Давиденко Ганна

Давиденко Ганна

Вік
34
Вінницька
Вінниця
Біографія

Доктор педагогічних наук, кандидат філологічних наук, доцент, професор, директор Вінницького інституту та коледжу, проректор з наукової та міжнародної діяльності Університету «Україна», депутатка Вінницької міської ради, громадська діячка.

 

Посилання на повну версію резюме кандидатки.

 

Стратегічні
Ідея змін

НАЦІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА ПОЛІТИЧНОЇ ОСВІТИ ЖІНОК

МЕТУ мого проекту можна описати просто і зрозуміло.

Я хочу, щоб в Україні була ефективна економіка. Хочу, щоб були відсутні соціальні проблеми та величезний розрив між багатими та бідними. Хочу, щоб усі українці мали достойну роботу і зарплату, якої б вистачало до гідне життя. Хочу, щоб панувало верховенство закону. Хочу, щоб було знищено всеосяжну корупцію. І цього хочуть усі українці.

Було би смішно думати, що чийсь проект може вирішити всі ці проблеми. Але, що я можу сказати упевнено, ці проблеми ніколи не будуть вирішені, якщо не залучити до їхнього вирішення усе суспільство. А сьогодні майже половина суспільства (жінки – 54% населення України, а представлені у владі лише на рівні 12%) виключені з процесу прийняття рішень. І мій проект спрямований на те, щоб змінити цю ситуацію.

ФОРМУЛЮВАННЯ ПРОБЛЕМИ

Для становлення української демократії та успіху країни в цілому важливо долучати не лише чоловіків, а й жінок. Українське суспільство, і як наслідок - український уряд наполегливо недооцінює гендерну рівність або програми, спрямовані на роль жінки в управлінні, економіці або у справі миру та безпеки. В той час як досвід успішних країн прямо свідчить про взаємозалежність залученості жінок до процесів прийняття рішень у державі та успіху держави. Однією з причин ситуації «гендерної нерівності» у політиці  є пасивність самих жінок. Причин багато, але однією з основних експерти вважають наявні стереотипи у суспільстві.

ЩО МОЖНА І ПОТРІБНО РОБИТИ?

Питання формування цінностей у суспільстві, питання створення суспільства рівних можливостей, питання зміни стереотипів – це стратегічні питання, які не можна вирішити одразу. І це потрібно розуміти. Але рано чи пізно ми мусимо починати вирішувати ці питання. Якщо ми, звісно, хочемо жити в успішній країні.

Мій проект спрямований на жінок – діючих депутаток органів місцевого самоврядування, бізнес-леді, активісток, жінок, які прагнуть змін в країні, але не завжди знають, як зробити ці зміни, як впливати на процеси.  

Основна мета - знівелювати бар’єри для просування жінок в політику.

Основне завдання – об’єднати та підтримати жінок у їхньому бажанні балотуватися на виборах через інформування жінок про основні можливості для розвитку, обговорення поточних проблем, навчання та надання конкретних рішень для сприяння ефективним моделям успішного лідерства жінок у державному, політичному та бізнес-секторі. Це реальні завдання, які можна виконати через програму наставництва, менторства.
 
Основні методи: кооперація, забезпечення соціального діалогу та об'єднання влади, місцевого самоврядування та організації громадянського суспільства.

ЩО МИ ВЖЕ ЗРОБИЛИ

У березні 2017 року близько 60 депутаток з усіх куточків України з абсолютно різних політичних сил об’єднали свої зусилля і створили всеукраїнську громадську організацію «Українська жіноча демократична мережа». За трохи більше ніж рік нам вдалося долучити ще 200 жінок, 80% з яких є депутатками місцевих органів самоврядування.

Періодично ми проводимо зустрічі, обмінюємось успішним досвідом вирішення дуже конкретних місцевих проблем. Вчимося упроваджувати успішні кейси у своїх громадах. Адже депутатство хоч і є громадською роботою, але потребує дуже фахового та відповідального підходу. І наші членкині жінки-депутатки це розуміють дуже добре.    

АЛЕ ПОТРІБНО НАБАГАТО БІЛЬШЕ

Важливо розширювати мережу активних жінок, які хочуть бути агентами змін в Україні. Важливо створити можливості, за яких ми би могли охопити для проведення тренінгів і заходів все більшу кількість жінок-політиків — як діючих та і майбутніх.
    
Для цього у рамках проекту в червні 2018 року буде створено простір для координування, ресурсний центр Національної платформи політичної освіти жінок. Це допоможе забезпечити ширше залучення жінок, популяризувати тему гендерної рівності та вплинути на зміну стереотипів суспільства. Це буде здійснюватись, зокрема, і через розміщення та забезпечення доступу до інформації про різноманітні заходи з гендерної тематики, конференції, семінари, тренінги, проведення тренінгів не лише в приміщенні, а й в режимі он-лайн. Через низку тренінгових програм, програми наставництва будемо реалізовувати основну мету та завдання проекту. Також важливо популяризувати українську жінку через розміщення історій успіху українок.

Розпочнемо з відомих історичних фігур, але й також важливо збирати та популяризувати історії успіху сучасних українок. Значну роль у цьому, звісно, грають засоби масової комунікації. Тому участь у проекті «Нові лідери» – це ще один шанс пришвидшити створення сильного жіночого руху в Україні для прискорення змін в державі.

ПОСИЛАННЯ НА ПОВНУ ПРОГРАМНУ МЕТУ

Мех Олег Андрійович

чт, 05/10/2018 - 16:13

Молодь потрібно підтримувати але... Викладач, доцент, секретар вченої ради, директор, проректор, а також громадська (18! років) та законотворча діяльність!!! Якщо працюючи у ВНЗ і поза ним, чесно виконувати усі навантаження на даних посадах, то про захисти дисертацій (2-х) в такі терміни і мови бути не може. Хто в темі, той добре розуміє. А, в іншому бажаю успіхів.

Давиденко Ганна Віталіївна

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 00:15

Дякую за Вашу точку зору та за оцінку мого проекту.
Мені чомусь здається, що якби Ви зі мною провели 1 робочий день, Ви би переконались у тому, що таки можливо встигати все і навіть більше))) Тому ласкаво просимо до нас в інститут! До речі, 16 травня у нас відбудеться міжнародна конференція з інклюзивної освіти, якщо цікаво.

Любарський Сергій Станіславович

У відповідь до від

пт, 05/18/2018 - 00:46

Шкода так довго писав і все злетіло. Відповім коротко ваша програма трішки дивна, поясню чому для того щоб були жінки в раді не потрібно там мати тисяці людей а тільки по одному представнику з кожного обласного міста і місто щоб вибирало кому довіритися і якщо це стане чоловік і не виконуватиме своіх обовязків то місто саме має право зняти і поставити іншого кандидата не чекаючи виборів. І саме люди нестимуть відповідальність за кандидата і право на те що його прибрати.

Любарський Сергій Станіславович

У відповідь до від

пт, 05/18/2018 - 01:37

Я вибачаюся що пишу у вашому вікні так як я не знайшов як написати організаторам цього пооекту або тим людям які виступають в ролі комісіі. Хочу сказати що цей проект має голосну назву, але прочитавши ідеі до болі в очах від екрана можу сказати і запевнети що відсотків 80 це ідеі не лідерів а людини яка хоче впровадити зміну малесенького кола свого зору. В черкасах мер таких людей підтримував пропонуючи розумну малесеньку ідею розглянути впровадити в разі іі рентабельності дати винагороду. Лідер має запропонувати ті рішення які змінять державу і людей повністю. Я правельно зробив що під час заповнення анкети як лідера відклав цю процедуру. На 98 відсотків ідей і запитань я можу дати просте рішення не замилюючи очі великим текстом і пустими Я ХОЧУ, людина яка знае як здійснити мрію не скаже я хочу, вона скаже я знаю як це зробити втілити і воно буде працювати....

Лоза Віктор Михайлович

чт, 05/10/2018 - 23:10

Треба погодитися, що "ці проблеми ніколи не будуть вирішені, якщо не залучити до їхнього вирішення усе суспільство". Більше того, для цього необхідно консолідувати суспільство, націю. А це можливо лише маючи національну ідею.
Можна не вірити "що чийсь проект може вирішити всі ці проблеми". Але є один проект, який орієнтований на комплексне вирішення цих проблем - https://novilidery.com/lider/loza-viktor Саме національна ідея, яка лежить в основі цього проекту, та національна (державна) ідеологія здатні забезпечити вирішення вказаних проблем.
В рамках цього проекту жінки мають відігравати таку ж активну роль, яку вони відіграють в своїх родинах.
Щодо політики - а чи потрібна нам політична діяльність, головною метою якої є захоплення, використання та утримання влади? Тобто, це основне джерело нестабільності в державі нам потрібне? І цю проблему також можна вирішити в комплексі!

Давиденко Ганна Віталіївна

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 00:21

Дякую за Вашу точку зору! Я переконана, що майже усі представлені тут проекти, є достойними і вартими уваги. Я вам бажаю успіхів!

Олександр Сергійович Сєвріков

пт, 05/11/2018 - 22:55

Доброго дня шанована ЛАШКО ЄВГЕНІЯ, чи зможете взяти участь у дебатах по вашій програмі, презентувати її людям у онлайн трансляції через Hungaut (стандартну програму від google+)?
Пропоную розповсюдження ваших ідей у рамках агітації через сучасні можливості соцмереж та ip телефонії. Пропоную допомогу у тому у чому я розбираюся, адже ви не шкодуєте свого часу заради нас всіх.

Давиденко Ганна Віталіївна

сб, 05/12/2018 - 11:18

Запрошую усіх кому цікаво більше дізнатися про мене та мою діяльність на мою сторінку у Facebook https://www.facebook.com/100001992796876, сайт інституту: vsei.vn.ua, у Twitter: @HannaDavydenko, instagram: ganna.davydenko.
Завжди відкрита для спілкування і співпраці!

Білко Олександр Іванович

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 23:50

Цікаво чи будете ви відстоювати збереження 8 березня як свята? А що до гендерної рівності у політиці та взагалі у житті - то все можна вирішити просто - прийняттям одного закону, що буде декларувати обов'язковість будь якої громадської організації (у тому числі, політичної партії) складатися в рівній кількості з жінок та чоловіків.
У мене наприклад ідея що стосується профспілок - https://novilidery.com/lider/bilko-oleksandr, та у цих об'єднаннях я хотів би бачити не лише гендерні рівність, а й порозуміння взагалі усіх поколінь.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 16:11

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Олійник Оксана Петрівна

сб, 05/12/2018 - 16:26

Доброго дня . В країні достатньо ресурсів для реформи освіти ..... бла-бла-бла . А де ж ці ресурси ? Хто має до них доступ ? Ми це чуємо від кожного кандидата десятки років . Ви ні слова не сказали конкретно звідки буде фінансування НАДХОДИТИ --- далі позичати в МВФ ????? і як українці мають заробити кошти на освіту . Без грошей нічого не РЕАЛІЗУЄТЬСЯ , буде багато БЛА-БЛА-БЛА і ніякої користі для України , тільки роки йдуть а ми втрачаємо час та з кожним днем біднішаємо . Спочатку треба зменшити податковий та бюрократично -паразитичний тиск щоб українці могли нормально заробляти і багатіти а не "ганяти дешеві понти" в порваних черевиках .

Давиденко Ганна Віталіївна

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 20:59

Шановна пані Оксано Петрівно, як педагог я розглядаю якісну освіту як надважливу умову розвитку суспільства. Я розумію і поважаю Вашу точку зору, і частково розділяю. Але дозволю собі трохи конкретніше пояснити деталі мого проекту. Справа у тому, що він не зовсім про освіту у, так би мовити, «традиційному» розумінні.
Мій проект спрямований на жіноче лідерство.
Я вважаю, що лідер - це людина, у якої є лідерські якості. Які можна і потрібно розвивати у собі будь-кому.
Лідерство для мене тотожне з поняттям «вміння брати на себе відповідальність». У тому числі - відповідальність за свідомий вибір на виборах, якщо хочете. Ну і в багатьох інших суспільно важливих ситуаціях. Я бачила як живуть люди в краінах, де освіта спрямована на розвиток лідерських якостей у кожному.
А в нас - намагаються це придавлювати. Робити всіх однаковими.
Напевне, це є однією з розгадок того, чому ми живемо так, як живемо. Адже вміння брати на себе відповідальність якраз бракує багатьом в українському суспільстві. У першу чергу, багатьом сьогоднішнім політикам.
Сподіваюсь, що мені вдалося надати Вам відповідь.
Дякую за Ваш коментар.

Петренко Іван Миколайович

сб, 05/12/2018 - 18:19

Я тут почитав вашу програму і зразу виникло в мене питання. А яке відношення ваша програма має до IT сфери? Не спорю, жінки повинні бути при владі, але в вашій програмі немає нічого про IT сферу!

Давиденко Ганна Віталіївна

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 20:47

Шановний пане Іване Миколайовичу, я не знаю, яке відношення моя програма має до ІТ :-)
Мені здається, що відповідальні особи цього проекту самостійно обирають, до якої категорії віднести той чи інший проект.
Дякую за Ваш коментар!

Ребристий Дмитро Олександрович

сб, 05/12/2018 - 20:50

Пока не понятно за счет чего экономический рост и при чем здесь IT сфера ?

Давиденко Ганна Віталіївна

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 23:09

Дякую за Ваші запитання. Частково на них відповіла у попередніх коментарях. Мій проект також віднесено до стратегічних, що мені видається теж правильним.
Щодо економічного зростання. Буду максимально лаконічною і конкретною. Наведу Вам досвід Швеціі, який я вивчала у рамках проекту «Місцеві політичні лідери - підтримка жінок в політиці». У Швеціі всі визнають, що відчутне зростання рівня життя в країні почалося саме тоді, коли почала збільшуватися кількість жінок в органах влади усіх рівнів. Шведи вважають, що жінки в політиці – це більша увага до соціального захисту людей, зменшення корупції, більш демократичні процеси в суспільстві. Власне є пряма залежність від створення суспільства рівних можливостей і економічного розвитку цього суспільства. А взагалі з цієї теми є багато серйозних досліджень. Тобто тема глобальна) Дякую Вам за увагу до цієї проблематики.

Самойленко Вікторія Василівна

сб, 05/12/2018 - 22:52

Почитала багато проектів. Усі цікаві, та й взагалі ідея хророша! Давно уже пора радитися з народом, що робити далі! Але, я б пропонувала усім лідерам і їхнім виборцям найперше проголосувати за проект КУРУСА ІГОРЯ, який пропонує варіант відбору кваліфікованого, мотивованого і відповідального перед виборцями посадовця. Бо якщо не буде таких виконавців, то усі ваші проекти "коту під хвіст". Нинішні можновладці усе перепортять! Навіть найкращу ідею!!!

Давиденко Ганна Віталіївна

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 23:16

Достойні проекти дійсно є. Щиро бажаю усім успіху, у тому числі тому, за кого Ви агітуєте.

Степанець Любов Володимирівна

нд, 05/13/2018 - 10:23

Я віддала свій голос за Ваш проект. Я теж вірю в світле майбутнє України і в таких жінок, як Ви! Бажаю Вам перемоги!

Іванющенко Ігор Васильович

нд, 05/13/2018 - 11:41

А почему этот проект не в стратегических? Нет его там.

Ольга

нд, 05/13/2018 - 14:34

Доброго дня друзі
Всі проекти дуже гарні. Але вони у когось уже інколи були. Я вважаю що зараз час підняти тему для розвиток життя людини з обмеженими можливостями, також пенсіонерів, молодих мам с дітьми, і авжеж Атовців. Ось є Лідер у якого це направлення, https://novilidery.com/lider/gubskii-oleg якщо навіть Він не вийде в лідери хотілось щоб ця ідея не забулась.
Удачі всім!!

Давиденко Ганна Віталіївна

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 22:48

Університет «Україна», в якому я працюю, вже близько 20 років займається питанням упровадження інклюзивноі освіти та забезпечення права осіб з інвалідністю на освіту. У міру своїх можливостей ми також займаємось адвокацією прав людей з інвалідністю. Життя цим проектом ад ніяк не завершується. Тому запрошую Вас до співпраці.

Голінко Олександр Андрійович

нд, 05/13/2018 - 21:12

Шановна пані Ганно, Ви ж не будете заперечувати, що такі поняття як "жінка" та "родина" є нероздільні - вони не існують одне без одного. Саме в родині жінка повністю розкриває себе, свої таланти. Ще багато чого можна сказати про це.
Як Ви вважаєте, якщо українці об'єднаються в одну родину, як пропонує https://novilidery.com/lider/loza-viktor , то чи легше буде досягти мети Вашого проекту в єдиній українській родині?

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 04:25

Якщо президентом країни або академії наук може бути людина з ясним розумом, якій за 90, то у 63-річних ще хороша перспектива. Хоч я не хотів би бути Президентом України, бо ця посада суперечить ст.6 Конституції України. Ви це знаєте чи думаєте як загал? А щодо розумових здібностей, вміння думати самостійно, а не стереотипами, знаходити неординарні рішення, то я і 30-річним можу дати велику фору.
Що до потягу, вираз про який Вам подобається. Ви самі де - на "паравозі" чи у вагоні потягу, який поїхав невідомо куди, і який ніхто не збирається наздоганяти, чи все ще на пероні? Мабуть залізничник (хоч мені більше подобається білоруське слово - чугунічник)? А в мене свої "засоби пересування", крім залізниці (чугунка - білоруською мовою).

Давиденко Ганна Віталіївна

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 22:51

Пан Лоза системно нагадує про свій проект у коментарях усіх учасників)))) Такій наполегливості можна тільки позаздрити)))

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 03:56

Шановна пані Ганно, якщо Ви згадали про мене, то мені слід відповісти. По-перше, особисто я давно подолав в собі такий недолік як заздрість - хоч біла хоч чорна. І Вам рекомендую це зробити.
По-друге, оскільки Ви так і не відповіли на питання пана Голінко, то, напевно, Ви в такий спосіб намагаєтеся не говорити, що для Вас в житті родина - це не саме головне, бо у жінок зовсім інші інтереси. То можливо Ви і дітей вважаєте перешкодою? Хто вважає, що сім'я, родина - це не головне, напевно, не розуміє, чому люди пішли добровольцями на схід, і сам на такі вчинки не здатний. Переконаєте, що я помилився?
По-третє, в такий спосіб Ви не хочете визнати, що визначена Вами проблема - це не головне гальмо стратегічного розвитку держави. Політика, кажуть, брудна справа. І Ви хочете заманити жінок у цей бруд? На моє переконання, політична діяльність, яка спрямована на захоплення, використання та утримання влади, в умовах дієвої державної (національної) ідеології не має перспективи. Це основна причина, чому лідери фракцій у ВРУ, крім однієї, не змогли нічого відповісти по суті моїх пропозицій.
І четверте, згадуючи відповідь однієї персони на питання "Чи читав ....?" - "Я не читач, я письменник!", хотів би запитати - а Ви інші проекти читали?

Лоза Віктор Михайлович

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 05:17

Пані Ганно, прошу, не мотивуйте свою відповідь на мою адресу аргументом - такого ще не в одній державі немає.... Бо це буде сприйматися як неповага до українців, призначення їм ролі папуг. «Гідна людина не йде слідами інших людей» (Конфуцій).
Роль лідера в тому і полягає, щоб він вів за собою не по чужим слідам. Хто веде чужими слідами - це командир, а не лідер. Треба вивчати чужий досвід, зокрема, Швеції, але не повторювати його як догму. А ще важливо побачити там недоліки, щоб уникнути їх наслідків.

Пеляк Надія

нд, 05/13/2018 - 23:10

Доброго дня!
Мені здається, що в Україні ніхто не забороняє жінкам займати керуючі посади, писати дисертації, робити блискучу карєру. Є інша проблема - це ставити жінку в такі умови, що вона не може цього зробити. Не існує верховенства права. Я читала Ваше резюме і щиро заздрила, Ви за десять років захистили дві дисертації. В мене інший досвід. Я також маю наукову ступінь, володію англійською, неодноразово стажувалася закордоном. Але на той момент коли вирішувалася моя доля у тодішній професії, кумівство і гроші взяли вверх. Правовим шляхом відствояти себе невдалося, хоча було допущено багато грубих помилок з боку працедавця. Тут запитання - кому потрібно проводити бесіди з гендерної політики, нам жінкам чи вцілому особам, які займають керуючі посади. Що потрібно - це верховенство закону, щоб навіть коли жінку ображають, вона б змогла відстояти себе у суді.

Давиденко Ганна Віталіївна

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 23:34

Пані Надіє, щиро дякую за Ваш коментар! Він якраз дуже влучно ілюструє важливість та актуальність проекту. Діяльність нашоі Української жіночої демократичної мережі якраз і спрямована на те, щоб створити рівні умови і можливості для усіх громадян без виключень. Бо сьогодні унормована законами «рівність можливостей» здебільшого є формальними і на папері, а на практиці - кумівство і корупція. Я вас запрошую долучатись до нашоі мережі. Ми з вами можемо зв’язатися через повідомлення у Фейсбуці.

Пеляк Надія

пн, 05/14/2018 - 11:09

Дякую, однак ціную допомогу інших коли її найбільше потребую. Зараз мені за 50 і мій досвід свідчить, що в нашій державі потрібно розраховувати лише на себе. Якщо така мережа може допомогти жінкам послугами психолога або ж адвоката, то запропоную своїм знайомим. А про жінок у владі скажу таке- якщо система цінностей таких жінок викривлена, вони небезпечні. Коли підвищиться рівень життя людей в Україні, і жінка зможе дозволити собі аутсорсинг у сфері побуту, вихованні дітей, кількість активних жінок збільшиться в рази. А наводити приклад Швейцарії, з найвищим рівнем доходу на душу населення у Європі для України, де найнижчий рівень доходу, можливо не зовсім вірно.

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 22:45

Шановні лідери!
Для підкріплення лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів http://guild.org.ua/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. https://www.facebook.com/guild.org/

Рудаков Василь Петрович

вт, 05/15/2018 - 15:43

без розстрілучиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систепму радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:46

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Заїка Наталія Олександрівна

чт, 05/17/2018 - 21:56

Чудова ідея. В епоху соціальних мереж та інтернету можна реалізовувати вже. Але на реальне державне лідерство не тягне.

Давиденко Ганна Віталіївна

У відповідь до від

чт, 05/17/2018 - 23:46

Шкода читати такий коментар від жінки :-) але дякую за Вашу думку. Спробуємо)

Золотаревський Костянтин Олександрович

чт, 05/17/2018 - 23:02

Питання "Доктору педагогічних наук, кандидат філологічних наук, доцент, професор, директор Вінницького інституту та коледжу, проректор з наукової та міжнародної діяльності Університету «Україна», депутатКА Вінницької міської ради, громадська діячка. Чи є в Законі України "Про місцеве самоврядуванння в Україні" термін "депутатКА"? За змістом вашої програми неодноразово вживається цей термін. Навіть цікаво, оскільки, у перекладі з української депутатка мабуть буде "депутатша" :)

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада