![Василець](/sites/default/files/2019-06/%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D1%81%D1%8F%20%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D1%86%D1%8C.jpg)
Спільно з ПРООН та Клубом Сталого Бізнесу (КСБ) Олеся Василець провела тижневий освітній семінар-тренінг для молодих підприємців Донецької області в Покровську, Краматорську та Маріуполі.
Понад 80% учасників зробили спробу створити власний бізнес на Донеччині. 63% з них – успішні підприємці сьогодні.
Програма семінару звучала так: «Мікробізнес з нуля і без грошей» та передбачала на виході отримання учасниками готового бізнес-плану їхнього проекту з усіма стратегічними, маркетинговими та фінансовими підрахунками.
Нагадуємо, нещодавно вийшов сюжет з Олесею Василець.