![Карп'як](/sites/default/files/2018-11/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%BF%27%D1%8F%D0%BA.png)
У півфіналі проекту Нові лідери ведучі каналу ICTV Оксана Соколова (Факти тижня. 100 хвилин з Оксаною Соколовою), Павло Казарін (Ранок у великому місті) та Вадим Карп’як (Свобода слова) викликали учасників на жорстку розмову.
Випробуваннями дискусією не пройшли Денис Мінін та Геннадій Друзенко.
Вже у фіналі боротимуться Сергій Замідра, Ольга Матюшина та Максим Бородін.
Ведучий програми Свобода Слова Вадим Карп’як був більш вимогливим до учасників і ставив найпровокаційніші питання.
Після ефіру журналіст розповів про свої враження та фаворита:
- Сюрпризів і розчарувань в ефірі для мене не було. Насправді, мене вразив Максим Бородін, тому що до нього було найскладніше підібрати ключик. Я не був настільки готовий, щоб справді налаштувати цей hard talk з ним. З іншими було якось простіше - були цікаві моменти, де можна копати і копати.
За словами ведучого, в наступному ефірі він підтримав би Бородіна.
- Я вагаюсь між проектами Максима і Сергія. Я підтримую цю ідею технологічності. Немішаєво - це маленьке містечко і туди теж повинні приходити технології. Для мене хитке питання: технології чи екологія. Не можна щось ставити на перше місце, адже у сучасному житті - це поєднанні між собою моменти. Але все одно Максим був для мене більш переконливий, - зауважив Карп’як.
Читайте: Кожен із лідерів, який опинився тут, для мене - герой - Соколова
Нагадаємо, що оприлюднені результати голосування у шостому випуску.