Юсов

Юсов Андрій

Вік
35
Одеська
Одеса
Біографія

Освіта та стажування

Середню освіту здобував у Маріїнській гімназії та Одеському юридичному ліцеї.

У 2000 році вступив до Одеського національного університету імені Мечникова на економіко-правовий факультет, пізніше перевівся на юридичний факультет Київського національного університету культури і мистецтв.

У 2005 році, отримав диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «правознавство».

2003 р. - стажування в апараті Верховної Ради України в рамках проекту ГО “Молодіжна Альтернатива”.

Навчався в академії імені Теодора Гойсса за сприяння фонду Фрідріха Науманна за свободу.

Пройшов низку онлайн-курсів на платформі “Prometheus”:

  • “Підприємництво. Власна справа в Україні”; 
  • “Соціологія та соціальні дослідження: що, як, навіщо?”;
  • “Урбаністика: сучасне місто”;
  • “Основи лобіювання”;
  • “Економіка для всіх”.

Громадська та професійна діяльність

2001 р. -  координатор Громадського комітету опору «За Правду!» в Одесі під час кампанії «Україна без Кучми».

2002 р. - голова міжрегіональної організації «Українське братство».

2004 р. - експерт з виборчих питань фундації «Відкрите суспільство» та член координаційного центру Громадянської кампанії «ПОРА» під час Помаранчевої революції, активіст студентських страйккомів.

2005 р. - співголова ради ГО “Інститут національних інтересів” та юрисконсульт приватного підприємства “Соломія”.

2008 р. - співкоординатор громадського комітету «Кавказ без війни» - організації, що виступила проти агресії РФ у Грузії та один із засновників Ліберального українського клубу.

2009 р. - ініціював відродження ”Одеського український клубу”, співорганізатор  “Вільного університету” у місті та начальник управління молодіжної та сімейної політики Одеської міської Ради.

2010 - 2012 рр. - учасник «Холодноярської ініціативи». Активіст «Антитабачної кампанії» за відставку тогочасного міністра освіти Дмитра Табачника.

2011 р. - співкоординатор акції «Народна Шевченківська премія», громадського нагородження Василя Шкляра за роман «Чорний ворон».

2012 - 2014 рр. - помічник народного депутата України Едуарда Гурвіца.

2013 р. - заснування ГО “Школа відповідальної політики” - незалежного об'єднання політичних експертів та аналітиків та ініціатор акції «Одеса - курс Євро», співкоординатор акцій “Євромайдану” у місті, обраний головою Народної ради Майдану в Одесі.

2015 р. - радник начальника управління Служби безпеки України в Одеській області з питань взаємодії з громадськістю.

2016р. - радник Вінницького міського голови.

Державне управління
Стратегічні
ІТ
Ідея змін

"Відкриті партії"

Завдяки технології блокчейн і громадському тиску - захистити представницьку демократію та ліквідувати політичну корупцію.

Через відкритість, змагальність та звітність політичних процесів, повернути довіру суспільства до партій та громадського життя.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

“Відкриті Партії” – прозора система звітності організацій, в якій жодне рішення не зможе пройти непоміченим членами спільноти чи бути ухваленим із порушенням процедур. Відкритий реєстр членів і рішень організації, який не дозволить керівникам здійснювати маніпуляції та стимулюватиме розвиток демократичних практик всередині спільнот.

Основні переваги

  • Прозорість – можливість відслідковувати всі процеси, і перевірити дати та етапи їх виконання (збори партій на різних рівнях, протоколи тощо).
  • Безпека – захист даних від фальсифікації попередньо записаних процесів.
  • Збереження – запис всієї історії за весь час виконання процесів у відкритий реєстр системи.
  • Відповідальність і звітність: публічність і доступність партійних рішень нестиме чітку ідентифікацію з особами, які брали участь у виробленні та ухваленні рішень, політична відповідальність цих осіб перед суспільством та однопартійцями посилиться.
  • Ідеологічна змагальність: прозорість і відповідальність партій поверне в українську політику дієвий та ефективний ідеологічний компонент, завдяки чому виборці знатимуть, за що конкретно голосують і який політичний світогляд обирають задля досягнення позитивних змін у країні.

Горбач Володимир Анатолійович

чт, 05/10/2018 - 12:55

Голосуйте за Андрія Юсова!

Ашихмін Артем Сергійович

пт, 05/11/2018 - 16:27

Активний, вольовий, принциповий. Патріот!!!

Жосонар Віталій Іванович

пт, 05/11/2018 - 16:56

Цілком підтримую! Чоловік за якого потрібно голосувати. Досвідчений, з високими моральними принципами та активною життєвою позицією!

Гишпаль Андрій Михайлович

пт, 05/11/2018 - 17:01

Вперед!!!

Олександр Сергійович Сєвріков

пт, 05/11/2018 - 18:03

Доброго дня шанований ЮСОВ АНДРІЙ, чи зможете взяти участь у дебатах по вашій програмі, презентувати її людям у онлайн трансляції через Hungaut?
Пропоную розповсюдження ваших ідей у рамках агітації через сучасні можливості соц.сітей та ip телефонії.

Дмитренко Ярослав Анатолійович

пт, 05/11/2018 - 21:34

Андрія знаю давно.Парядна розумна людина! Дажаю перемоги такі лідери нам потрібні! Слава Україні!

Андрій Васильович Чвалюк

сб, 05/12/2018 - 07:33

Для початку - потрібно розпочати зі створення партій. Існуючі у публічному просторі - лідерські проекти і рішення усі приймаються одноособово/невеликою групою осіб. Партійці - звичайні статисти/утриманці на зп чи ін.приференціях. Ваш проект не цікавий до моменту масового створення партій накшталт Сила Людей. Якщо дійсно маєте плани у політиці - зверніть увагу на коментар. До речі, у партії Сила Людей механізми прописані досить чітко, а формування партії відбувається від місцевих осередків і догори, тобто зовсім інакше ніж в існуючих політпроектах.

Галяс Александр Васильевич

сб, 05/12/2018 - 09:33

Людина з таким досвідом реально може щось робити корисне

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 16:27

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Ребристий Дмитро Олександрович

сб, 05/12/2018 - 19:46

На мой взгляд было бы эффективней контролировать депутатов и лидеров политических партий , а так же их политических спонсоров ,через систему прозрачной он-лайн экономики.

Кобзар Сергей Александрович

нд, 05/13/2018 - 10:48

Бред. Какая к черту партийность и открытость, когда партийность не гарантирует профессионализма своих членов ? За парту всех посадить и пусть сочинения пишут. Партийность себя не оправдала

Перунчук Світлана Василівна

нд, 05/13/2018 - 15:42

Ось що про вас пишуть відомі вінницькі активісти:
«Все що вам потрібно знати про лідерів "нових лідерів". Ось наприклад в ІТ став лідером андрій юсов
У нас у Вінниці де тільки силове протистояння з тітушками там керує юсов. Офіційно він - радник міського голови у Вінниці.
Але те що він був радником нашого вінницькогом мера він чомусь приховав у своїй анкеті, хоча є відповідне розпорядження міського голови.
А до цього він був радником СБУ у Одеській області
Новий лідер , нуашо )))))
там за посиланням є скріни документів і дуже цікаві коментарі https://www.facebook.com/svoboda.gayda/posts/1770995246280327
Питання дуже просте - а чого ви оце так якось працюєте і живете у Вінниці радником мера, керуєте тітушками, приховуєте це і подаєтесь від Одеси? Є чого ховатись?

Овчарук Олег Васильович

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 09:24

Як на мене, всі ці "факти" аж занадто схожі на чорний піар. А такої продажної "активістки" як Гайда ще треба пошукати.

Мотузка Світлана Миколаївна

нд, 05/13/2018 - 22:25

цікавий кандидат Андрій Юсов. Якби ще трішечки схуд і додав собі розкутості, емоційної відвертості у спілкуванні - став би зіркою СвободиСлова з осені 2018

Лазутін Леонід Миколайович

пн, 05/14/2018 - 18:14

Ну таке. Ідея дуже цікава, але хотілось мабуть нового лідера, а не поміченого БПП, Гурвіцем та іншими. Хоч принцип електронного уряду вже давно назрів. Подумаємо, Ще є час.

Чурдаклієв Юрій Степанович

пн, 05/14/2018 - 19:09

Шановний лідер!

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 22:59

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати.

Клочко Віктор Вікторович

вт, 05/15/2018 - 20:10

Пропоную голосувати за Андрія Володимировича Юсова! Досвідчений, розумний, організований, з багатим політичним досвідом. А головне – чесна та порядна людина, яка має прагнення зробити країну краще.

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:41

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Давиденко Роман

ср, 05/16/2018 - 15:59

Підтримую!

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:46

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Заїка Наталія Олександрівна

чт, 05/17/2018 - 22:22

Подобається проект. У закладки - буду думати. Ідея дуже хороша, правда.

Снігур Олена Миколаївна

пт, 05/18/2018 - 13:13

Досить актуальна та важлива ідея проекту! Підтримую!

Юсов Андрій Володимирович

У відповідь до від

вт, 05/22/2018 - 14:40

Пане тарасе, мені, як і багатьом іншим учасникам проекту, неодноразово надходили пропозиції стосовно "допомоги" збору голосів на платній основі. Звісно, що я відмовляв, іноді, коли доходило до елементів шантажу та погроз, у грубій формі. Вочевидь, є люди зацікавлені у подібних маніпуляціях. Проект "Відкриті партії" популяризує себе чесно та публічно. Якщо у Вас буде детальніша інформація щодо організаторів махінацій, буду вдячний.

Олексій Олексійович Лічневський

нд, 05/20/2018 - 14:41

Цікавий проект!!! Він позбавить великих заробітків корупціонерів в політиці та просто жуліків різних мастей що годуються на цій темі. Очікуйте купу бруду та намагань дискредитувати ідею та команду. Готуйтесь до жорсткого протистояння!!! Терпіння та жорсткої волі тільки так досягнете успіху.

Крістіна Коваленко

пн, 05/21/2018 - 11:01

Відкриті партії це звісно круто. Але у нас немає політичної відповідальності. Маленькі партії можливо і будуть цього дотримуватись, відкриють всю фінансову історію, протоколи та інше. Але великі на кшталт Батьківщини як були в тіні так і будуть, а потім Баба Юля вийде на екрани телевізорів, почне в чергове вішати локшину на вуха виборцям і на цьому вся її відкритість закінчиться, на жаль. проект класний і хочеться, щоб був реальним

Баранович Ірина Анатоліївна

пн, 05/21/2018 - 11:19

У нас в країні громадський контроль вже встановлено трохи не в усіх галузях, кожен "активіст" вважає святим обов'язком запхати свого носа куди тільки можна. І от мені здається, що цей проект теж може стати інструментом в поганих руках. Коли будуть мочити малі, фінансово не підкріплені партій, а ті партії, де є систематичне вливання величезних коштів чхати хотіли на цю відкритість

Кукушкіна Юлія Сергіївна

пн, 05/21/2018 - 14:33

Проголосувала. Посадовий список справляє гарне враження і ідея дійсно гарна. Думаю втілення такого проекту посприяє "зціленню" від корупції й інших сфер діяльності. Варто лише почати!

Зайцева Ірина Володимирівна

пн, 05/21/2018 - 22:39

Таких лідерів би в кожен регіон!

Гиринчук Галина Леонідівна

вт, 05/22/2018 - 11:53

Мій голос у Вас! Вірю у Вашу кандидатуру і "Відкриті партії". Бажаю Вам успіхів

Марцинюк Євгенія Сергіївна

чт, 05/24/2018 - 10:10

Голосую за вас, бо мені набридли пусті обіцянки. Прозорість і відкритість - ось мій вибір.

Овчарук Олег Васильович

чт, 05/24/2018 - 14:43

Підтримую, ідея хороша. Головне, щоб і реалізація була такою ж. А не як з поданням податкових декларацій: дoхід на рік у депутата смішний, у власності хрущровка, а всі семеро дітей вчаться в Америці

Онищук Наталія Анатоліївна

чт, 05/24/2018 - 17:19

Поважаю і підтримую Андрія Юсова як перспективного і чесного політика!

Мельник Аліна Леонідівна

пт, 05/25/2018 - 15:30

Важлива ідея проекту та дуже важливо є інше, як це все буде реалізовуватись. Тут надзвичайно складний процес лобіювання. у реалізації цього проекту важливо працювати як з представниками політичних партій так і з громадянами, які ці партії обирають на виборах. Бо як відомо попит породжує пропозицію і без чіткого запиту виборців нічого з цієї платформи Відкриті партії може не вийти. А робити проект заради проекту це не те, в що хотілося б вкладатись

Морквянко Сергій Федорович

пт, 05/25/2018 - 15:53

Гарна програма. Прозорості в політичних партіях точно не вистачає. Тяжко дізнатися не те що про рішення. а і про учасників партії. Сподіваюсь ваш досвід стане корисним для усієї країни. Особливо зважаючи на ваш досвід протистояння з колишньою владою, одразу видно, що ви маєте тверду громадську позицію і маєте силу її відстоювати.

Кравченко Олена

пт, 05/25/2018 - 22:29

Голоси виборців завжди були ласим шматочком для політиків. Тому прозорість виборчого процесу не може бути перебільшеною. Цілковито підтримую будь які спроби мінімізувати маніпуляції голосами виборців

Зайцева Ірина Володимирівна

сб, 05/26/2018 - 21:37

Пане Андрію, бажаю успіху у вашому такому важливому починанні! Можливо коли виборчий процес буде дійсно прозорим, наша влада буде дійсно турбуватись про добробут виборців не лише за місяць до виборів.

Курбан олександр васильови

вт, 05/29/2018 - 10:10

Успіхів! Хай щастить у політичних баталіях!

Лаллджи Максим

вт, 05/29/2018 - 19:19

Андрея Владимировича знаю как порядочного ,политика примерного семьянина да и вообще как хорошего человека,, удачи вам ,и побольше хороших и правильных решений.Такие люди нужны сегодня нашей побитой но гордо стоящей стране .P.S.С уважением Максим

Гунько Наталія Олексіївна

чт, 05/31/2018 - 06:56

Пане Андрію, підтримую Вас та бажаю успіхів у розбудові України!

Узун Тетяна Павлівна

чт, 05/31/2018 - 11:15

а як ще можна проголосувати? останній день!

Кравчук Дмитрий викторович

пт, 06/01/2018 - 12:08

для того что бы понимать что вы там принимаете надо стать политически и юридически грамотным

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада