Подкоритов Володимир

Подкоритов Володимир

Вік
38
Кіровоградська
Знаменка
Біографія

Освіта

  • Навчався в Дмитрівській школі №2;

  • 1995 р. поступив у ПТУ-39 за спеціальністю машиніст, тракторист широкого профілю, слюсар 3-го розряду.

Досвід роботи

  • 1996 Каменщик 4-го розряду;
  • Фізична особа підприємець.
Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Мета

Громадяни України, які їх поділяють, можуть долучитися до спільної праці та політичної боротьби за проголошені Конституцією України права та свободи людини, заможну Українську державу.

Упродовж багатьох століть найкращі уми людства намагалися знайти найоптимальнішу модель побудови суспільства. Світовий досвід засвідчив, що лише там, де втілювалася в життя ідея народовладдя, а не авторитаризму, досягалося зростання добробуту людей в умовах реальної свободи. Відхід від цієї ідеї неодмінно призводив до надмірної концентрації влади у руках окремих осіб, до диктатур і тоталітаризму, від чого в кінцевому наслідку найбільше потерпали народи.

Яскравим прикладом успішної реалізації ідей народовладдя є практика європейських країн, що зазнали поразки у II світовій війні, але за короткий час стали на шлях демократії, відновили економічну могутність, і відтак забезпечили гідний рівень життя своїх громадян.

Черговим доказом живучості ідеї народовладдя, стало добровільне демократичне об’єднання європейських народів у Європейському Союзі, де на сьогодні досягнуто найвищого у світі рівня забезпечення та гарантій прав, свобод і добробуту кожної окремої людини. Справжня турбота про забезпечення прав і свобод громадян неодмінно пробудить інтерес, зацікавленість та здатність кожної людини творити власний добробут і прогрес Української держави.

Мої цілі

Виходячи з ідеї народовладдя, враховуючи уроки минулого і сучасного України, спираючись на світовий досвід та об’єктивні тенденції прогресу, треба ставить перед собою такі основні цілі:

1. Забезпечити кожній людині свободу в рамках права та сприяти її волі до праці, утвердження особистості у самовизначеному житті.

2. Побудувати в Україні демократичну державу європейського типу;

3. Побудувати в Україні екосоціальну, конкурентноспроможну ринкову економіку, яка забезпечила б високі стандарти життя людей на рівні розвинутих країн світу;

4. Зміцнювати українську політичну націю, сприяти національно-духовному відродженню;

5. Домогтися оптимального для нашого народу входження України до Європейського Союзу, Організації Північноатлантичного Договору та світового співтовариства розвинутих країн.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Подкорытов Владимир Григорьевич

сб, 05/12/2018 - 11:10

Спасибо. Александр

Рудаков Василь Петрович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 15:55

без розстрілучиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систепму радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Подкорытов Владимир Григорьевич

У відповідь до від

чт, 05/17/2018 - 15:38

Доброго дня Василь Петрович.я вас чудово розумію ,і пидтрумую ,крім пулі ))) це протизаконно і нелюдяно хоч вони на це і не дивляться. Але що до перезавантаження усіх головних гілок влади згоден .Нам потрібен лідер з добрим сердцем і чистим розумом,за яким народу буде почувати себе затишно і безпечно. Дякую

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:44

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:11

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:07

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Раденко Наталя Олександрівна

пн, 05/28/2018 - 14:59

Цікаво ,як ви навчалась у школі? Людина вашого віку,вибачте, з такими знаннями "світового досвіду" мав би зробити іншу кар'єру.І це насторожує- " не засланный ли казачок"?

Подкорытов Владимир Григорьевич

чт, 05/31/2018 - 12:03

Спасибо большое НАТАЛЬЯ. Тут не надо быть ученым ,чтобы понимать все ньюансы в нашой жизни , мы учимся уже по ходу ,и даже не образованный человек понимает что живём мы плохо ,если посмотреть на соседние страны.а собрать мысли и высказаться правильно и всё изложить, может помочь на сегодняшний день и тот самый ГУГЛ.
Главное верить что мы можем всё изменить на благо народа и нашої неньки-України. правда граматика у меня подхрамывает)))))

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада