеевна верю,что добро восторжествует и вы обязательно сможете воплотить в реальность задуманное.Вы человек с огромной душой,вы помогаете тяжелобольным детям ,даря им возможность побыть хоть немного счастливыми.Вам благодарны родители больных деток со всех частей Украины,за вас молятся с небес ангелочки,которых с нами уже нет.Вы настоящая фея!Пусть Господь помогает вам во всех начинаниях.Любим,ценим,уважаем.Семья Христовых

Тимошик Марія Петрівна

ср, 05/09/2018 - 22:45

Наталочко! Щиро вірю, що в тебе все вийде! Успіхів тобі і твоїй чудовій команді.

Микуцкая Ольга Ивановна

ср, 05/09/2018 - 22:54

Наталья Алексеевна прекрасный,понимающий человек,никогда не откажет в помощи и поддержки.Благополучия Вам во всём,побольше сил на жизненном пути.

Сигетий Галина Иванивна

ср, 05/09/2018 - 23:20

Ви найкраща!!!!!

Лабковський Олександр Олегович

чт, 05/10/2018 - 22:19

Цей проект обов'язково піде в діло!)Вірю в це :) Тільки успіху і здоров'я:)

Ковальчук Вікторія Миколаївна

чт, 05/10/2018 - 23:30

Нехай щастить!

Каташова Інна Юріївна

пт, 05/11/2018 - 11:41

Благодарна Наталье и коллективу под ее руководством: эти щедрые душой люди всегда помогали мне и моему ребенку, у которого был рак. Благодаря таким добрым людям РАК ПОБЕДИМ! Спасибо, мой голос за вас. Я призываю всех голосовать за Наталью, ведь их помощь в вопросе лечения, поддержки, крыши над головой для маленьких пациентов и их мам — неоценимая! Желаю вам победы, искренне сердцем за вас!

Анна Іскіердо

пт, 05/11/2018 - 17:32

Наталя це людина, що своєю особистістю втілює поняття вірие у майбутню та справу, що робить велику допомогу людству

Рева Владимир Михайлович

пт, 05/11/2018 - 22:07

Спасибо Вам огромное, здоровья и успехов!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 16:39

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Рига Людмила

пн, 05/14/2018 - 16:58

Ця людина разом із своєю командою робить насправді ВЕЛИКУ справу, яка вартує сприяння і допомоги!

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:10

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:50

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада