![фото новини](/sites/default/files/2019-06/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0.jpg)
В межах авторського проекту «Мікробізнес для молоді» та «Мікробізнес з нуля і без грошей» Олеся Василець провела масштабний молодіжний семінар у Києво-Могилянській академії для спудеїв та молоді.
Читайте: Як зробити бізнес успішим: алгоритм від Олесі Василець
Суть заходу – поясни молоді переваги малого бізнесу в Україні та заохотити спудеїв в майбутньому стати власними виробниками, чесно сплачувати податки в Україні та працювати на себе і задля свого задоволення, а не за зарплату.