Фото

Шкітер Тарас

Вік
27
Волинська
Луцьк
Біографія

Освіта

2008 - 2013 рр. - навчався у ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія». Спеціальність - стоматологія.

У 2015 році пройшов курс з медіа та журналістики, написання текстів та підготовки контенту у «Вільній школі журналістики».

У 2017 році пройшов курс з політтехнологій та технологій PR у «Вільній школі політтехнологій та PR».

Досвід роботи

2013 - 2015 рр. - проходив інтернатуру у Волинській обласні клінічній лікарні у відділенні щелепно-лицевої та пластичної хірургії.

Із 2015 року до сьогодні - працюю в ТОВ «Контент менеджмент груп». 

Генеральний продюсер суспільно-політичного ток-шоу «Протилежний погляд LIVE».

2016 р. - до сьогодні - директор ТОВ «Інформаційне агенство «Конкурент». Керівник ділового інтернет-видання Волині «Конкурент».

Громадська діяльність

2008 - 2013 рр. під час навчання в «УМСА» займався реалізацією проектів, що спрямовані на допомогу та підтримку дітей-сиріт, напівсиріт і соціально незахищених дітей як учасник студентського товариства;

2014 - 2015 рр. - організатор серії благодійних акцій для соціально незахищених дітей у місті Луцьку.

2013 - 2015 рр. під час проходження інтернатури, у вільний від роботи час, як проект-менеджер займався розробкою проектів у сфері зв'язків з громадськістю та медіа.

Із 2015 року помічник-консультант депутата Луцької міської ради Андрія Покровського.

У 2017 році заснував разом з колегами ГО Громадянський Рух «СВІДОМІ».

Володіння мовами

Вільно володію російською мовою, середній рівень володіння англійською.

Учасник понад 20 навчальних семінарів, конференцій і тренінгів з журналістики та медіа-технологій, PR, децентралізації та місцевого самоврядування.
 

Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Проект «Захист інтересів виборців в округах без депутатів».

Мета  проекту: проект «Захист інтересів виборців в округах без депутатів» спрямований на вирішення проблеми належного представництва інтересів громадян у місцевих радах України, захист їхніх інтересів та актуалізація необхідності зміни виборчої системи.

Проміжною метою проекту є підвищення рівня бюджетного фінансування 12 територіальних виборчих округів, від яких не було обрано депутатів до Луцької міської ради, а також покращення комунікації мешканців таких округів із місцевою владою для усунення нагальних проблем та вирішення невідкладних питань. 

Кінцевою метою проекту є розробка пропозицій щодо вдосконалення виборчого законодавства, які унеможливлюватимуть існування «округів без депутатів» в Україні.

Часові рамки реалізації: серпень 2017 року – грудень 2019 року.

Етапи проекту:

1-й етап (серпень-вересень 2017 р.). Вивчення проблематики на «округах без депутатів». 

2-й етап (серпень-вересень 2017 р.). Розробка проекту рішення міської ради про додаткове фінансування «округів без депутатів» та прийняття його на сесії міської ради.

3-й етап (лютий 2018 р. – грудень 2019 р.). Ознайомлення мешканців із механізмом залучення коштів на «округи без депутатів».

4-й етап (вересень 2018 р. – грудень 2019 р.). Проведення  інформаційної кампанії на загальнонаціональному рівні про проблематику «округів без депутатів» та надання консультацій представникам інших органів місцевого самоврядування щодо розробки подібних програм та шляхів їх реалізації.

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада