Фото кандидата

Омелян Іван

Вік
30
Київська
Київ
Біографія

Освіта

2004 - 2009 рр. - Харківський гуманітарний університет «Народна Українська Академія». Спеціальність: «Економіка підприємства», «Бізнес-управління».
Кваліфікація: економіст, менеджер проектів. Освітній ступінь: магістр економіки.

Досвід​ ​роботи

2017 р. ( із січня і до тепер) - регіональний​​ координатор​​ у ​​коаліції​ ​громадських організацій​ ​“Реанімаційний​ ​пакет​ ​реформ”.

Із 2009 р. - теперішній час - соціальний​​ тренер.​​

Березень 2016 - січень 2017 р. - керівник​ відкритого​​ університету​​ реформ​ ​проекту​ центру демократії​​ і ​​верховенства​ ​права​ ​та ​реанімаційного​​ пакету реформ.

2013  - теперішній час - представник ​​European​​ Institute​​ for ​​Democracy​ ​(EID) ​​в Україні.

2014 - 2015 р. - координатор ​​руху ​​«Чесно» ​​у ​Тернопільській ​​області.

2013 р. (червень-жовтень) - HR-менеджер у ​компанії ​Protection​​ GROUPE.

2010 - 2012 рр - радник ​​з ​​молодіжної​ ​політики​​ та ​​комунікації ​​у ​​соціальних мережах ​​молодіжного​ ​крила ​​політичної​ ​партії​ ​“Фронт​​ змін”. 

2009 - 2010 р. - менеджер​​ проектів​ ​у​ ​«Східноукраїнський ​​фонд​​ розвитку демократії»​.​

2006 р. (травень-червень) - педагог ​​організатор ​​у ​​міжнародному ​​дитячому ​​центрі «Артек».

Посилання на повне резюме.

Стратегічні
Ідея змін

Проект спрямований на упровадження сучасних демократичних практик та методів управління в новостворених об'єднаних територіальних громадах, які найбільше готові до реформ.

Відбуватиметься це шляхом створення системи залучення в управління цих громад чесних, вмотивованих і компетентних людей з потенціалом, що проживають у великих українських містах чи за кордоном.

Однією з ключових цільових груп є молоді фахівців, які володіють не тільки знаннями, а й прожили достатній час за кордоном. На нашу думку, у цих людей є ряд найважливіших переваг і необхідних якостей для розвитку демократії і справедливості в Україні.

У рамках проекту передбачена серія заходів, спрямованих на адаптацію їх знань і умінь до потреб новостворених територіальних громад.

Завдяки проведеним заходам, місцеві громади отримають те, чого їм не вистачає - чесних і компетентних людей в управлінні (менеджменті), які можуть і зроблять кращим життя жителів громад.

Пілотний проект із першими п'ятьма ОТГ покликаний показати, наскільки вигідно громадам розвиватися демократичним шляхом, застосовуючи кращі практики в різних сферах місцевого самоврядування та життя громади.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Безнiс Олександр Олександрович

ср, 05/09/2018 - 16:44

Ну все , прийдется работать не покладая рук :( !

Бондаренко Діана Геннадіївна

чт, 05/10/2018 - 19:26

Ванічка, з Богом! Професійно, обгрунтовано, актуально і просто!!! Вперед

Запорожець Максим Олександрович

пт, 05/11/2018 - 11:11

Вірю в тебе, Іване!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:46

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:08

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:59

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Синоруб Галина Петрівна

нд, 05/27/2018 - 22:32

Успіхів!

Раденко Наталя Олександрівна

пн, 05/28/2018 - 13:56

В яких регіонах ви плануєте втілити в життя пілотний проект? Я проживаю на Дніпропетровщині ,Павлоградский р-н,с.Богданівка і в нашій громаді залишились не тільки старі кадри ,а й почали розпоряджатися грошима по новому - "децентралізовано" так би мовити: ні контролю з боку держави,ні контролю громадськості бо гроші тратять по новому , а "звітують" по старому. Вже не вірю в те,що може щось змінитись?

Кальчук-Чертов Володимир Олександрович

пт, 07/20/2018 - 18:13

А чому більше не можна заповнювати форму для реєстрації, для тих хто хоче приймати участь у проекті?

Кононов Олександр Юрійович

сб, 07/21/2018 - 21:49

Іван добрий день як можно з вами зв"язатися?

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада