Сможаник Андрій

Сможаник Андрій

Вік
35
Львівська
Львів
Біографія

Навички та досягнення

Досвід переговорів і продажів, підбору персоналу та роботи з командою, а також  створення з нуля та ефективне управління компаній зі стабільно високим прибутком більше 10-ти років

Досвід роботи

  • Керівник Гуртівня Медіа-Світ (Торгівля оптова / Дистрибуція / Імпорт-експорт) березень 2010 — грудень 2017;

  • Керівник відділу ТЗОВ "Ліда" (Торгівля оптова / Дистрибуція / Імпорт-експорт) жовтень 2005 — березень 2010;

  • Регіональний менеджер Львівхолод ТВК, ТзОВ (Виробництво та оптова торгівля продуктами харчування та супутніми товарами.).

Освіта

  • Тернопільський національний економічний університет (ТНЕУ) З відзнакою. Облік і аудит/Ревізія та контроль.  
     
Економіка
Ідея змін

Передбачається, що реалізація проекту дасть суспільству широкий вибір можливостей, які приведуть до нової епохи миру та сталого розвитку, а також проект має викорінити злочинність, злидні, голод, вирішити проблеми бездомних і безліч інших злободенних питань, які сьогодні актуальні в усьому світі.

Одним з основних напрямків проекту є необхідність встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь, включаючи їх потребу в безпечному і здоровому довкіллі. Передбачається, що даний проект стане частиною перехідного періоду та прикладом для суспільства на шляху до кращого життя.

Реалізація проекту "Еко Долина" має найбільше шансів втілитись в Україні тому, що наша країна підійшла близько до критичної межі, яка підштовхує людей до кардинальних заходів щодо зміни нашої старої закоренілої системи, що не працює. Бо тоді, коли людина зазнає втрат, вона почне прокидатись, виходити зі своєї зони комфорту та активно діяти. Тому цим людям, які вже прокинулись та готові брати активну участь у зміні ситуації, що склалась на сьогодні, потрібно вказати шлях, напрям куди необхідно рухатись далі.

Потрібно врахувати величезний потенціал України в реалізації проекту "Еко Долина", тому що тут є всі необхідні ресурси для старту. Україна - промислова держава, багата ресурсами та, поки що, з прийнятною екологією, а це хороший майданчик для створення нових технологій та впровадження даного проекту в життя. Також тут є багато розумних та кваліфікованих людей, які будуть незамінні у реалізації проекту "Еко Долина", бо наші люди є свідомим та працьовитим народом.

Слід зазначити, що проект "Еко Долина" надасть надзвичайно багато робочих місць та повноцінних умов праці, вирішить житлові проблеми особливо молодого населення України, управляти ним будуть досвідчені спеціалісти, а не некваліфіковані підставні особи і, що важливо, це дасть нам новий революційний поштовх у світле та багате майбутнє. Ми зможемо створити "Економічне диво", стати незалежними та перетворитись з країни споживача у самодостатню державу. Будемо вживати власний якісний та корисний для життя продукт і жити в екологічно чистому середовищі. Будемо користуватись новітніми технологіями, а не пасти задніх у світовій спільноті. Обирати тільки вам як жити далі... 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 00:27

Не экономические выкладки. Но автор ценен как пробивная сила.

Сможаник Андрій Богданович

У відповідь до від

чт, 05/10/2018 - 02:37

Насправді мій проект "Еко Долина" охоплює значно більше напрямків, ніж економічний, бо там є:
- екологічний аспект - цитую: " В проектуванні нових міст важливу роль відіграє відновлення та захист навколишнього середовища, бо в іншому випадку технології безглузді, якщо вони не орієнтовані на людину. Технології — це лише інструмент для розширення людських можливостей. У суспільства, яке не використовує технології на благо людини, немає шансів на виживання.
Місто повинно рости в повній гармонії з довкіллям, чергуючи споруди та парки, водойми та екологічно влаштовані виробництва. Способи пересування та зв'язку влаштовані в гармонії з природою, враховуючи ландшафт гір та рік, радуючи око і розумно поєднуючись з дизайном Творця."

- соціальні зміни - цитую: "Завданням новітніх технологій є звільнення людей від монотонної та небезпечної роботи. Технології дозволять людям займатись зацікавленою ними діяльністю, такою як різні науки та мистецтво, які спрямовані на покращення суспільства.
Загальновідомо, що велика кількість службовців приватних корпорацій вважають, що вони знаходяться в умовах диктатури від початку та до кінця робочого дня. Завданням "Еко Долини"— використати технологію з метою покращення життя кожної людини. В запропонованій системі робочий день буде скорочуватись, що дасть людям більше часу на відпочинок, вони будуть вести здоровий спосіб життя та жити в середовищі з мінімальним стресом.
Проект "Еко Долина" спрямовує основні зусилля на створення виробництва з мінімальною людською працею, надаючи людям всі переваги квітучого, високо енергійного суспільства. Проект твердо виступає за те, щоб люди мали вільний доступ до всіх необхідних товарів та послуг, медичної допомоги, освіти, житла, харчування і т.д."

- проект дбає за зміцнення сімей та опікується розвитком дітей - цитую: "Сьогодні кожна дитина, яка вештається по вулицях та торговим центрам, чи вживає алкоголь, наркотики та інші згубні для організму речі — це даремна розтрата життя, за яку, зрештою, буде розплачуватись суспільство. В "Еко Долині" будуть передбачені місця для дітей, куди вони зможуть піти, де вони зможуть вчитись та розвиватись. Чим розумніші наші діти, тим краще життя кожного з нас.
Мешканці "Еко Долини" зможуть більше проводити часу зі своєю сім'єю та приділяти увагу своїм дітям, більше піклуватись про них та бути згуртовані. Більш короткі робочі дні нададуть членам сімей більше можливостей для особистих інтересів. Товари та послуги стануть більш доступні, що позбавить від економічного стресу, який породжує безлад у сімейних стосунках."

- державотворчі процеси та розвиток аграрного сектору - цитую: "При плануванні нових самодостатніх міст будуть враховані всі сторони життєдіяльності та їх взаємозв'язок. Наприклад, аграрному секторі в ґрунті будуть встановлені електронні зонди, датчики, які слідкуватимуть за рівнем підземних вод, станом ґрунту, поживними речовинами в ньому, шкідниками, паразитами, хворобами рослин і т.д. Отримана таким чином інформація дозволить нам приймати більш точні та правильні рішення на основі зворотного зв'язку з навколишнім середовищем. А згодом буде створена автоматична система, яка при зміні умов буде реагувати відповідним чином без втручання людей. Такі електронні пристрої зі зворотнім зв'язком можливо впровадити у всю міську систему. Коли датчики, підключені до комп'ютерів, будуть встановлені у всіх областях фізичного та соціального середовища, ми зможемо досягнути централізації у прийнятті рішень."
та інше.
Оригінал моєї програми займає 26 сторінок, тому я тут виклав тільки поверхневу інформацію, яку легко зрозуміти та усвідомити. Якщо попаду в сотню лідерів, тоді буде зміст викласти весь свій проект "Еко Долина" публічно на розгляд суспільства.
За пробивну силу дякую, але я прихильник докорінних змін, нехай не швидких, поступових, але дієвих. Ось уривок з моєї праці: "Намагання модифікації вже наявних міст являються нераціональним. Даний підхід зажадає занадто багато ресурсів та часу. Подібні дії занадто дорогі в плані фінансів та ресурсів. Модифікувати та будувати на основі старого означає підтримку застарілої системи, інфраструктурних та енергетичних вимог. Це також означає високі затрати на експлуатацію та обслуговування об'єктів, загальну неефективність, шкідливу дію на жителів. Набагато дешевше будувати нові міста «з нуля», чим займатись відновленням та підтримкою старих, так само як і набагато ефективніше використовувати найновіші виробничі методи, ніж модернізувати старі заводи."

Рудаков Василь Петрович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 16:20

Саме цікаво, що більш менш нормальні програми, мають найнижчий рейтинг. І зовсім немає програм, про втілення нових винаходів і технологій, які мають найбільшу цінність і приносять максимальний доход. Як що сільське господарство приносить 10-25% доходу, то винаходи(чим займається Америка та Японія 100=200 до тисячі процентів. Тому без розстрілу чиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систему радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Рудаков Василь Петрович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 16:20

Саме цікаво, що більш менш нормальні програми, мають найнижчий рейтинг. І зовсім немає програм, про втілення нових винаходів і технологій, які мають найбільшу цінність і приносять максимальний доход. Як що сільське господарство приносить 10-25% доходу, то винаходи(чим займається Америка та Японія 100=200 до тисячі процентів. Тому без розстрілу чиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систему радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Доценко Володимир Дмитрович

ср, 05/09/2018 - 23:00

Так, економічних викладок замало, але автор наполегливий і цілеспрамований в своїй ідеї. Україна на межі... .Золоті зерна в даній програмі є, тільки їх потрібно зростити і не дати завянути. Вперед до перемоги. Ми з тобою.
Колектив обнодумців

Сможаник Андрій Богданович

У відповідь до від

чт, 05/10/2018 - 02:57

Все вірно, я закладаю зерно, а вже чи вирости йому у повноцінну рослину залежить від вас, Українці! Бо від мене одного мало що залежить. А ви, Володимир Дмитрович, як інженер, були б незамінні у реалізації проекту "Еко Долина", тому я маю надію, що ваш безцінний багаторічний досвід ще послужить нашій країні.
Цитую уривок з моєї роботи: " Проект "Еко Долина" повинна проектуватись як повністю інтегроване середовище з чистими відновлюваними джерелами енергії, школами, торговими центрами, закладами охорони здоров'я та освіти, транспортною системою, системою перероблення відходів, сільським господарством та можливостями для відпочинку. Такі міські системи не можуть бути побудовані лише архітекторами - для цього необхідні команди різних спеціалістів, таких як соціологи, програмісти, екологи, системні інженери, психологи, викладачі та ін. , що дасть багато робочих місць з гідною оплатою праці та умовами проживання новим членам проекту."
Дякую за підтримку.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:29

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Сможаник Андрій Богданович

нд, 05/13/2018 - 02:38

Шановні учасники, виборці та гості проекту "Нові лідери", більш детальну інформацію про проект "Еко Долина" можна отримати у групі facebook перейшовши по даному посиланню. https://www.facebook.com/groups/212506729352568/
Також ви маєте можливість вступити в дану групу та долучитись до обговорення про втілення проекту "Еко Долина" в життя. Можливо у вас будуть ідеї чи побажання щодо вдосконалення даного проекту чи його реалізації.

Гуцу Володимир Миколайович

нд, 05/13/2018 - 11:48

Ваш проект больше к стратегическим относится?

Сможаник Андрій Богданович

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 15:03

Мій проект відноситься до більшості напрямків і до стратегічних у тому числі, тому що тут враховані різні фактори та комплекс дій спрямовані на досягнення єдиної мети. Якщо коротко, то проект "Еко Долина" - це план, напрямок розвитку, або шлях із сьогоднішнього у майбутнє, який не матиме часових обмежень, бо вдосконалюватиметься безперервно.
Цитую уривок з моєї праці: "Якщо дивитись на місто як на біосистему, яка росте та адаптується, вживає енергію, продовольство, воду, має потребу у системі утилізації, товарному та пасажирському транспорті, то наші уявлення про простір та сталість зміняться докорінно. Наші сьогоднішні моделі безсистемного росту враховують лише вільний простір та досяжність, і не плануються як цілісна система. Комбінація елементів міста по зумовленій схемі зберігає енергію, і представляє легкий та швидкий доступ до всіх його частин. Місто буде складатись зі збірних елементів, які при необхідності можна модифікувати. Архітектура міста може безперервно покращуватись з появою більш передових матеріалів, з врахуванням прогресу в технологіях і структурах, а також еволюції поведінки людини. Всі системи будуть спроектовані способом, який допускає максимальну свободу модифікацій. Таким чином, місто буде функціонувати не як статична структура, а як організм в процесі нескінченної еволюції та інтеграції. Суспільство, яке засноване на інноваціях, що безмежно та безперервно розвиваються, не має меж розвитку".

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:12

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:52

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада